Отговори
# 675
  • Мнения: 16 079
Скрит текст:

Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Галя  Heart Eyes Hug аз няма да откажа ,докато другите спят аз да наваксам с пропуските от днес   Mr. Green

Айде, апни си и кот остане прилежно в мазътъ плс, нъл така  Laughing Joy Joy Joy Joy Joy

Лекааааааааааааа нооооооооощ  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ам чи как сичку се прибира в мазътъ да ни съ развали  ,да имами ко да си апвами чи то от РенУ бързата нимом съ вредим  Mr. Green

# 676
  • Мнения: 16 079
Лека нощ и от мен  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes отива да си гледам някое филмче

Габи  Heart Eyes Hug Гале  Heart Eyes Hug Профи  Heart Eyes Hug Ирка  Heart Eyes Hug

# 677
  • Мнения: 18 785
мерабааа  Hug Hug Hug Hug

# 678
  • Мнения: 16 079
Ирче  Heart Eyes Hug спираме  Peace....изумена съм ,никога не съм влизала в тази тема ,но явно имат сериозен проблем щом се е стигнало и до намесата на мамата  

# 679
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Скрит текст:
Цитат на: Mamma в Пон., 06 Ян. 2014, 01:06
За жалост не мога да не отбележа, че темата за Енгин Акюрек и потребителите в нея са най-проблемната тема и група в сайта. Самата аз нееднократно съм била на границата да закрия темата, защото явно там нормална комуникация и отношение между потребителите не могат да виреят. И не, не става въпрос за единични потребители и не е въпрос на модерация. От 11 години стопанисваме и модерираме форумите и мога да Ви уверя, че такава "детска градина" не е имало. Съжалявам, но не мога да приема поведението в темата и поведението на потребителите за адекватно и нормално (нямам предвид Вас, а темата като цяло).

Само за информация:
- от 1 септември до днес има 480 доклада за тази тема (от общо 3200 за целия форум, в който има половин милион други теми). Само за вчера докладите за тази тема са 18!
- няма други по-несъстоятелни доклади
- над 99.9% от докладите са абсолютно безпочвени (тип "моля намесете се, тази принизява таланта на актьора", "моля изтрийте я - тази не харесва актьора), докладват се като "обидни" и "вулгарни" публикации, съдържащи просто различно мнение, но в никакъв случай изказани грубо или обидно, даже и публикации, които просто са умерени, а не пълни с хвалебствия. (само за пример - искаше се с над 10 доклада банове за потребители, които не бяха съгласни, че този актьор е по-талантлив от Марлон Брандо, Жерар Филип, Джереми Айрънс, но смятат, че има същата класа)... простете...

Не може да ме убедите, че модерацията куца само и единствено в тази тема. Съжалявам, но не мога да го приема като убедителен довод, на база всички останали теми, потребители и модерацията като цяло.
Не модерацията и не модераторите са причина за темата, начина и на развитие и отношението в нея.
Съжалявам, че ще го напиша, не би трябвало, но... ако зависеше от мен само, тази тема отдавна щеше да е закрита. Именно човекът, когото обвинявате в грубост, е причина тя все още да съществува. Няма друг модератор, който да иска и да модерира тази тема. Включително и аз. Макар да смятам, че не си заслужава и определено да нямаме никакви познания/пристрастия към този жанр, Tatti продължава да отделя прекалено много време за модерация на тази тема. А когато се изчерпат всички нормални начини за комуникация, се стига и до опити за влизане в тона (това по отношение на първия посочен линк).
В двата посочени линка по-долу също не виждам абсолютно нищо обидно, а ясни предупреждения по отношение на публикациите в темата.
Искам да видите за кво иде реч,че аз влязох у тая тема и са изумих ви казвам,чак мамата е писала ,че не може да се оправят с тях  ooooh! ooooh!
И ще ви замоля,наистина съвсем сериозно го казвам,да не ретуитвате по 10 пъти една торта,или поне я сгънете,просто си заминават страници за нищо,а и аз както изостанах и чета всичко и само давам надолу и се ошашавих ,колко пъти сте я цитирали тортата ,лично на мен ми става все по трудно да мисля комикси,на Зизуна също,и ако искате да има такива поне това го ограничете,ако не искате си ги тутурквайте,няма проблем за мен  Peace

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Лелеееее, тези в онази тема мноу зле  ooooh! ooooh!
А за "ретуитването" на големи картинища верно си попрекаляваме всичките  Rolling Eyes  Peace

Лека нощ, Ирка  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 680
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Мераба, Верче  Hug Heart Eyes Heart Eyes И лека нощ от мен  Hug Heart Eyes Heart Eyes Щот аз спя вече, примерно  Mr. Green

# 681
  • Мнения: 18 785
хааахаха лека нощ Габче  Hug

# 682
  • Мнения: 16 079
Верчеее  Heart Eyes Hug
Скрит текст:
преди малко Профи ме подсети че ти си на Банско,а мои приятели които за пръв път идват в България ще отседнат в Банско за 1 седмица но не знам къде точно. Мисля утре да им препоръчам да дойдат при вас . Видях че си пуснала снимки от там във фейса и ако те изявят желание ще им изпратя името на  механата

# 683
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
И не само на мамата,а и на тати се е стигнало намесата ,взаимно се докладват и напрежението е на макс ми аз не бях влизала ,и не можех да повярвам на видяното  Shocked
Лека и от мен Диди,Гъбак,Влъх  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 16 079
Ирче  Heart Eyes Hug Габче отново  Heart Eyes Hug лека нощ

# 685
  • Мнения: 18 785
Верчеее  Heart Eyes Hug
Скрит текст:
преди малко Профи ме подсети че ти си на Банско,а мои приятели които за пръв път идват в България ще отседнат в Банско за 1 седмица но не знам къде точно. Мисля утре да им препоръчам да дойдат при вас . Видях че си пуснала снимки от там във фейса и ако те изявят желание ще им изпратя името на  механата
Диде  Hug

Скрит текст:
нека заповядат  Wink виж в кой хотел ще са,то ние с повечето хотели работим и си имат и безплатен транспорт ако решат нещо  

# 686
  • Мнения: 16 079
Верчеее  Heart Eyes Hug
Скрит текст:
преди малко Профи ме подсети че ти си на Банско,а мои приятели които за пръв път идват в България ще отседнат в Банско за 1 седмица но не знам къде точно. Мисля утре да им препоръчам да дойдат при вас . Видях че си пуснала снимки от там във фейса и ако те изявят желание ще им изпратя името на  механата
Диде  Hug

Скрит текст:
нека заповядат  Wink виж в кой хотел ще са,то ние с повечето хотели работим и си имат и безплатен транспорт ако решат нещо  
Верче  Hug мерси
Скрит текст:
утре,ще ги питам че сега изпробват ракията в някакъв  Софийски ресторант и предполагам са вече под масата  Mr. Green

# 687
  • Мнения: 16 079
ей я и ЕлитУ на хоризонтЯ  Mr. Green

Елиии  Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 688
  • Мнения: 16 938
Лека и от мен. Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 18 785
Верчеее  Heart Eyes Hug
Скрит текст:
преди малко Профи ме подсети че ти си на Банско,а мои приятели които за пръв път идват в България ще отседнат в Банско за 1 седмица но не знам къде точно. Мисля утре да им препоръчам да дойдат при вас . Видях че си пуснала снимки от там във фейса и ако те изявят желание ще им изпратя името на  механата
Диде  Hug

Скрит текст:
нека заповядат  Wink виж в кой хотел ще са,то ние с повечето хотели работим и си имат и безплатен транспорт ако решат нещо  
Верче  Hug мерси
Скрит текст:
утре,ще ги питам че сега изпробват ракията в някакъв  Софийски ресторант и предполагам са вече под масата  Mr. Green
Скрит текст:
сега като чета назад видях че на ски идвали,ама то времето е пролетно и не става за ски. По добре ги предопреди да внимават ако се качват на пистата,че имам приятели горе и казват че доста туристи са пострадали със счупвания от тези ски  Peace

Еличкааааааааа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт