Отзиви и мнения за хотел "Езерото" Костенец

  • 21 040
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 429
Точно при такива ограничения (бебе на годинка, оставено за пръв път с баба) отидохме в горепрепоръчания Емали и беше повече от перфектно  Heart Eyes
Пак ми се ходи, ама трудна организация ...

# 16
  • Мнения: 87
Аз съм родом от Костенец (въпреки, че не ходя често там)и не мога да кажа нищо за стаите, но храната е хубава и обстановката е спокойна. Мисля, че като за една нощувка ще ви допадне. Много е близко до София, въздухът е много чист и освен водопада може да се разходите и до параклиса от който има хубава гледка към цялото село и околностите.

# 17
  • Мнения: 21
Бърди - Мисля следващият път да го пробвам този хотел в Сепарева баня Simple Smile

# 18
  • Мнения: 21

Mira_KJ - Благодаря ти за мнението, а лесно ли се стига до хотела и при зимни условия и близко ли е до костенец, на горе долу колко разстояние ?

# 19
  • Мнения: 87
Лесно ще го откриете, има табелки на всякак крачка. От селото е на няма и 5 мин. с кола, а от града на не повече от 15 мин. За зимните условия в момента няма от какво да се притеснявате защото последните дни там беше по - топло отколкото в София.

# 20
  • Мнения: 21
Супер. А можете ли да ме ориентирате от магистралата за Долна баня ли трябва да се отбия? И ако да да ме ориентирате, ако има някакви объркващи неща по трасето

# 21
  • Мнения: 1 399
Супер. А можете ли да ме ориентирате от магистралата за Долна баня ли трябва да се отбия? И ако да да ме ориентирате, ако има някакви объркващи неща по трасето

Отбивката е след Ихтиман, има табела Костенец, и буквалн веднага след това има и табели за хотела на всяко място, където можеш да се зачудиш Wink

# 22
  • Мнения: 21
Благодаря. Аз се бях заблудила, че трябва да търся табела Долна баня, но щом има за Костенец няма да има проблеми Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт