Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 89 817
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • в моя свят
  • Мнения: 849
RE915169965SE пратката ми е скъпа и вече се притеснявам къде е... поръчах на 12 март.

# 691
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
RE915169965SE пратката ми е скъпа и вече се притеснявам къде е... поръчах на 12 март.
Това през китайски пощи ли е? Не виждам никаква информация под този код.
Нищо, абсолютно нищо от никъде не излиза. Съгласува с продавача пак дали кода е същия.

# 692
  • Мнения: 4 785
Kато на бг пощи ми изписва, че пратката е приета, пратката е получена, трябва ли да чакаме известието или може да отидем да си вземем пратката без да чакаме известие?

Цитат
БЪЛГАРИЯ, СОФИЯ, Пратката e получена

# 693
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 872
Kато на бг пощи ми изписва, че пратката е приета, пратката е получена, трябва ли да чакаме известието или може да отидем да си вземем пратката без да чакаме известие?

Цитат
БЪЛГАРИЯ, СОФИЯ, Пратката e получена
Означава,че е влязла в БГ, възможно е още да не е стигнала в твоя клон.  Peace
Иначе не е нужно да чакаш известие, пратката е пощенския клон при статус "Receive item at delivery office (Inb) Получаване на Вх.пратка в станцията на Доставка" или "Send item to domestic location (Inb) Изпращане на Вх.пратка в РСЦ/ОВ"  Wink

# 694
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 872
RE915169965SE пратката ми е скъпа и вече се притеснявам къде е... поръчах на 12 март.

Нямам много опит с шведските пощи ама по проследяването пътува :

2014-03-20 14:00, Order in transit
2014-03-19 07:57, Order departed on flight from origin
2014-03-17 15:00, Order dispatched

# 695
  • Мнения: 469
Замразили са ми ордера? Какво означава това?Писах му.че номера,който ми е дал за проследяване в саййта на Дчл е невалиден или грешен и сега виждам,че ордера ми е фроузен.

# 696
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 872
Замразили са ми ордера? Какво означава това?Писах му.че номера,който ми е дал за проследяване в саййта на Дчл е невалиден или грешен и сега виждам,че ордера ми е фроузен.
Замразена поръчка означава, че продавача се преглежда-има съмнение за измама, след решение ще получите известие и евентуално връщане на парите по сметка.

# 697
  • Мнения: 4 785
Иначе не е нужно да чакаш известие, пратката е пощенския клон при статус  "Send item to domestic location (Inb) Изпращане на Вх.пратка в РСЦ/ОВ"  Wink

... и после има статус "Пратката е приета", после "Пратката е получена". Всичко е в един ден с разлика от 10-15 минути. Абе ще опитаме днес, ще е голям късмет, защото поръчах една чанта за мъжа ми, като нашите искаха да е част от подаръка му за РД, та ако днес си я вземем ще е егати и съвпадението  Mr. Green Много ти благодаря! Ще дам отзиви, дано е хубава чантата иначе дойде много бързо.

# 698
  • Мнения: 12
Здравейте! Имам пратка със следния статус:
Destination Country - Bulgaria:Tracking Consuming:5819 Millisecond
    2014-03-31 09:17, BULGARIA, Pleven, Unsuccessful item delivery attempt (Inb) Неуспешен опит за доставка
    2014-03-31 09:15, BULGARIA, Pleven, Receive item at delivery office (Inb) Получаване на Вх.пратка в станцията на Доставка
    2014-03-29 12:58, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал
    2014-03-29 09:24, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция
Аз не съм от Плевен, а от Хасково. Какво значи Неуспешен опит за доставка? Че някой се е опитал да ми вземе пратката ли? И на кого трябва да звънна, за да попитам какво става? На пощата в Хасково предполагам?? Благодаря предварително.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 922
Влизам притеснена, че според сингапурските пощи и програмата трак чекер телефонът ми е получен. Моля, за помощ!
RF221019728SG

Нищо притеснително -това е първият статус в сингапурските пощи, според мен сайтовете имат някаква грешка в превода  Peace Ето проследяване на мой стар тракинг със сингапурски пощИ:
2014-02-13 00:00, Received from Customer
2014-02-15 00:00, Despatched to overseas (Country code: BG)
2014-02-15 02:00, SINGAPORE, SINGAPORE SO2, Send item abroad (EDI-received) Изпращане на Изх.пратка в чужбина
2014-03-01 11:24, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция
Вълшебство, ренита, еона  Благодаря за отзивчивостта!

Днес вече пише, че е изпратен телефона!

Тази рокличка е евтина и затова досега не се притесних, че не намирам нищо за този номер RA480227455CN
Какво да пиша на продавача?

Последна редакция: пн, 31 мар 2014, 21:46 от stenly

# 700
  • Мнения: 469
Замразили са ми ордера? Какво означава това?Писах му.че номера,който ми е дал за проследяване в саййта на Дчл е невалиден или грешен и сега виждам,че ордера ми е фроузен.
Замразена поръчка означава, че продавача се преглежда-има съмнение за измама, след решение ще получите известие и евентуално връщане на парите по сметка.

Това означава ли, че не е изпратена пратката, понеже този номер ми е даден от 7-8 дни, а доставката с ДЧЛ е толкова? Питам, за да знам да си поръчам от другаде стоката или е по-добре да изчакам. Колко време се бави горе-долу проверката? Благодаря

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Здравейте! Имам пратка със следния статус:
Destination Country - Bulgaria:Tracking Consuming:5819 Millisecond
    2014-03-31 09:17, BULGARIA, Pleven, Unsuccessful item delivery attempt (Inb) Неуспешен опит за доставка
    2014-03-31 09:15, BULGARIA, Pleven, Receive item at delivery office (Inb) Получаване на Вх.пратка в станцията на Доставка
    2014-03-29 12:58, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал
    2014-03-29 09:24, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция
Аз не съм от Плевен, а от Хасково. Какво значи Неуспешен опит за доставка? Че някой се е опитал да ми вземе пратката ли? И на кого трябва да звънна, за да попитам какво става? На пощата в Хасково предполагам?? Благодаря предварително.

Неуспешен опит значи, че вероятно са ти пуснали бележка да си вземеш пратката /или не си била вкъщи, ако ги разнасят при вас (във всеки клон различно правят).
Дай номера, за да проверим по-точно! Да не си поръчала нещо съмнително?

# 702
  • Мнения: 12
RC294254470CN, поръчала съм кецове http://www.aliexpress.com/snapshot/6009607097.html Сега излиза, че са в Горна Оряховица newsm78

Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 12:02 от Wild Target

# 703
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Търся помощ...  Simple Smileбихте ли ми пратили някакъв сайт за проследяване на пратки. Моят до вчера си работеше. Днес изведнъж е съвсем друг, който ме препраща на някаква др.страница, от която пък изобщо не ми излизат никакви данни за праткита.

# 704
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 872
Търся помощ...  Simple Smileбихте ли ми пратили някакъв сайт за проследяване на пратки. Моят до вчера си работеше. Днес изведнъж е съвсем друг, който ме препраща на някаква др.страница, от която пък изобщо не ми излизат никакви данни за праткита.

 www.17track.com  Wink

Общи условия

Активация на акаунт