Отговори
# 705
  • У дома :)
  • Мнения: 110
На войото остават два епизода до края, както и в програмата на сайта на бтв го има-104 еп. от 20.00 часа, така че радвате ли се  Mr. Green Joy Joy Joy

# 706
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ДУбрЮтрУ Hug Hug Hug Hug Hug

Отивам да прайм двора... Laughing Laughing Laughing Laughing

Всички констатирани и установени... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 707
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени крилотуууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=758996.new#new

Екип:

Романтика - ЕлитУлия - Помнещата

Комикси - Нарцисчева и Дани...(Темата е ретро)

Да се чичечнем....най-добрите... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


Нарцисчева , другата романтика си ти, че се обърка реда...тази трябваше да е твоя, ама си забрайла или не си чела...и така... Whistling Whistling Whistling Whistling

# 708
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Добро утро Зизулия Hug Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 709
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 412
Добро утро и от мен.Изчетох ви приятен ден на всички  Hug

# 710
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug  love001  love001  love001  love001  love001

Пепино Heart Eyes Hug Лелче Heart Eyes Hug

# 711
  • Мнения: 21 201
Хелооооуууу дружки мооооииии.
Има епизод по бтв тази вечер и в новата тема съм Ви публикувала инфото от фейса за него.
Зизунче леля, Hug  къде ме скива та ме поздравяваш преди да се появя в тази тема, може би в новата? newsm78
Скрит текст:
Този проблем с въпросната тема е от време оно. ooooh!
Аз също съм ЗА като Ирка за избягване на дългите цитирания превръщайки се в чаршафи и то не защото ми пречат, не, аз самата ги избягвам, и свеждам до минимум, и скривам в спойлери, а за да не станат повод мама или тати да се появят с предупреждение.
Повярвайте ми всяка тяхна намеса е неприятна, едно е да се разбере, че са изтрити постове, друго е да се види нечий техен пост, а за банване на тема не искам да си помислям дори, защото и заключени теми с предупреждения преди това съм виждала в миналото и гледката не е никак приятна, даже напротив, стряскаща е, но пък нали затова са тук за да осъществяват контрол, но и ние трябва да се контролираме за да не се налага те да го правят вместо нас.

Последна редакция: пт, 10 яну 2014, 10:21 от Neidjal

# 712
  • Мнения: 1
Добро утро! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
За домакинята Зизка  bouquet и всички  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Скрит текст:
Много кафе,много нещо.Затова аз ще сложа за Зизкината любимка едно,а тя да си избере с кой да го пие Joy Joy


Видях трейлъра на "Курт Сеит и Шура " и ми хареса.Май ще се гледа.Сега ще отида да потърся и книгата. Харесвам такива истории за царска Русия/някой гледал ли е "Сибирския бръснар"? Страхотен е./.
Момичета,благодаря за снимките от снощната серия  bouquet  bouquet  bouquet
 Хубав ден на всички! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 713
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Пепи Hug Heart Eyes Лелче Hug Heart Eyes ППетрова Hug Heart Eyes

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 714
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Айде тая вечер и Меджазира ши дават, приготвяйтИ сЪ , настройвайтИ съ Mr. Green

Скрит текст:

# 715
  • Мнения: 21 201
Айде тая вечер и Меджазира ши дават, приготвяйтИ сЪ , настройвайтИ съ Mr. Green

Скрит текст:
Ели лелче, Hug недей, че много съм и ядосана на Мирчето. bash box tooth

 Cry Rolling Eyes Sick

# 716
# 717
  • Мнения: 21 201
Мераба, Hug идваш с тъжна вест, Бог да го прости.
Горда, зряла, порасла, здраво стъпила на земята но с кървящо от болка сърце. Rolling Eyes

# 718
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Рени,  Hug Охххх ужасно тъп е живота понякога, жалко, Дано почива в Мир!

# 719
  • Мнения: 123
Добро утро, слънца сияйни!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Вчера сутринта започна с лоша вест, тази сутрин също! За съжаление, това е животът! Хората идват и си отиват...... smile3518

Скрит текст:

Затова, да бъдем благодарни и щастливи, че сме тук и сега, да напълним новия ден с любов и  да го изживеем в хармония!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Снощи, след като пожелах лека нощ изгледах епизодите, които ни предстоят по БТв!  Weary Колкото пъти бях гледала 67-ми, никога не бях плакала на последната сцена!  Peace Все на разговора в Найт, после на срещата и прегръдката в парка, на разговора между Корай и Ханде, но на последната сцена - не! Е, явно снощи е бил моментът, в който да излея и натрупаното от безумния финал, който ни се предостави!....... Rolling Eyes Както и да е, ще продължавам да се чудя, за какво ни беше нужно онова "след десет дни".... и ще си остана с чуденките!  Rolling Eyes

Момичета, за коя тема за ЕА става въпрос? За тази, която започна като тема за сериала КВФ ли?  newsm78

Всички- констатирани, установени и нагушани! Зизка - индивидуално!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Хубав ден!   love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт