Сърдечни малформации- тема 9

  • 187 627
  • 776
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 32
МАйчета ,нека се помолим днес за малката Лора и за нейното семейство.Днес е операцията на Лора,моля се тя да се справи с тази трудност и всичко да мине успешно,моля се да настъпи спокойствие в душата на Дниела и съвсем скоро да се върне усмивката на лицето и да има възможността да гушне рожбата си.Чакаме новини newsm17 newsm17 newsm17

# 286
  • Мнения: 741
С теб сме малка Лора.  Praynig

# 287
  • Мнения: 32
Чакаме новини за Лора.

# 288
  • Мнения: 32
Изказвам най искрените си съболезнования на родителите на малката Лора,още едно ангелче отлетя на небето.Дано си на по хубаво място без болка.Сила и кураж на семейството.

# 289
  • Мнения: 230
Благодаря ви за подкрепата,не пожелавам на никого такава загуба.Дано няма повече дечица като Лори :'(

# 290
  • Мнения: 741
Почивай в мир малко ангелче,оставаш завинаги в сърцата на всички!
Искрени съболезнования Даниела,прегръщам те силно!

# 291
  • Мнения: 9
Даниела, моите съболезнования! Изпращам ти много прегръдки и сили!
Почивай в мир, малка Лора ! Sad

# 292
  • Мнения: 8
Здравейте, Има ли измежду вас майки, чиито бебчета са наскоро оперирани и след операцията са имали бактерия клебсиела пневмония?

# 293
  • Мнения: 2
Здравейте мили мами,
Със свито сърце се присъединявам към вас. След дълъг и труден път родих първата си рожба преди 3 дни и на първият ден след това му бе поставена диагноза Тетралогия на Фало. Утре:-)  ни изписват, а на консултация в трета градска сме чак след седмица. Моля ви да ми помогнете с опита си дали е нужно нещо специално в грижите за малкия Кристиян, защото педиатърката тук не е компетентна -сама си го каза и каза, че в София ще отговорят на въпросите ми. Благодаря ви предварително за помощта!

# 294
  • Мнения: 423
Здравейте мили мами,
Със свито сърце се присъединявам към вас. След дълъг и труден път родих първата си рожба преди 3 дни и на първият ден след това му бе поставена диагноза Тетралогия на Фало. Утре:-)  ни изписват, а на консултация в трета градска сме чак след седмица. Моля ви да ми помогнете с опита си дали е нужно нещо специално в грижите за малкия Кристиян, защото педиатърката тук не е компетентна -сама си го каза и каза, че в София ще отговорят на въпросите ми. Благодаря ви предварително за помощта!
Здравейте! Знам колко ви е трудно, но на първо място трябва да се успокоите и да имате вяра, че всичко ще се оправи. В София определено ще дадат отговори на всички въпроси. Щом не са закарали детето веднага след раждането значи, че на този етап е стабилно. Когато отидете питайте за книгата " Книга за родители на деца със сърдечни малформации". Вие от къде сте? Ще ви пратя някои неща от книгата за вашата диагноза на пощата. Кой ще ви преглежда? Желая ви успех!

# 295
  • София
  • Мнения: 346
Кажете ,моля ви за тази книга?

# 296
  • Мнения: 423
Кажете ,моля ви за тази книга?
За тази книга може да попитате в София секретарката. Аз попитах доц. Кънева и тя ми я даде. Струва 5лв. и нещата са подробно изяснени. Не се продава в книжарниците.

# 297
  • Мнения: 2

Благодаря много за подкрепата! Аз живея в град Батак - градът е малък, няма поликлиника или педиатър изобщо и най-близкият вариант за преглед на детето ми е при педиатър, който има тредстава от болестта е Пловдив. Притеснява ме това, че дори за най-дребната настинка не мога да разчитам на помощ тук. Родих детето си в Пазарджик и от там ме увериха че в града специалисти няма  Sad А относно прегледа в София като се обадих ми казаха, че няма нужда от предварително записване и че можем да отидем в удобно за нас време преди обяд и синът ни ще бъде прегледан. И аз както всички мами тук се моля и се надявам детенцето ми да се оправи.

# 298
  • Мнения: 423

Благодаря много за подкрепата! Аз живея в град Батак - градът е малък, няма поликлиника или педиатър изобщо и най-близкият вариант за преглед на детето ми е при педиатър, който има тредстава от болестта е Пловдив. Притеснява ме това, че дори за най-дребната настинка не мога да разчитам на помощ тук. Родих детето си в Пазарджик и от там ме увериха че в града специалисти няма  Sad А относно прегледа в София като се обадих ми казаха, че няма нужда от предварително записване и че можем да отидем в удобно за нас време преди обяд и синът ни ще бъде прегледан. И аз както всички мами тук се моля и се надявам детенцето ми да се оправи.
Здравейте! Ние сме от Пловдив. За детски кардилог горещо ви препоръчвам д-р Чочкова. Тя не работи със здравна каса, но няма да ви каже нищо по-различно от специалистите в София. Тя е не само добър кардиолог, педсиатър, но и човек. Ако ви се наложи нещо водете детето само и единствено във ВМИ- Пловдив. Д-р Чочкова работи и там. Не се притеснявайте. Просто трябва да пазите и детето и себе си. Друг добър кардиолог е д-р Димитров. Той преглежда и със здравна каса. Ако имате някакви въпроси можете да питате по всяко време. Вярвайте, че всичко ще бъде наред.

# 299
  • у дома
  • Мнения: 1 194
Светъл да е пътя ти малка Лори.
Съболезнования на семейството.

Общи условия

Активация на акаунт