ПОМОЩ! Стъкълца в раната на синът ми.

  • 3 017
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Усещам нотка на сарказъм d.h., но истината е че Маг Андрей позна кой е бащата преди дори аз да знам отговора на този въпрос. Мисля, че си права, днешно време е по-добре да се довериш на човек с връзка с етериалния свят от колкото с някой лекар.

# 16
  • Мнения: 11 573
Ами беж при Мага. Не е сарказъм, мой хумор. Peace
Питаха те къде е раната.

# 17
  • Мнения: 0
на показалчето

# 18
  • Мнения: 11 573
Другото, което се сещам, е да звъннеш на 112 и те да те посъветват какво да правиш. И май съм дотук с идеите. Друго не мога да измисля.

# 19
  • Мнения: 28
Усещам нотка на сарказъм d.h., но истината е че Маг Андрей позна кой е бащата преди дори аз да знам отговора на този въпрос. Мисля, че си права, днешно време е по-добре да се довериш на човек с връзка с етериалния свят от колкото с някой лекар.
Не си знаела кой е бащата на детето ти? #Crazy

# 20
  • Мнения: 8 242
Цялата тема е пълен смях от началото ама айде...
Ми има рана, пулсира и го боли - много ясно, то да не заздравява за 1 ден  ooooh!
Лигьо мамин...

# 21
  • Мнения: 6 214
Усещам нотка на сарказъм d.h., но истината е че Маг Андрей позна кой е бащата преди дори аз да знам отговора на този въпрос. Мисля, че си права, днешно време е по-добре да се довериш на човек с връзка с етериалния свят от колкото с някой лекар.
Не си знаела кой е бащата на детето ти? #Crazy
И аз така разбрах.  #Crazy

# 22
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Усещам нотка на сарказъм d.h., но истината е че Маг Андрей позна кой е бащата преди дори аз да знам отговора на този въпрос. Мисля, че си права, днешно време е по-добре да се довериш на човек с връзка с етериалния свят от колкото с някой лекар.

 Shocked

# 23
  • Мнения: 8 242
Усещам нотка на сарказъм d.h., но истината е че Маг Андрей позна кой е бащата преди дори аз да знам отговора на този въпрос. Мисля, че си права, днешно време е по-добре да се довериш на човек с връзка с етериалния свят от колкото с някой лекар.

 Shocked
Не дейте така де, може да й е гледал на ръка преди 20 години и да е казал, че ще има син от Иван  Mr. Green Laughing ...

# 24
  • Мнения: 6 214
Усещам нотка на сарказъм d.h., но истината е че Маг Андрей позна кой е бащата преди дори аз да знам отговора на този въпрос. Мисля, че си права, днешно време е по-добре да се довериш на човек с връзка с етериалния свят от колкото с някой лекар.

 Shocked
Не дейте така де, може да й е гледал на ръка преди 20 години и да е казал, че ще има син от Иван  Mr. Green Laughing ...
Ъх, да, може. Ма като не ходя по гледачки и не ми идват лесно възможните хипотези.

# 25
  • Мнения: 28
И аз по някое време си помислих,че темата е парзалка Rolling Eyes
Все си мисля,че жената винаги знае от кого и е детето.
Но,най-вероятно темата е за самореклама на маг Андей Tired

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В случай, че темата не е пързалка... ако раната е дълбока е нормално да има изтръпване. Но ако е така наистина, трябва да е почистена много добре. Което пък явно не е направено, щом има съмнения за "стъкълца" в нея (което иначе според мен е невъзможно).
Ако раната се е затворила вече, аз бих изчакала. Ако още е отворена- бих отишла на хирург. А вместо при лекар, да си запиша час при маг, не може да ми се случи, колкото и да познава.

# 27
  • Мнения: 0
Благодаря за съвета, Сарния, не трябваше да споделям за маг-а, развълнувах се. Не знам как може да си мислите, че това е шега, но всеки случай, заведох малкия и се оказа, че има лека инфекция и гной. Доктора го пукна, изстиска и дезинфекцира. Сега сме щастливи и здрави. Благодаря на всички, които се отзоваха и се опитаха да помогнат.

Поздрав с една песен от по младите ми години и лека вечер! - http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

# 28
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Поддържай раната чиста.  След като смениш превръзката трябва да обработиш раната с риванол (най-малко) и после превързваш със стерилна марличка (малка) и лейкопласт. И така поне няколко дни. Да не мокри пръстчето.

Последна редакция: пн, 13 яну 2014, 14:21 от ~Мишел~

# 29
  • Мнения: 445
Преди 23 години витринно стъкло падна и разцепи подбедрицата ми.В спешното изчистиха  и зашиха раната ми.21 години по-късно раната ми се разтвори,започна да изтича гной.Обстойни изследвания показваха възможно най-страшната диагноза,която не искам да споменавам.Магнитният резонанс,като крайна мерка за уточняване на диагнозата показа наличие на чуждо тяло.След оперативна намеса извадиха доста голям къс стъкло,който хирургът не можеше да си обясни как е възможно да не е бил забелязан при интервенцията!!!Само да уточня,че ако има стъкло в раната на детето,ренгенът няма да го засече,тъй като това е прозрачно тяло и хвърля сянка,която сянка от своя страна става причина за поставяне на неправилна диагноза.
Би трябвало да се обърнеш към ортопед-хирург.Вероятно е стъклото,ако е микроскопична частичка,само да излезе.Моето беше много голямо,нямаше как ,без оперативна намеса.

Общи условия

Активация на акаунт