Отговори
# 720
  • Мнения: 21 201
Дибо, Hug да, за същата тема става на въпрос.
И аз снощи ФЕмирствах със сериите, които предстоят по бтв само, че в оригинал, и за пореден път на финалната сцена ми се наляха очите, Rolling Eyes а мелодията бешеееее, бррр. С нея започна третия сезон и Емир на гроба й. Sick

# 721
# 722
  • Мнения: 123
Дибо, Hug да, за същата тема става на въпрос.
И аз снощи ФЕмирствах със сериите, които предстоят по бтв само, че в оригинал, и за пореден път на финалната сцена ми се наляха очите, Rolling Eyes а мелодията бешеееее, бррр. С нея започна третия сезон и Емир на гроба й. Sick


Мерси, Наде  Hug Аз я следях като гост, докато вървеше филма..... Peace

# 723
  • Мнения: 2 787
Диби  spoko spoko spoko

 wavey wavey wavey и тук всички  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мен ето това ме натъжи и си Cry Cry Cry Cry Cry Cry, пускам ви го, щото има много моменти от снощи и днес, във фейса е със заглавие NOSTALGY  Cry Cry Cry Cry Cry



Скрит текст:
Гого, почивай в мир!

Не знам дали някога ще имам сили да изгледам АФКПЕ Cry Cry Cry

# 724
  • Мнения: 21 201
Джейн, мен ако питаш, въобще не си причинявай последваща мъка с продължението АФКПЕ(епизодите са много мъчителни за гледане) и ПЕ след АФК още повече, че Хазал ти е любимка, и едва ли би понесла липсата й гледайки Емко как постепенно се влюбва в Гюнеш.
Навремето лично аз гледат тези серии с надеждата, че Хазал/Фери може да я върнат по някакъв начин.
Фатих се беше срещнал с нея, разговаряха и се надявах да я склони, но не би, не всичко е пари и слава, и сега като се върна назад във времето, по-добре, че Хазалчи не се върна през вратата, където елегантно, и беше намекнато да излезне, тръгна си с чест, достойнство, и перфектна игра до последния кадър, а в него беше брилянтна-погледа й, застиващите й мъртвешки очи, мъка, мъка, мъка, поднесена по невероятен начин от малкото миньонче, което вля душа в не дотам добре създадения по сценарий образ на Фериха.
От друга страна след като стана ясно, че Хазал няма да се завърне в третия сезон се хванах за думите на Чаатай в едно негово изказване, че, ще видим в третия сезон един вечно обичащ съпругата си мъж. Да, ама не, сигурно и самият той не знаеше накъде, ще поеме впоследствие сценария, който се беше отклонил от първоначалния замисъл с прекъсване на третия сезон за две седмици. Самият той каза, че знае, че без Хазал няма да се получат нещата в третия сезон, но беше длъжен да продължи, защото проекта, в който трябваше да участва есента също беше на бай Фатих. Cry
Вече се бях хванала на хорото така да се каже докато се разбра какъв всъщност е замисъла на третия сезон и понеже исках да продължа започнатото бях длъжна да се настроя, че това е друг сериал а не продължение на АФК, защото нямаше да мога да продължа с Емир по пътя му.
Сериите на АФКПЕ бяха абсолютно мъчение за мен, страдащия Емир а около него две влюбени девойки. Rolling Eyes
Не можех да гледам сцените с Емир и млечната сестра, нито сцените между него с полицайката, въпреки, че тя тихо си страдаше, и не му се натрапваше. Само веднъж изгледах тези серии и ги изтрих отвсякъде където си ги бях съхранила. За мен те не съществуват.
ПЕ го приех като изцяло нов сериал, Гизем я асоциирах с Хазал, странно, но така я усетих и единствено поради тази причина я допуснах Гюнеш, и възприех до Емир.

Последна редакция: пт, 10 яну 2014, 11:51 от Neidjal

# 725
  • Мнения: 2 787
Наде Hug, мерси, засега нямам намерение, като гледам Ча/Емир в клиповете, направо се разревавам Cry, но може би някога ще го изгледам,и то само, за да видя отличната игра на Ча  Peace

И както се очакваше, канал Д спират още 2 сериала  Mr. Green Каип и още един, не знам как се превежда

Furkan Söğüt‏@furkansogut
İki diziyi daha kaybettik. TRT 1'in 'Eski Hikaye' dizisi 17.bölümüyle, Kanal D'nin 'Kayıp' dizisi ise 18.bölümüyle final yapacaklar.

Инфото го и в магазимедия. Рейтинга и на този, който замести ASK не е надвишавал 3%, а новия на Нургюл беше около 4,25%-4,30% за 1-я епизод, въпреки че като четох сюжета ми изглеждаше интересен.

# 726
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Зизуно  Hug Heart Eyes знаеш колко помня ,на мен по няколко пъти трябва да ми напомняш  Mr. Green

# 727
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Зизуно  Hug Heart Eyes знаеш колко помня ,на мен по няколко пъти трябва да ми напомняш  Mr. Green


Ирка Hug Heart Eyes аз нали имах да ти връщам Peace Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 41
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug

Здравейтии на всички , петък е суперррр  Whistling

# 729
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug

Здравейтии на всички , петък е суперррр  Whistling

Тути Hug Heart Eyes мятай се в новата тема да съ кефиш на петъка Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=758996.msg27141234#new

# 730
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
И кво сега? На тази тема сте й ударили кепенците преди да стигне до покрива? newsm12
Прахосници!  Crossing Arms

# 731
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
И кво сега? На тази тема сте й ударили кепенците преди да стигне до покрива? newsm12
Прахосници!  Crossing Arms
Пълни  Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 15 884
И кво сега? На тази тема сте й ударили кепенците преди да стигне до покрива? newsm12
Прахосници!  Crossing Arms
Пълни  Joy Joy Joy
големи newsm53 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт