Триместъра отминава, а августовските мъници се готвят за ритници

  • 23 874
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 609

faima и аз съм много зле още с повръщането и направо незнам какво да правя, немога да се храня нормално, да пия вода, нищо уффф....  Tired

Посъветвай се с твоя лекар, и пий нещо, знам в Бг Деган изписват, на мен не ми помогнаха, само това последното лекарство, което споменах, ме оправя. Отвратително състояние е, наистина, поне да беше само сутрин, а то нон стоп.

Еее супер още едно момченце се е показало Simple Smile
Ами аз съм го питала, каза ми таблетки за смучене Емил хомеопатични и ги взех, да видим ефект ще има ли, защото и при мен е постоянно и се чувствам много зле. За Дегана уж не е препоръчителен за бременни, а масово го дават. Но ако опре до там нямам избор...

# 706
  • Мнения: 367
За какъв пол говорят пъпките ми Grinning

За момиченце,но това са доста абстрактни вярвания Peace

Предполагам Grinning

# 707
  • Мнения: 613
Здравейте момичета, аз съм от юлската темичка, но надничам в съседните от време на време  Embarassed Надявам се не е проблем. Понеже видях, че говорите за доплерите исках да ви кажа нещо, което смятам, че е важно. Няколко мои приятелки си бяха поръчали такива доплери и после съжалиха. Истината е, че това може да ви ошашка много повече, защото не винаги се хваща пулс. Не знам от какво зависи , но дори и в напреднала бременност не винаги го хваща. Съответно почват едни притеснения и търчане по лекари по спешност. Ако някои от вас вече са го поръчали го имайте предвид, за да не си докарате стрес и проблеми. Леко бременеене  Hug

# 708
  • Мнения: 988
Здравейте момичета! Чета и следя темата всекидневно, не съм се включвала скоро, защото няма нищо ново около мен. Искам да попитам бъдещите мамчета от Варна, къде мислите да си следите бременността?

# 709
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
За какъв пол говорят пъпките ми Grinning

За момиченце,но това са доста абстрактни вярвания Peace

Предполагам Grinning

Наскоро четох в един сайт, че е от удвоеното количество женски хормони Simple Smile

# 710
  • Мнения: 370
Айййй, аз съм цялата в пъпчори и съм се настроила за мъжко!  Mr. Green
Нямам претенции за пола въобще, просто вътрешното ми усещане е за момченце  Heart Eyes
А странно защо приятелките ми, които знаят, казват всички, че си ме представят като мъжка майка.
Ще видииииим  Mr. Green току виж някоя мома изненада всички  Heart Eyes

Пaулина1, цялата си в розовичко, за мома ли се настройваш?  Mr. Green
Аз не съм от Варна, но ще се следя при д-р Кателия Александров в АГ-то.

# 711
  • Мнения: 988
tonisto хаха, да за момиченце мечтая и смятам, че ще е момиче Laughing да видим шестото чувство ще ме подведе ли.
И аз не съм от Варна, но ще се следя там, по принцип ходя на прегледи за сега при лекар от АГ-то и ми се иска и ЖК да ми е там.

# 712
  • Мнения: 142
Честито на мамите с добрите резултати и на тези, които знаят за пола на бебчетата.( и на мен много ми се иска вече..Simple Smile )
 Колкото да миомните възели и аз имам един, но е малък и е на място което не пречи, доки ми каза че с напредване на бременността има вероятност да нарасне. Това не ме тревожи за сега.
Да питам - имаме ФБ профил ли, може ли и аз да се присъединя?
 

# 713
  • Мнения: 2 965
Ха-ха да видим и моите пъпки дали са от това, сега вече поминават де. Появиха ми се малко преди + теста. И аз сладко не мога да вкуся, а умирах за него и без него. Само солено и тестено ми се яде! Blush Mr. Green

# 714
  • Мнения: 240
Относно пола на детето има както много суеверия, така и различни прогнози базирани на някакви резултати. Казват, че ако майката се разхубавява, ще има момче, но ако погрознява, ще има момиче / вземало и красотата/. Същото и със корема. Ако е малък и остър - момче, ако е голям и кръгъл - момиче. Както и за предпочитанията на храните и още куп неща. В крайна сметка има и изключения.

С първата си бременност се чувствах превъзходно. Нямах абсолютно никакви неразположения. Коремът си ми беше нормален и кръгличък. На края бая голям. Ядях люто като побъркана. За сладко не исках и да чуя а го обожавах. Дали съм погрозняла или съм се разхубавила, не мога да определя /трябва да питам мъжо/. Още години преди да забременея бях казала, че ще имам момиче и така и стана. И сега имам подозрения, че ще е момиче. Някак не се виждам мъжка майка. Но каквото и да дойде, няма да го върна.  Wink

# 715
  • Мнения: 142
Според мен това с познаването на пола по бабешки неможе да се сложи под общ знаменател. Аз бременея по абсолютно същия начин като преди три години и другата седмица ще видя що е то.

# 716
  • Мнения: 6
Da krasss_ , пиши си фейсбик профила на лични на Cristaline, тя е създаде и е закрита група.
Браво на мамите с добри резултати!
Дай боже и при нас останалите всичко да е наред!

# 717
  • Мнения: 159
Здравейте момичета,
Много хубави новини, и честито на майките които вече знаят пола на бебето.Аз имам усещане , че ще е момче, и честно казано взех даже да се настройвам за момче.Но и на момиченце бих се зарадвала толкова.Скоро ше разбера, макар , че искам да е веднага.Аз все още не съм се регистрирала на ЖК, но вече се поорентирах.Вчера ходих и при съдов хирург и той ми каза че подутините по краката, било според нея реакция от бремеността, и няма нищо страшно за мен или бебо Praynig Praynig Praynig
Паулина, при кой лекар си в АГ-то.Аз имах няколко срещи с Николов, но той не води консултации.При Балев ще ходиш ли на ФМ
Прегръщам ви Hug Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 609
Monik@ и аз надничам в другите темички и във вашата и ми е много полезно  Blush
Иначе за доплера си права, аз все още се колебая, но дали само няма да ме побърка излишно... много се чудя, има време още.  Thinking
За пола..... имам усещане за момче, но понеже се съмнявам да съм права, а и винаги съм си мислила, че ще имаме момиче та сигурно ще вързвам панделки.  4470 Но нямам претенции изяобщо, каквото и да е да е живо и здраво, друго не искам!  Heart Eyes
В петък съм на БХС, а другата седмица на ФМ обаче нямам големи надежди да разберем пола, ще видим все пак де, че е раничко още.

# 719
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен Simple Smile Относно пола и аз да споделя - когато бях бременна с дъщеря ми нямах почти никакви неразположения първите три месеца, гадеше ми се само първите седмици и после нищо.За сметка на това лицето ми беше ужас ...Сега ми е лошо нон стоп, гади ми се постоянно, само по време на хранене не усещам гадене.Но пък имам чисто и гладко лице . Когато ходих преди две седмици да чуем сърчице , лекарката каза, че според пулса й приличало на момче...ама...ще видим Simple Smile Аз съм чак на 6.02 на ФМ ,не знам как понасяте това чакане до следващия преглед, ама на мен започва да ми става все по - трудно.
Този доплер за домашна употреба е много идейно нещо Simple Smile Как ми се искаше да знаех за него преди 5 години Simple Smile Голямо филмиране беше тогава ...Сега го раздавам по-спокойно , ама ще видим докога .

Паулина, аз съм си следила предната бременност в Майчин дом- Варна. Там и раждах и съм много доволна. ИЗследванията ги правят там на място, не видиш по опашки, всички са мили и отзивчиви. Аз моята докторка я бях побъркала от обаждания и спешни прегледи / наистина много филмирана бях/ и съм се радвала винаги на добро отношение. Не знам обаче дали има ЖК по ЗК , аз бях с платена ЖК.

Общи условия

Активация на акаунт