МързИливо тръгна новата година, aм' ш' чакам да ми минИ догодина - 45

  • 28 270
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Делте, видях тА на Въшката.



Ама що таквази лятна прическа си избрала? То студенУ мър кака  newsm78

Светъл4о, туй нЯщу Въшката е онуй място дето или тЪ праят красива, или тъй тЪ идзУкарват, чи мойш пари Ут шоу да напраяш

Тъз сутрин станах, гледам навън и си викам: "Малииииии, дУбре чИ ни съм на рабУта неска. Натрупало и още трупа да му се не види.
Скрит текст:
ДажИ сЪ чудя аку прудължава тъй дъл да не си удължа болничния  newsm78
Пътувам от един град до друг, за да ходя на работа. Не е много, 15 км са. Но ако е такъв снега ще трябва да ходя вместо с колата с "градския" траспорт. Това ще рече пеш до спирката която ми е далеч, висене и чакане на маршрутката, кандилкане към 40 мин. Спирката е на 1 км от работата ми- сиреч пеш в снега до работа. Наобратно същото. Не ми мърда по час и половина  студуване и мръзнене сутрин и вечер.
Както взех да се пооправям, така ще ме поднови. Да не говорим, че на работа ми е адски студено - "тегли" от витрините и духа изпод вратата директно в мен. Стоя завита с един голям шал и пак ми е студено. Шефът забрани да правя промяна или разместване. Така че си стоя и си ми духа. Сигурно и затова се разболях.  Thinking

# 706
  • Мнения: 2 140
skarlet71Hug!
Скрит текст:
Я съм си у дома.Убраха ни и ни прибраха пу домовете със служебнатъ кола с ощи един кулегъ.
Да съ ни живи и здрави шефовете.Дай, Боже, на секиму! Praynig

# 707
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Бържи си признае тази, на която е сватбата!  Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 2 140
Цецке, ние мойта. Naughty
Алексов шъ исуши чашата, а тоз левентин си личи чи ни мои да пие.

# 709
  • BG
  • Мнения: 2 458
Котита, матРиалити за темътъ са гутови, турила съм ги в склада, сам тряа двечира, кат са прибера, да намера времи да я сглУбъ! Може да разкопчейте по ино копчи!  Hug

# 710
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ок, Бенде,
чИ таман сЪ чудИх да пиша ли дЪн пиша ли Laughing

Скарли,
И ти бешИ на Въшката, мернах тЪ докЪт надничашИ заТ кУлоната и сЪ дИвеши на изяШната ми причЬОска newsm03
....мУмичИта, със канУ ходих на Въшката, с канУ сЪ прибраФ ooooh! СнИгУве, лИдове и мноУ вУдЪ, ама мноУ. .....УбачИ преди час почна да сЪ изсипва УтноУ сняг и утрИ кЪт стана шЪ възкликна ей, така....

                   

СватбатЪ ниЙ моя същУ щот тУгаС....УчацитИ ми нИ бяха толкУс бомбИстИ, а ДелтУФ щеШ да ИзпиЙ на екс и дветИ чаши Laughing

# 711
  • Мнения: 5 001
Ехооооуууууу.....Таковата........Да прУчитети тва начи моля.....Щото сте ми приятелчета,нищо,че не пиша всеки ден...........
Там-тара-рарам-там!!!!! Тва тряАше да е барабан,мА нейсе.......Друг път шА търся картинки.......

Сега да ви разкажа,за да знаете...

Снощи една непозната за мен персона ми писа на ЛС,че искала да ме изненада и да ми прати някакъв подарък,та да си дам мейл и т.н. .....Няк'кви координати за връзка....
Аз не я познавам,а ЛС-то е написано на "Ти" и свойски,все едно,че се познаваме .....и съм така  Shocked  

После погледнах профила й....Видях,че е регистрирана скоро(януари месец) и погледнах"Последни публикации) .......В едната пише,че има дете на 3 г. .....В другата тема,че ще ражда за първи път и коя болница да изберяла и какви страхове я тресяли.....  
Видях ужасни несъответсвия и това ме притесни много,но отговорих на ЛС-то й,показах и мненията й и я попитах на какво основание ме пита за лични данни...Писах В уважителна форма на "Ви".......Казах,че "На много хора съм помогнала и обикновенно,хората исакт да се запознаят с мен лично,а не да ми пращат подаръци без да се познаваме" ....
Тя обаче веднага ми прати обратен ЛС ,в който беше подхванала Уважителната форма ( Mr. Green )вече и се извини,че така е постъпила,ама искала да ми прати продукт на който била дистрибутор.....И всичко нали било с добри чувства и т.н. .....

Да бе!......Дори и да ти пратят продукт.....някакъв.......Почти сигурно е,че просто проверяват адреса и после ще се друснат на обир......Това е едната версия......Демек - нова форма на измама започва по Нета.....



А понеже съм от "стара коза яре".....Писах ЛС на Татти!!!  
Цитирах всичко кой какво е казал и кой какво е пратил обратно.......Цялата кореспонденция с особата....

Днес Татти ми прати ЛС и ми благодари за "оплакването" и каза,че ще вземат мерки за такива индивиди....дето не се знае какво кроят......А,да! Забравих да кажа,че "персоната" си е редактирала едното от мненията след кореспонденцията с мен,но понеже пратих на Татти....Всичко,както си му е реда и той видял кое-как е......После ТОЙ ми каза,че и даже ми показа,че си е редактирала постовете......



Та.......Пазете се и УМНАТА ЕЙ!....

# 712
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Мастър, Hug  bouquet
Благодарско, дружке!!!

# 713
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ау, Мастър, миси. Добре, че не си се вързала на таз.  Hug

# 714
  • Мнения: 2 064
Мастер  newsm20 Радвам се, че го сподели с нас  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Ни моа да си представя- дури и на мен ми е бедна фантазИята- кво щеше да стане, ку ви бях направила пУдарък за годината на коня- без да съм дистрибутор на квото и да е  Sick
А пувервайте ми имах възможно най- благородни и чистосърдечни помисли   ooooh!
Дубре, че ме възпря  cry вътрешният глас и най- вече мързелът  Embarassed 
За теб и Бобеца   love001

за Фсички останали

спешъл за Зузанич и Кенга   love001

# 715
  • BG
  • Мнения: 2 458
Какита, новата темъ е гутова и чака!  smile3508

# 716
  • Мнения: 11 901
Какита, новата темъ е гутова и чака!  smile3508



ко чака  smile3506....да заспЪ дан моа да съм първа  Crossing Arms

# 717
  • BG
  • Мнения: 2 458
Какита, новата темъ е гутова и чака!  smile3508



ко чака  smile3506....да заспЪ дан моа да съм първа  Crossing Arms

Има ощи мегдан в тази! Ку не я завършити таа вечар, ша е утре сабахлян!
Бобе, яз щи свирна 3 секунди, преди да я пусна, да чакаш на бутона, какчи!  Peace  hahaha
Посли ш'черпиш Лавацка с цигарка!  bowuu

# 718
  • Мнения: 11 901
хубуу ай да е утре сабахлян, че тъй или иначе ще съм вече на бач  Outta Joint и ще съм пристигнала като снежен човек, поне да се зарадвам на нещо  Laughing...ш почерпа де ша ида  Whistling

# 719
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Аз днес нещу ни можах ноу са разпиша... Пиша у форому по сериозни теми... са чудя на акъля си... ooooh!
Сега ям, напрау съм на 7-муту нибе. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт