Зимата полека се изнизва СЕПтемврийче за пюренце се облизва !

  • 57 655
  • 410
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9
Ехааа колко много сте изписали днес.Ние  пак сме по лекари.На баткото му смениха антибиотика, а бебка я заведохме на частен преглед да сме спокойни че покрай баткото се параноясахме.Казах за проблема с пълнене на памперса и утре ще й пуснем една урина, а за потенето увеличихме деавита.
Иначе продължаваме с антибиотика там уж се оправя, но кашля повече.Чуствам се малко виновна че я тъпча с антибиотик, а към сина ми, че не мога да съм постоянно до него сега като е болен.

# 91
  • Мнения: 327
 Хайде и аз да се вклю4а днес.  Crazy Бебка се буди само един път през нощта, за което съм много благодарна. Хапва и заспива. Някой път е нервна и се налага да й давам бибата начесто.
 Hannie, добре дошла.
 Ema, оздравявайте бързо! Много ме е страх от тези настинки и грипове. Дано да ни подминат.  Praynig

# 92
  • Мнения: 0
Благодаря момичета за топлото посрещане!  Simple Smile  И нашата принцеса трудно заспиваше вечер, но й направихме люлка, в която спи и от тогава се родихме. Не знам от люлката ли или от възрастта - (веднага като влезна в 4-я), но започна да заспива лесно и рано. Не знам как мога да ви покажа снимка на люлката, правена е от железар. Това ни спаси от много дондуркане и безсънни нощи. Сега поне като се събуди заспива бързо и не се налага да я носим на ръце. Но определено иска храна като се събуди, не минава номера само с люшкане Simple Smile

# 93
  • Мнения: 15
Ние заспиваме само с цокане друго не минава  Naughty
Днес бяхме на консултатиция 330/1смсме пораснали

# 94
  • Мнения: 9
Момичета нашите изследвания на урината са наред.Явно памперса ни е по малко пълен защото се поти, а се поти заради наченки за рахит.Смятам че като ни увеличиха капките всичко ще е наред.Вие винаги сутрин преди първото ядене ли ги давате?А ако няма голяма нощна пауза в храненето?
Ани това е в края на четвъртия месец нали?Вие бяхте изцяло на кърма.Добре ли е това наддаване?Питам защото и ние тоя месец вървим натам с качването.

# 95
  • Мнения: 931
Ема, супер за изследванията и дано бързо овладеете наченките на рахита. Някои казват, че сутрин се усвоявал най-добре витамин Д-то, други - че няма значение. Аз давам когато ми падне, често пропускам дни, а после давам по няколко капки.

Моят също последните 2 месеца качва по 400 -500гр, само на кърма, мисля, че си е съвсем ок за възрастта.

# 96
  • Мнения: 32
Здравейте момичета, присъединявам се и аз. Искам да попитам майките от София къде водихте бебоците на ортопед,че и на нас сега ни предстои

# 97
  • София
  • Мнения: 1 139
Здравейте момичета, присъединявам се и аз. Искам да попитам майките от София къде водихте бебоците на ортопед,че и на нас сега ни предстои

Здравей!
Бебето го водихме на ортопед в болница "Софиямед" при д-р Попов, който работи със здравна каса.
Записва се час предварително на регистратурата Peace

# 98
  • Мнения: 0
Ние я водихме на частно при д-р Алексиев, мисля че беше, зад билата на България. Нашият педиатър не ми даде направление:(
Ама то това не беше ли до третия месец?

# 99
  • Мнения: 327
Имаме си зъб4е  Party В4ера го видях. Бяла то4ка с диаметър около 3мм.  Laughing

# 100
  • Мнения: 9
Веселото честито първо зъбче.Аз също имам подозрения, че ни мъчат, но ми казват, че е рано, а при баткото си спомням пак така рано взеха да го тормозят, а изби към 5-6 месец така че ще видим.
Кое зъбче е?Казват, че предни долу излизат първо.

# 101
  • Мнения: 327
Веселото честито първо зъбче.Аз също имам подозрения, че ни мъчат, но ми казват, че е рано, а при баткото си спомням пак така рано взеха да го тормозят, а изби към 5-6 месец така че ще видим.
Кое зъбче е?Казват, че предни долу излизат първо.

Благодаря! Предно ляво на долната 4елюст. Набъбнало е и се вижда отдале4е.

# 102
  • Мнения: 931
Ортопед - Д-р Драганов, ВМА, но не работи със ЗК - 30лв

# 103
  • Мнения: 15
Това е от 22 декември -23 януари, тя на 20 януари направи 4 месеца, педи каза, че е наред, просто е стегната и се роди голямо 4 кг бебе Simple Smile

# 104
  • Мнения: 32
Имаме си зъб4е  Party В4ера го видях. Бяла то4ка с диаметър около 3мм.  Laughing
Честито първо зъбче и от нас!
Благодаря за отговорите момичета:) Може и в третия месец да е трябвало,но аз не знаех ,сега ни праща ЛЛ, Ще видя къде ми е по-близо и да запазя час. Hug
Инъче и аз тъкмо се радвах,че започна да спи през ноща по 5-6 часа и от два ни хайде пак се буди през два часа и иска да яде Sad

Общи условия

Активация на акаунт