Търся електронна книга - тема 9

  • 89 629
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 453
Към търсените от мен книги добавям и Калната река.

# 31
  • Мнения: 945
Благодаря за отговорите! Hug

# 32
  • Мнения: 209
Търся "Безнадежден"  и  "Да загубиш надежда" на Колийн Хувър Simple Smile
Намерих си ги на английски PDF формат ако някой иска добавих ги и в мейлбукс Simple Smile

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте! Tърся десетата книга на Братството на черния кинжал в електронен вариант, ако някой я има и може да ми я изпрати, моля да ми я изпрати на имейл ffiiffii14@gmail.com

Поздрави!  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 90
Търся "Безнадежден"  и  "Да загубиш надежда" на Колийн Хувър Simple Smile
Намерих си ги на английски PDF формат ако някой иска добавих ги и в мейлбукс Simple Smile

Отбелязала си обаче, в колона език, че книгите са на bg.

# 35
  • Мнения: 97
Извинявам се, че пиша тук, но искам да попитам тези, които имат смарфони какви са настройките за нокия е-72 за четене на книги. Бях си качила една с pdf формат, но буквите не ми излизат, само бели страници.  Sad Sad Sad Ползвам adobre reader за телефон.

# 36
  • Мнения: 21
Да се отбележа и аз да не изпусна нещо интересно  Joy

# 37
  • Мнения: 90
Извинявам се, че пиша тук, но искам да попитам тези, които имат смарфони какви са настройките за нокия е-72 за четене на книги. Бях си качила една с pdf формат, но буквите не ми излизат, само бели страници.  Sad Sad Sad Ползвам adobre reader за телефон.

Аз съм свалила Kingsoft Office и през него чета pdf формат. Аз съм със Самсунг Галакси S-3, но мисля, че и за Нокия става. Успех!  Peace

# 38
  • Мнения: 209
Търся "Безнадежден"  и  "Да загубиш надежда" на Колийн Хувър Simple Smile
Намерих си ги на английски PDF формат ако някой иска добавих ги и в мейлбукс Simple Smile

Отбелязала си обаче, в колона език, че книгите са на bg.
Поправих го Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте на всички.

Видях, че в Мейлбукса Дилтеа е качила част от поредицата на Барбара Брадфорд за Ема Харт. Проблемът ми е, че файловете са ПДФ. Някой може ли да ми ги направи в четивен формат - тоест Моби или тхт? Аз на няколко пъти се пробвах, но явно ще си остана проЗД юзър... Sad

# 40
  • Мнения: 421
Здравейте Simple Smile Записвам се в темата и се надявам да намеря книгите, които отдавна търся Wink Инсталирах мейлбокс-предполагам, че чрез тази програма си разменяте книгите-нали? Ако може някой да ми обясни накратко как действате  Flutter Благодаря ви предварително   bouquet

# 41
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile

Много моля ако някой може да ми прати поредицата Кросфайър на Силвия Дейл.Видях,че я има в мейлбукса качена доста пъти,но вече чакам от 1 седмица и никой не ми я праща.Ще съм много благодарна,който я има да ми я прати на лично съобщение или на мейла
Скрит текст:

# 42
  • Мнения: 0
Търся електронни книги:
Великолепният век. Хюрем  Демет  Алтънйелеклиоглу
Михримах - Розата на султанския дворец  Мухтерем Юджейълмаз
Господарката на Ватикана  Елинор Херман
Мемоарите на една кучка: Истината според Елена от Троя Франческа Петрицо

# 43
  • Мнения: 165
Искам да попитам хората с проблеми тия дни с мейлбукса -оправихте ли проблема с получаването на книги и как? От няколко дни не мога до си изтегля книгите.

# 44
  • Мнения: 19
Някой искаше на Хорхе Букай  Без  теб имам  я pdf формат.Дайте имайл да я пратя.
Аз все още си търся "Мъжете си падат по кучки"
 Party

Общи условия

Активация на акаунт