Филми, свързани с ислямския / мюсюлманския/ свят

  • 75 658
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 10 989
Да, дава "личен клип", не по моя вина. Преди време се виждаше всичко. После модератори заключиха голяма част от клиповете, заради авторски права, да не се виждат. И списъкът беше доста по-дълъг. Ще пробвам да ги кача наново въпросните заключени клипове, но не давам гаранция, че ВиБокс няма да ги изтрие.

Вие всъщност давате линкове.. просто с информация, няма смисъл от това.
Давайте линкове, които директно да водят към клипове за гледане

Аз си играх повече от час, за да подредя на едно място линковете и да напиша инфото към всеки, а самите филми съм ги качвал не с месеци, а с години. Това е къртовски труд. Сега събран на едно място ви го представям, и вместо "Благодаря", веднага упреци...  че от 50 филма не се отварят 3-4, понеже клиповете били лични. (ВиБокс изтри и направи клиповете лични на много, много филми и сериали). Да се бяхте съсредоточили върху тези, които се отварят и могат да се гледат. Демек болшинството.  Както и да е. Поне някой друг.. ще го оцени.

От списъка с филми препоръчвам кюрдските "Костенурките не могат да летят" и "Бекас".  Както и ливанския "Оскърбление", макар, че в случая е на руски. Аз го гледах на български на кино, просто в интернет не го намирам на български

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 17:33 от diziler

# 121
  • Мнения: 1 725
diziler, успокой тона малко, няма упреци, пробвах  линковете - към 19 бр.  не се отварят, само казах, ако може да се редактира и да се дадат само достъпните. Вижда се, че е труд голям да ги съберете Simple Smile

Линкове не давам, защото линковете към торенти, форума ги премахва. Даваме линк към imdb, който иска да научи повече за филма и да си прецени дали да го гледа. Не всички гледаме клипове онлайн. Но всеки като има заглавието може да си го потърси!

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 18:55 от AniSim

# 122
  • Мнения: 495
Вие всъщност давате линкове.. просто с информация, няма смисъл от това.
Давайте линкове, които директно да водят към клипове за гледане

А и линкове към vbox не са полезни, защото от чужбина не се отваря. Имената на филмите, написани на български, също затрудняват намирането. Имах интерес към няколко заглавия, но под това име не откривам нищо.

# 123
  • Мнения: 10 989
diziler, успокой тона малко, няма упреци, пробвах  линковете - към 19 бр.  не се отварят, само казах, ако може да се редактира и да се дадат само достъпните.

Така, линковете дори и тази вечер с "редактирай" опцията ги увеличавам. Тъй като в момента качвам "Пустинен танцьор", "Таззека", "Мимози" и сериала "Шехеразада", всичко е свързано с Иран.  Списъкът беше много по-дълъг в профила ми, видях, че в някои колекции няма нищо, празни са. Защото вече са изтрити клиповете и тях изобщо не съм ги сложил в този списък, който публикувах по-рано. А всички, които при мен тръгват, ги написах. И те не са малко. Понеже си влизам с моя профил, те тръгват, не знаех, че няколко от тях се водят "Лични", защото при мен всичко тръгва. А като пробвам от лични да ги направя публични, дава ми съобщение "Видеото, което пробва  да промениш, е редактирано от модератор". И не може да се оправи. Може би трябва да се качи наново. Търся "Лейла" и "Атентатът" да ги кача наново.
Жалко, че не можете да си изберете нито един филм от предложените.

А за жената, която писа от чужбина, да знам, че ВиБокс не се отваря, но... Тогава просто прескачайте и не гледайте дългия списък, няма как да го направя невидим за вас. Другият вариант е да го изтрия и мисля, че всички ще са доволни. Очевидно направих огромна грешка с това, че пейстнах списък с линкове към филми от Близкия Изток и Северна Африка, събрани на едно място. Веднага се търсят кусури и под вола теле за дребните пропуски, не се гледа основното. Както и да е. Приятна вечер.

# 124
  • Мнения: 495
[Тогава просто прескачайте и не гледайте дългия списък, няма как да го направя невидим за вас.

Мисля, че не ме разбрахте правилно- интересувам се от някои филми, но посочете поне оригиналното заглавие.  От чужбина можем да потърсим на друго място, при положение, че vbox е недостъпен.
Не става въпрос, че някой се е подразнил и трябва да триете, не подхождайте така нервно. 
Благодаря за труда, който сте положил.

# 125
  • Мнения: 10 989

посочете поне оригиналното заглавие.

Посочено е, просто не сте кликнали, за да видите. На всяко едно заглавие на български като кликнете, се отваря името на български, името в оригинал и годината  (и в имената на колекциите, и в имената на клиповете, които... в чужбина не тръгват, заради липсата на международен трафик, ВиБокс не си плаща за него просто). А тук в списъка сложих държава, език ... Не може всичко.
Важното е веднага кусури да се намират.
Ето от снощи последното качено: Tazzeka
https://www.vbox7.com/play:7e3b87cf5e?p=playlist&id=2333630

# 126
  • Мнения: 311
Здравейте,

Някой знае ли къде мога да гледам Забранената жена (Die verbotene Frau) може и с английски субтитри.

# 127
  • Мнения: 10 989
Между другото в Нетфликс, освен Al Hayba, има и един друг ливански сериал: DOLLAR
Пак с Мис Ливан и други познати физиономии от "Любовни залози"
Има го с арабско, турско и английско аудио, с английски, руски, немски и турски субтитри. И без субтитри



Има и един палестински сериал - Fauda
С английски, руски, немски, иврит и турски субтитри

# 128
  • Мнения: 10 989
И един персийски филм, който качих вчера.

МИМОЗИ

игр. филм - Иран 2016, с руски субтитри

# 129
  • Мнения: 9 192
Има и един палестински сериал - Fauda
С английски, руски, немски, иврит и турски субтитри
Не е палестински,а израелски сериал.
Сериалът е за войници,които работят под прикритие в Палестина и за това говорят на арабски.
В момента излъчват сезон 3.
ИМДБ

# 130
  • Мнения: 10 989
Палестина се нарича цялата територия, така че... правилно съм го написал. Израел е самонастанила се на територията на Палестина държава, изкуствено създадена за евреите страна през 1948 с подкрепата на САЩ. Така че дали пише Israel или Occupated Palestine, все едно.
Вие за това ли се хванахте? Вместо "благодаря за инфото", се заехте със "сбърканата" дума....

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 21:40 от diziler

# 131
  • Мнения: 9 192
Уточних,единствено защото сериала е израелски,написан от израелски журналист и с участието на израелски артисти е напълно възможно зрителите да бъдат подведени,че ще гледат сериал произведен в Палестина (от тяхна гледна точка),а това да не е така.
Конфликтът Израел-Палестина не е подходящ за тази тема.
Не съм се хванала за нищо и по-никакъв начин не съм искала да Ви засегна,все пак да поправиш някой не означава,че му се караш или,че виждаш само грешките му.
Ако съм Ви засегнала се извинявам.

# 132
  • Мнения: 311
Здравейте,

Някой знае ли откъде мога да изтегля или гледам онлайн Забранената жена  ( Die verbotene Frau) с бълг. или англ. субтитри?
https://www.youtube.com/watch?v=Fi7vpBDb-hI

# 133
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
diziler, успокой тона малко...

Е не е толкова трудно да нацъкаш наред, пък като видиш, че някой го няма, просто минаваш на следващия. Аз ги гледам наред - където има, гледам. Където няма, си пазя линковете, после ще търся филмите по торентите.
Толкоз. Просто е.

# 134
  • Мнения: 1 725
Здравейте,

Някой знае ли откъде мога да изтегля или гледам онлайн Забранената жена  ( Die verbotene Frau) с бълг. или англ. субтитри?
https://www.youtube.com/watch?v=Fi7vpBDb-hI
Аз лично, не я намирам онлайн и по торентите, чела съм книгата, хубава е.

На скоро гледах, този филм, за едно момиче тинейджърка, не е нещо кой-знае какво, но става за гледане.

Hala (2019)
https://www.imdb.com/title/tt6348410/?ref_=tt_urv

Общи условия

Активация на акаунт