Енгин Акюрек в очакване на „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 244

  • 31 877
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 242
Колкото до прошката - разбирам какво казваш, но хората сме много различни. Аз вярвам, че даването на прошка те освобождава от тежкото бреме, но не е задължително да е така за всички и това не значи, че не си добър човек или достатъчно зрял и мъдър.
  bouquet Прошката е възможно най-лицемерния акт. Хем си жертва, хем  излизаш лош, защото не си способен на прошка.

нианта, думите ти са много разумни, съгласна съм с теб.
Но това, което ми подейства като камшик на ума, е мнението на cliо1978.

Приложено към Фатмагюл, е много точно.
Според мен, няма нужда от думи на прошка, когато свързваш живота си с един мъж, когато му се отдаваш, когато носиш детето му, оттегляш обвиненията в съда. Повече от ясно е, че му е простила.

И Керим си прости, сцените в последния епизод са показателни.

# 676
  • Мнения: 1 026
Здравейте момичета! Heart Eyes


Много нещо сте изписали и днес, но ми е приятно да чета. Simple Smile

Barisea newsm51  много точно си разгледала всички образи във КВФ, включително и Керим
от първи епизод.
На същото мнение съм, че Фатмагюл не е била истински влюбена в Мустафа.
По-скоро така беше редно  - да се оженят, след като се знаят от деца, а и тя ще
се спаси от Мукадес. Да не забравяме, че Фатмагюл дори нямаше легло , та спеше
при Мурат.

За психоложката съм съгласна, че трябваше да отдели повече време за разговори
за предстоящата ПБН. Но когато щеше да разговаря с двамата по тази тема, точно
тогава Мустафа отвлече Фатмагюл. После тя беше в шок, не беше подходящ моментът.
След това се случиха други събития......писмата, заминаването на Керим в Бодрум.....
Но все пак е имало такъв разговор. Не го видяхме, но беше споменато, че са имали
час при психоложката. Мисля, че го спестиха на зрителите, първо, защото е твърде интимно
и не трябва да се излага на показ пред хората / както не дадоха и подробности в ПБН /,
и второ -  все пак това е турски филм, не американски.


Цитат на Нианта

‘’ Мисля, че той се стремеше точно към това мазохистично отхвърляне на себе си и АЗ-а си, не искаше и не позволяваше помощ, защото точно от това имаше нужда - да страда, да не бъде важен, да бъде мачкан ако щете! Тези чувства и това себенаказание бяха неговото лично наказание, което само човечен и почтен човек може да поиска, когато много е сгрешил и когато по никакъв начин не може да върне времето! Това е самонаказание, а не наказание от другите!
Аз също много исках да чуя заветните "Прощавам ти", но след емоцията си на искаща жена преосмислих това си искане към сценаристите   .
Керим никога няма да си прости, дори и да чуе, че жената до него му прощава, той няма да си прости! Фатмагюл никога няма да забрави случилото й се, то от време на време и все по-рядко напред в годините ще се появява в съзнанието й!
Изхода и за двамата е да се научат да живеят с незабравимите и непростимите неща! Всеки мил жест, всяка усмивка, всяка грижа, всяка добрина ще бъдат мехлема, който ще облекчава терзанията им.’’

Нианта newsm51  по тези въпроси сме на едно мнение.


Марта  Hug   bouquet  и аз го мисля това. Не може Текин да няма сериозна причина, че да се отдели от света.

Аз друго си мисля дали няма да е преживял някаква семейна драма, която го е превърнала в доброволен "отшелник".



# 677
  • Мнения: 280
.........................
В галерията от снимки се акцентира върху новите дизита.[/b]

[
Акцентира се само върху едно от дизитата, другите се споменават само за протокола.

хайде стига постоянно да се слага спам свързан с Къванч
досадно и отегчително е постоянното споменаване на "неотразимия" манекен в тази тема spam2
с ЕА дори не са имали общ проект
За Къванч има цели четири теми  #Crazy
И други споменаха, че не се изказват ласкаво за КТ, само защото им се натрапва именно в тази тема  newsm57

 ignore2

 newsm10 newsm10

Скрит текст:
Но тя девойката явно само заради това влиза в тази тема за да дразни! #Crazy #Crazy
- каква душа трябва да имаш, за да се радваш, когато дразниш?????? Ашколсун, бе девойче!!!!!

# 678
  • Мнения: 2 293

 newsm51

Камииииии, къде си? На Низипли му домъчня за теб...

# 679
  • Мнения: 23 316


А този красавчик - съвсем го забравихме.

Той също е на острова с Ейлюл и приятелката и.


# 680
  • Мнения: 0
Нианта, страхотни постове! Поздравления! Нещо, което подозирах, ти го потвърди. Отношението към любимеца Керим е чисто женска емоция. Във филма няма  основания за подобно отношение.

# 681
  • Мнения: 1 026
Ками Hug забелязах отсъствието ти, затова направих този колаж.
Специален подарък - влюбеният Низипли! Heart Eyes Heart Eyes


# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


От мен с любов....

# 683
  • Мнения: 3 242

Serdar Gökhan, a veteran actor in Yeşilçam [old Turkish film industry], participated the Kurt Seyit ve Şura cast.
In the series, officer Kurt Seyit's father 'Mirza Bey' to portray.



Интересно, Мелтем и татко Ългаз отново ще играят заедно, имат общ проект.
Сердар Гьокхан пак ще играе бащата на главния герой. По този начин, се явява свързващото звено между Енгин Акюрек и Къванч Татлъту.  Simple Smile

# 684
  • Мнения: 1 026
Колкото до прошката - разбирам какво казваш, но хората сме много различни. Аз вярвам, че даването на прошка те освобождава от тежкото бреме, но не е задължително да е така за всички и това не значи, че не си добър човек или достатъчно зрял и мъдър.
  bouquet Прошката е възможно най-лицемерния акт. Хем си жертва, хем  излизаш лош, защото не си способен на прошка.

нианта, думите ти са много разумни, съгласна съм с теб.
Но това, което ми подейства като камшик на ума, е мнението на cliо1978.

Приложено към Фатмагюл, е много точно.
Според мен, няма нужда от думи на прошка, когато свързваш живота си с един мъж, когато му се отдаваш, когато носиш детето му, оттегляш обвиненията в съда. Повече от ясно е, че му е простила.

И Керим си прости, сцените в последния епизод са показателни.


Валя Hug и аз мисля, че по-важни са действията, понякога думите са излишни.
Сетих се, когато Фатмагюл срещна случайно родителите на Мустафа, след срещата и с Керим в затвора.
Тогава те и поискаха прошка, настояваха да им я даде. След другите неща, които им каза,
тя им каза че им прощава. Каза го ей така, все едно това не е важно, просто едни думи.

# 685
  • Мнения: 1 953
Нианта, страхотни постове! Поздравления! Нещо, което подозирах, ти го потвърди. Отношението към любимеца Керим е чисто женска емоция. Във филма няма  основания за подобно отношение.

Клио ,нали не сте гледали филма? newsm78
За кой филм говорите? newsm78

# 686
  • Мнения: 0
Не разбирам защо настръхвате. Не съм споменавала никой.  Направи ми впечатление, че има повече снимки от КС§Ш и реших, че акцентират върху този филм. Като факт, просто.
Защо реши, че този факт може да интересува точно нас? Публикувай го там, където му е мастото - за повдигане на... духа.
Ами, защото за тях това не е новина. Те си знаят, че КС§Ш ще е върха на сезона. Уточнявам за себе си,  нямам големи очаквания, за да не съм разочарована след това. Така, че стоя по-близо до вашите нагласи.

# 687
  • Мнения: 280
Не разбирам защо настръхвате. Не съм споменавала никой.  Направи ми впечатление, че има повече снимки от КС§Ш и реших, че акцентират върху този филм. Като факт, просто.
Защо реши, че този факт може да интересува точно нас? Публикувай го там, където му е мастото - за повдигане на... духа.
Ами, защото за тях това не е новина. Те си знаят, че КС§Ш ще е върха на сезона. Уточнявам за себе си,  нямам големи очаквания, за да не съм разочарована след това. Така, че стоя по-близо до вашите нагласи.

 Joy Joy Joy Joy

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Това пък е нашият Текин.....



Това е нашият филм....

# 689
  • Мнения: 1 026
Нианта, страхотни постове! Поздравления! Нещо, което подозирах, ти го потвърди. Отношението към любимеца Керим е чисто женска емоция. Във филма няма  основания за подобно отношение.

Клио ,нали не сте гледали филма? newsm78
За кой филм говорите? newsm78



Дочи Hug и мен ме учудиха тези заключения, без да се  гледа филма. Rolling Eyes

Иначе постовете на Нианта са страхотни.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт