Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 9

  • 39 357
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 24
Скрит текст:
[author=ddd123 link=topic=759433.msg27288132#msg27288132 date=1390681328]
Лия  newsm44 newsm44 newsm44 kome sta ? Днес съм на вълна  " Чест и Уважение " 4

още снимки от сета през декември ...

















Рики да не умира , нещо целия е в кръв  newsm78

Привет от мен!  Hug На втората снимка от долу на горе, онзи най-вдясно не ви ли прилича на нашия Башар Рахал? Да не снимат някои от сцените пак в България, а ние да не сме разбрали?  newsm78

# 691
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

Изчетох ви, благодаря на всички   bouquet за снимките и инфото Peace Що така, днес съм на друга, на битова вълна /без успешен край Mr. Green/ и нищо не ми идва на ум да напиша Weary smile3511
Най-радостното е, че Шаци Hug е писала  newsm44, вече бях започнала сериозно да я мисля newsm78. За сметка на това сега пък Мария Hug зачезна Sad

Вари  Hug, браво на теб, страхотен колаж  bouquet
Кали Hug, ддд123  Hug, Мелина Ки Hug



Stone Bridge, Montecatini, Italy

# 692
  • Мнения: 9 541
Аааа, нещо снимчицата не излиза в момента, нищо, заменям я с място, където искам да бъда в момента Heart Eyes



Seaside Home, Cabo San Lucas, Mexico

# 693
# 694
  • Мнения: 9 541
А това е снимка от предишен период, преди съдбата да го свърза трайно с дискотеките hahaha

# 695
  • Мнения: 9 541
Един автограф и от друга моя любимка - Козима Копола Peace

# 696
  • Мнения: 9 541


Лявата снимка - на Нито ми прилича по нещо на Марлон Брандо Thinking newsm78

# 697
  • Мнения: 9 541
Гатанка: hahaha

 Кое е истинското име на Габриел Гарко?

1.Daniele Oliviero
2.Dario Oliviero
3.Dario Olivero
 

 

# 698
  • Мнения: 9 541


Къде ли се е запътил? Снимката е от преди два часа Heart Eyes

# 699
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Аз малко се позагубих, но сега наваксах Hug Благодаря за новините и снимките. Кали, пуснала си филм с моя любим немски актьор Heart Eyes
Чудя се като гледам тия снимки, абе тоя човек кога спи ooooh!

# 700
  • Мнения: 9 541
Аз малко се позагубих, но сега наваксах Hug Благодаря за новините и снимките. Кали, пуснала си филм с моя любим немски актьор Heart Eyes
Чудя се като гледам тия снимки, абе тоя човек кога спи ooooh!

 Hug Hug , радвам се, че намина Peace Само да отбележа, че г-н Швайгер не е от любимците ми Wink, даже много ми простее /главно в интервютата преди newsm78/...но нищо де, не можем всички да харесваме един и същи човек /изключение: ГАБРИЕЛ ГАРКО  Simple Smile/



Съвсем случайно попаднах на тази тема: Да научим италиански[/b] от преди няколко години newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370086.0

# 701
  • Мнения: 1 499
Лия , тази снимка му е от ревюто на Армани в Милано преди десетина дни   Heart Eyes Все се надявам , че тази вечер не е хукнал на дискотека , защото наистина  неговото не е нормално    ooooh! Дали още помни , че има fidanzata  newsm12



Скрит текст:



Къде ли се е запътил? Снимката е от преди два часа Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 1 499
Лия ,   прелетях през темата .... в момента преписвам азбуката  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 27 яну 2014, 12:40 от ddd123

# 703
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Лиа, много е свеж в реалния живот, държи се винаги така, за да се предпази един вид. Иначе филмите му винаги, въпреки идиотския вид, имат по нещо лично и затрогващо.

# 704
  • Мнения: 9 541
Лия , тази снимка му е от ревюто на Армани в Милано преди десетина дни   Heart Eyes Все се надявам , че тази вечер не е хукнал на дискотека , защото наистина  неговото не е нормално    ooooh! Дали още помни , че има fidanzata  newsm12



Скрит текст:



Къде ли се е запътил? Снимката е от преди два часа Heart Eyes
Мерси ддд123 Hug! Ти до къде стигна с италианския, аз главно за теб пуснах линк към темата "Да научим италиански" Heart Eyes Thinking

Общи условия

Активация на акаунт