Проблем с корема/яйчниците

  • 4 132
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 423
Същата история е и при мен- о време на овулацията боли рязко и от течността, която се излива зад матката много ме боли и после болката си остава до идването на цикъла. След това има прозорец от 7-8 дни дето не боли и айде нова овулация. След като родих имах подобрение, но към втората година си започна всичко от начало.

# 16
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
И аз съм 1 към 1 с вас , януари след ужасна болка от която ми причерня искаха да ми правят операция заради течност в Дъгласите ,но се размина ,пих АБ , системи ,работи и се оправих , но всяка Овулация ми е такава , четох ,че е нормално ,обаче този месец съм със зацапване от О ,миналия месец ми закъсня 10 дни ,сега 10дни имам зацапване ,направо ми е странна работа- е да аз съм с един яйчник ,очакват се някакви аномалии ,но ще ходя на лекар ,че това зацапване ме притеснява Sad

# 17
  • Мнения: 36
Дай, да видим. То кой ли не ме гледа вече и причина не се установява Sad

зара писала съм ти на лично. надявам се си го получила. Бързо оздравяване  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 577
Дай, да видим. То кой ли не ме гледа вече и причина не се установява Sad

зара писала съм ти на лично. надявам се си го получила. Бързо оздравяване  Peace

Да, получих го. Сега трябва да намеря време и за това. Но мисля първо да посетя гастроентеролог. Може пък наистина да се окаже от червата нещо.

# 19
  • Мнения: 36
Дай, да видим. То кой ли не ме гледа вече и причина не се установява Sad

зара писала съм ти на лично. надявам се си го получила. Бързо оздравяване  Peace

Да, получих го. Сега трябва да намеря време и за това. Но мисля първо да посетя гастроентеролог. Може пък наистина да се окаже от червата нещо.

зара как е положението? Надявам се, че вече имаш отговор, че дори и да си се излекувала  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 577
Аз докато се натуткам да отида на лекар, то спря да ме боли.
Явно е било някакво чревно разстройство на нервна почва и сега ми мина. Вече цял месец нямам никакви болежки. Да видим до кога.

# 21
  • Мнения: 36
супер  Peace дано е било временно неразположение, но един профилактичен преглед не би навредил  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 577
супер  Peace дано е било временно неразположение, но един профилактичен преглед не би навредил  Peace

Имаш предвид при гимеколог ли? Ходя таман три пъти месечно, а и лапароскопия отнесох. Изглежда категорично мнението, че не е от там.

# 23
  • Мнения: 36
супер  Peace дано е било временно неразположение, но един профилактичен преглед не би навредил  Peace

Имаш предвид при гимеколог ли? Ходя таман три пъти месечно, а и лапароскопия отнесох. Изглежда категорично мнението, че не е от там.


Оф, милата...Радвам се, че все пак всичко е наред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт