Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 852
  • 743
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 13 804
С Taupe на NYX в момента. Много е хубав и определено го препоръчвам. А и като цена е супер Simple Smile
Скрит текст:
Kaто го нямах контурирах с матови сенки в тази гама

# 631
  • Мнения: 331
Жаки, както винаги - неповторима!  Heart Eyes

Метеоритите ги слагам след всичко останало, отнемат от интензитета, блърват, блендват и освежават.  Peace

# 632
  • Мнения: 79
Благодаря за разяснението за ревлон колорстей, Жаки;)

# 633
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
За това ли става въпрос : http://www.nyx.bg/true-taupe-es80a?filter_name=Taupenewsm78

И още един тъп въпрос: Кои цветове от коректорите да си взема http://www.nyx.bg/litse/litse-korektori/concealer-jar за прикриване на сенки под очите и за прикриване на червенини ( капиляри и пъпчици )?

# 634
  • Мнения: 13 804
Това, мисля че са им сенките. Имат си Тaupe руж, но май още не е зареден в бг сайта им.

Колкото до коректора зависи от тена на кожата ти. Аз си взимам поне 1 тон по-светъл от фдт-на или ако няма, то поне гледам да е същото. Конкретно тези на Nyx не съм ги виждала на живо и не мога да кажа нищо за тях. Но ако трябва да взема на сляпо бих избрала най-светлото, което имат налично.
Жълти и зелени коректори неутрализират червеното, лилави коректори изсветляват Peace

# 635
  • Мнения: 134
Като се заговори за Метеоритите, да ви попитам за миризмата им. Знам, че миришат на виолетки, но колко е интензивен този аромат и отмирисва ли се с времето?
Някои продукти, които са силно ароматизирани(някои от нещата на Шанел примерно) ми предизвикват алергична реакция на кожата.
Някой имал ли е проблем с метеоритите досега?

# 636
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
Благодаря, аз съм много светла. Сега ще погледна какво имат.

# 637
  • Мнения: 37 256
 
Това, мисля че са им сенките. Имат си Тaupe руж, но май още не е зареден в бг сайта им.



да, това са сенките, ружът има повече "квадратчета"

Biancaneve, отмирисват се, но не напълно
моите са на няколко години, с доста по-слаб аромат са вече
новите ми ухаят в цялата стая

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 21:55 от bubanka

# 638
  • Мнения: 13 804
Te между другото някъде разедиха ли им стелаж? Доста неща са ми интересни, но не знам дали да рискувам на сляпо.

# 639
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
Моите Метеорити си ухаят, докато на свършат  Peace алергия не съм имала  Peace

Ползвам ги след пудрата и преди руж  Peace



Aoi ♦  Heart Eyes формата на очите и костта над тях е пефектна за "всеки тип грим" - каквото ид а хванеш - ще стане, дори само цвят на клепача  Peace

Разгледай в нета гримове, които ти допадат и ще помагаме - как да стане  Peace

# 640
  • Мнения: 13 804
Като се заговори за Метеоритите, да ви попитам за миризмата им. Знам, че миришат на виолетки, но колко е интензивен този аромат и отмирисва ли се с времето?
Някои продукти, които са силно ароматизирани(някои от нещата на Шанел примерно) ми предизвикват алергична реакция на кожата.
Някой имал ли е проблем с метеоритите досега?
Aромата е силен само като помиришеш кутийката. При нанасяне също ги усещам, но след това вече няма никаквъв аромат, който да остава по лицето.

# 641
  • Мнения: 4 201
Поредният лаишки въпрос от мен Embarassed Каква е разликата между озаряващите перли и метеоритите освен разликата от близо 100-ина лв? Имам предвид, явно покривността и озаряващия ефект при вторите е по-добър и траен, но струва ли си тази огромна разлика в цената Rolling Eyes

# 642
  • Мнения: 13 804
Поредният лаишки въпрос от мен Embarassed Каква е разликата между озаряващите перли и метеоритите освен разликата от близо 100-ина лв? Имам предвид, явно покривността и озаряващия ефект при вторите е по-добър и траен, но струва ли си тази огромна разлика в цената Rolling Eyes
За мен лично си струва. Покривност не бих казала че има, озаряването също не е нещо което да ти се набие на очи. Много хора даже не ги харесват, точно защото не се вижда нищо. Това е ефекта им. Правят кожата по-хубава по незабележим начин. Отделно вече факта с кутийката, прекрасният аромат и тн. Продукт за всички сетива. Доставят ми страшно удоволствие  Flutter

# 643
  • Мнения: 134
Благодаря ви  bouquet Решила съм да взема най-светлите. Имам съмнения, че ще ми раздразнят кожата, но ако тр ще си ми седят само за красота на тоалетката.
бтв, исках да питам Жаки нещо. Разглеждах ти някакви по-стари гримове с Епатант, гледам и от днес гримовете и винаги ми е правило впечатление колко наситени са цветовете. Ти освен основата, слагаш ли друго?
Примерно гримовете с Епатант-има ли някакъв друг цвят, тип "подложка" под него?

# 644
  • Мнения: 13 804
Единствената ми основа е Painterly paint pot. Просто имам малко по-специална техника на нанасяне на сенките. Буквално ги изгребвам и напластявам на клепача Grinning

Общи условия

Активация на акаунт