Къде в Пловдив? - 48 тема

  • 57 182
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • plovdiv
  • Мнения: 46
Здравейте, препоръчайте ми фирма за външни щори

# 751
  • Мнения: 1 516
Здравейте!
Търся плочки за баня на изгодна цена.

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Здравейте!
Търся плочки за баня на изгодна цена.

Според мен по-малките магазинчета поддържат еднакви цени.
Ако нямаш някакви по-специфични предпочитания, можеш да погледнеш в големите хипермаркети - Бриколаж, Практикер, Алати - понякога имат нелоши промоции.

# 753
# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Къде могат да ни нарежат и обкантят мебелни плоскости, но наши т.е. да си платим само изрязването и обкантването?
В АЛАТИ.

# 755
  • Мнения: 1
Момичета, знам че е коментирано назад в темите някъде ,но ми трябва спешно ателие за ремонт на чанти. На каката й купихме нова раница за началото на учебната година и след един срок носене се е счупил пластмасовия плъзгач на едната дръжка. Търсих такива плъзгачи по магазините /кинкалерии/, но не открих точния размер. Надявам се в ателие за ремонт на чанти да имат такива и да не се налага да купувам нова раница.

   Писмото ти е старо, но има едно ателие за чанти в тракия зад мебелна къща. Там могат да ви ущият раница или даже да ви поправят парашут или палатка за малко пари и жената е прекрасна и почти за нищо не отказва....... Намира се срещу училище "Седмочисленици" Ако имате желание ще се радвам ако го промотирате във форума и на други места, защото ателиетата в Пловдив са дефицит. Благодаря! Моят телефон е 0886170801, ако има въпроси относно ателието за чанти......нека се обадят. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт