Отговори
# 15
  • Мнения: 2 099
Ами кой е отговорен?Нали все някой сере навън?Да не идват извънземните да ни осират?Зад блоковете си не сте ли поглеждали скоро?И там е пълна мизерия както навсякъде около нас.Не се ли промени навика да пазиш навън,както у вас си никога няма да е чисто.Ще си очисти вкъщи и ще сипе отпадъка през терасата.Няма оправия,дано скоро се махна да не се ядосвам само!

# 16
  • Мнения: 28
Ами,как ще е отговорна ССФ,като тя пуска прахосмукачка и парцал по 2 пъти на ден,къпе се по 3 пъти на ден,сменя спалното бельо всеки ден и само такива ми ти чистофайнически работи...ССФ НЕ ака,тя е прекалено изтънчена за тая работа Sunglasses Laughing
Иначе,така е,ако човек сам не пази,после няма право да рИве,че е около него е кочина Naughty
Слава Богу,че от няколко години живея в къща! Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
Котките си го зариват, но кучетата май са като хората. Едно куче не съм видяла да го прави.
За сметка на това пък някои кучета обичат да си ги похапват човешките акита. Любвеовилният лабрадор на една приятелка беше истинско бедствие в това отношение.   Mr. Green  А Борисовата градина - добра трапеза.  Wink
Сори за гнусливите, ама тя темата не е за тях, така или иначе.

# 18
  • Мнения: 12 685
Котките си го зариват, но кучетата май са като хората. Едно куче не съм видяла да го прави.

Е, как ще то прави, като серат по тротоарите. Да изкърти плочките ли?

# 19
  • Мнения: 10 547
Уличните кучета НЕ серат на оживени места. Изхождайки се, гледат да си пазят гърба, т.е. избират по-закътанки местенца.
Живея баш до една от спирките на столичното метро. Редовно, ама наистина редовно малката борова горичка под прозореца ми бива осирана и опикавана от мъже, жени и деца с различен социален и цветови статус.

Вчера бях на кратък поход- Владая- Тихия кът. Поне на три места ми замириса на говна. Човешки. Щото, те въпросните си миришат специфично.

# 20
  • Мнения: 12 685
Нямам предвид уличните.

# 21
  • Мнения: 10 547
А пък аз не отговарях на твоя пост.  Simple Smile Инак те разбрах. Но все пак си мисля и, че домашните, ако не биват разхождани само по асфалт, ще ходят по нужда в тревата.

# 22
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Знаете ли, четейки това ми хрумна , че има неразработена пазарна ниша, а именно - аксесоари за комфортно и безконфликтно изхождане под открито небе . Ето такива вещи:

- малка елегантна чанта в пастелни тонове с практичен отвор. Предлага се в комплект с дискретна, лесно почистваема лопатка за събиране. Последната има специална приставка за течни и полутечни субстанции.
- сгъваема полева тоалетна чиния - удобна, лека, винаги с вас. Събира се в дамска чанта, вътрешен джоб на сако, жабка на полски фиат
- преносимо биденце с около 2 литра ароматизиран почистващ разтвор с алое - за мек и чист заден проход
- сапьорна лопатка от волфрамова стомана - за любителите на дълбоката оран и скритите съкровища. Гарантиран изкоп в почви до 9-та категория включително.
- хартиен преносим параван с декорация във флорални мотиви - за тези, които имат ситуация, а нямат прикрите

И още, и още

Ех, вече знам как ще забогатея!

# 23
  • Мнения: 10 547
Куркума, градинарю, знаеш ли, че преди 25 години най-хубавите домати и пиперки в район, където и камъкът трудно вирее, се раждаха на баба Груда, която тореше с човешки изпражнения. Само идея.

# 24
  • Мнения: 21 653
  Част от тоя асортимент вече се предлага на пазара, това ние като едни последователи на Беър Грилс го знаем добре от разглеждането на множество сървайвърски сайтове. Примерно лопатката...

  Аз може ли да добавя нещо към призива на авторката - като го закопаете, бучнете отгоре му едно перо, или клонче, например, та да не почне следващият турист да копае пак там.
 

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 О, у нас е срамно да си събираш изпражненията (собствените, детските или на кучето) и е много фешън да си хвърлиш миризливия фас в пясъчника, където играе собственото ти дете или да се изхрачиш по средата на пътеката/тротоара по който вървиш.
 Няма да ви описвам що подигравки съм отнесла в кварталния парк заради преносимото гърне, което разнасям, голям смях шъ знаете е детето ви да не ачка по градинките.
 Обаче признавам, че често ги изпишквам без гърнето, което пак си е гадно, ама не чак толкова.

Куркума, нареждам се за чудните ти предложения, особено за паравана!  Mr. Green

# 26
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
  Част от тоя асортимент вече се предлага на пазара, това ние като едни последователи на Беър Грилс го знаем добре от разглеждането на множество сървайвърски сайтове. Примерно лопатката...

  Аз може ли да добавя нещо към призива на авторката - като го закопаете, бучнете отгоре му едно перо, или клонче, например, та да не почне следващият турист да копае пак там.
 

Тоя Беър Грилс си е напаст отвсякъде. Не остана пазарна ниша свободна от него. А на продуктите му определено липсва финес, мда.
А, ето - аз ще предложа комплект от десет такива специализирани байрячета със вашия монограм.


Човешкият тор има много добри подхранващи качества за растенията, но има и някои минуси в това отношение. Инак не случайно класическите тоалетни се наричат "изгребни", щото съдържимото се изгребва и ползва според както следва. Наблюдавал съм тези практики преди години в Радомирско.

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Трябва поправка в закона за забрана
на продажбата на мокрите кърпички.
Щот срали каквото срали, но да не им
остават следите с години ...

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 624
Няма такав тема! Laughing
Благодаря на Бърдс,че не приложи и снимков материал.

# 29
  • Мнения: 2 099
А що?Утре мога да снимам какво е пред и зад блоковете,то в природата е по същия начин-де яли,де срали след тях и потоп!И аз апелирам-поне се бършете със салфетки,вестници и подобно меко нещо,не тия тъпи тъкани мокри кърпи дето нямат разлагане.Аз за потрес на тълпата строителни работници до моето място има направих скандал и чинно ги накараха да си съберат кенчетата бира и бозичките които лежерно нахвърляли в градината ми.Как не ги е срам дърти пръчове да свинят толко!
Ама събраха ги!Имат преносим кенеф-ама на много е мачовско да опикаят оградата,та като напече да смърди и на тях и на нас.Култура ко да праиш...

Общи условия

Активация на акаунт