ПОМОЩ! Стъкълца в раната на синът ми.

  • 3 018
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, знам че тук може би не е мястото за нещо такова, но вече съм изгубила доверие към всякакви лекари и не знам какво да правя. Синът ми блъсна и счупи чаша пред два дена, но не изглеждаше нищо сериозно, а сега той казва че го щипе и боли и ме е страх, че е останало някое малко стъкълце. Моля ви посъветвайте ме какво да правя!

Последна редакция: нд, 12 яну 2014, 14:35 от Загрижена Майка

# 1
  • Мнения: 11 573
Помислих че става дума за раница.
Отидете на лекар да погледне раната, доверете се!

# 2
  • Мнения: 0
На личния лекар нямам никакво доверие, какъв специалист е най-добре да се посети?

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
На личния лекар нямам никакво доверие, какъв специалист е най-добре да се посети?

В спешното си имат специални лупи за кърлежи, с които може да се огледа раната.

# 4
  • Мнения: 0
Тя се е затворила до някаква степен, това ли е начина? Дали не трябва да се отиде на рентген, знам ли и аз? Много съм притеснена...

# 5
  • Мнения: 11 573
Чак рентген, не мисля. Спешното е добра идея, ще помогнат. Не гадайте, а отивайте.

# 6
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Тя се е затворила до някаква степен, това ли е начина? Дали не трябва да се отиде на рентген, знам ли и аз? Много съм притеснена...

Ако има нещо вътре ще я цепнат отново със скалпел и ще извадят каквото има, после ще си превържат раната и това е.

# 7
  • Мнения: 8 242
Здравейте, знам че тук може би не е мястото за нещо такова, но вече съм изгубила доверие към всякакви лекари и не знам какво да правя. Синът ми блъсна и счупи чаша пред два дена, но не изглеждаше нищо сериозно, а сега той казва че го щипе и боли и ме е страх, че е останало някое малко стъкълце. Моля ви посъветвайте ме какво да правя!
Съвсем нормално е да го щипе и боли и без да има нещо вътре. На колко години е детето?

# 8
  • Мнения: 6 214
Помислих че става дума за раница.

И аз.  smile3555

# 9
  • Мнения: 0
Малкия Цеко е на 10 и в момента казва, че чувства изтръпване, като му пипам както раната так и около нея. От спешното имам много лоши спомени, претупват нещата, колкото да минеш, а тук става въпрос за здравето на сина ми. Моля ви, наистина не съм сигурна къде точно да отида...

# 10
  • Мнения: 6 214
Малкия Цеко е на 10 и в момента казва, че чувства изтръпване, като му пипам както раната так и около нея. От спешното имам много лоши спомени, претупват нещата, колкото да минеш, а тук става въпрос за здравето на сина ми. Моля ви, наистина не съм сигурна къде точно да отида...
Отидете утре при личната.

# 11
  • Мнения: 0
Ние се каним да сменяме личния лекар от 2 години, нямам му доверие, не веднъж ми е поставял грешна диагноза... не знам...

# 12
  • Мнения: 11 573
На врачка отидете.
Не се обиждай, но си представям ако на  синът ти му се наложи някоя по- сложна интервенция...
Тук няма какво друго да те посъветваме. Лекар в по- голям град от вашия? Но и там ще е лекар.

# 13
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Не е малък, ако е на 10. Не може да нямате спешен център в града. Облечете се, отиде и вижте как стоят нещата. От бгмама няма начин да ви помогнем

# 14
  • Мнения: 8 242
А къде е раната?

Общи условия

Активация на акаунт