Отговори
# 30
  • Мнения: 41
Хили се като малоумна  #2gunfire #2gunfire
То секунди я дадоха и не можах я изтрая  Crossing Arms

Много е  зле  bambam  ooooh!

# 31
  • Мнения: 21 201
Хили се като малоумна  #2gunfire #2gunfire
То секунди я дадоха и не можах я изтрая  Crossing Arms

Много е  зле  bambam  ooooh!
Стига пък и Вие, ми момичето е влезнало в роля и нИмоЙ да излезне от нея. rotfImao rotfImbo

# 32
  • Мнения: 41
Хили се като малоумна  #2gunfire #2gunfire
То секунди я дадоха и не можах я изтрая  Crossing Arms

Много е  зле  bambam  ooooh!
Стига пък и Вие, ми момичето е влезнало в роля и нИмоЙ да излезне от нея. rotfImao rotfImbo

 smile3532 викаш Флезнала е яко в роля . Наде  Heart Eyes Hug

# 33
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Прай са на много невинна и срамежлива, амс не й се получавааааааааааааааааа Sick Sick Sick

# 34
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Наде,аз тъкмо щях ти отговарям,ти що го изтри.Абе тоя Оркунч,кой ще блъсне,ад не е Яманко,че направо като гледам на там ми бие,а колко е полудял да не говорим,баща му го мразел каза,Мира съжалявала,и то почти нищо не може се разбере,може да са го направили нарочно така ,че уж Яман ще блъска,ама в озета се споменаваше ,че бащата на Мира ще катастрофира,а и днеска мернах снимки с него на един път тъмен снимаха  #Crazy
Вместо да се редактирам, го изтрих без да искам,  Embarassed но въпроса ми е валиден.
Какво мислите за въпросното видео от предстоящото предаване от сета на ПО?
Мерси за превода Ирче.

Ами според мен бомбите дето ги пуснаха не бяха много убедителни, Серка щяха да я разкъсат в Туитър и сега ще ни правят двусмеслени неща Peace Скарани са, пък Ча ще я гледа влюбено, уж Серка или уж Мирка, кой както му изнася да си прави изводи....Видяха че рейтинга се вдигна сериозно точно след клюките, а не от целувки и песни в сериала Wink Та игричката ще продължи вЕрвайте ми! Да не забравяме, че идва новото дело и нищо не се знае - в темите се постват само положителните неща, но има и доста грозни статии- едната беше със заглавие, че идолът на подрастващите е наркопласьор и че това е срам за обществото Sick #Shocked  Та колкото повече наближава делото, толкова повече критики се чуват Peace Само преди 2-3 седмици самата Едже каза, че скоро не се очертава участие на Ча в предаване- каза може би на края на сезона, а той е през юни Wink Нещо ги подтикна да иневерят на себе си Wink
Ако имаше нещо, до сега да сме ги видели- него кака вече не го пази, а Серка е фукла и не би пропуснала да се захвали или да звънне на някой репортер като му подскаже точни координати и уж с камерите да ги изненадат някъде... Тя дето трябваше да се крият с бизнесмена, че ги изхващаха, а сега предполага се двама свободни, а Чачко си джурка с кочовете от старата компанийка Laughing
Ако имаше и вила наета, досега да са я снимали, щом и наема и знаят, щяха да я знаят и къде се намира - тълпи щяха да са подредени да чакат там денонощно, някой от тях да се покаже Wink Досега поне един от двамата щяха да са снимали около въпросната вила Wink

пп Ох ама как ще се изкефя да стане като предишния път- напук на всичките им намеци тогава за Ча, да я спипат отново с чичкото hahaha

# 35
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
Или с друг чичко.  Whistling Whistling Whistling

# 36
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайде в новото крилце  Grinning Party Party Party

Ирка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Красива, чувствена, обичаща романтика  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Мерсиии  Hug Heart Eyes Heart Eyes


Терка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Ко да ти кажа, майка ти да го мисли, почваш да я отвяваш направо в хилежа  Mr. Green   hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Чеки да се напраим, че не се радвам  Mr. Green rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Зизун  Hug Heart Eyes Heart Eyes За отговорното мениджиране за хубавото ни къще  Hug  Hug Hug HugHug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Хайде официализирах се  Party Party Party
Опппаааа, обърках стъпката Mr. Green, ей ма   Mr. Green

# 37
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох, много, много ви благодаря за зафалванията за шопчето  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ся, като го видях на големия монитор в къщи, хванах, че може малко по-изкусурено да бъде, ама така си лепнаха двамцата  Grinning Party Party Party Party

Отивам малко при тати да отразя поздравленията ви и там  Grinning Hug Hug Hug

То и без това сега ще гледате или хвърляте поглед (като мен) към КГ   Grinning

# 38
  • Мнения: 41
Танца на ЧА е танц на годината  newsm68 newsm08

# 39
  • Мнения: 21 201
Ивче, като намираш и статии, които не са хвалебствени ни ги пускай и тях, нали всичко си споделяме, и хубаво, и лошо.

# 40
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ивче, като намираш и статии, които не са хвалебствени ни ги пускай и тях, нали всичко си споделяме, и хубаво, и лошо.
Аз като видя ,хич не се церемоня,и в темата на ПО ще ги стоваря,ама нищо не съм срещнала до сега ,то каквото им отърва това пускат като инфо ,които журналисти ще ги представят в добра светлина с тях комуникират П-ари и агенти  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 21 201
Права си Ирче и така е редно, да се пускат всякакви статии в темите за да сме в час със случващото се, но то няма само бяла страна, а и черна и е по-добре да знаем, и за нея, отколкото да тънем в заблуждение, и невидение.

# 42
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
А и Сера само ме изнервя тая.Сега тутнала ,Великолепна,великолепна серия...не пропускайте  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 21 201
А и Сера само ме изнервя тая.Сега тутнала ,Великолепна,великолепна серия...не пропускайте  Crossing Arms
Да, тя предния път пак така ни хвърли в джаза, но тогава си умряхме от нерви гледайки. Joy

# 44
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
А и Сера само ме изнервя тая.Сега тутнала ,Великолепна,великолепна серия...не пропускайте  Crossing Arms

Мале, пък като вземе така да се прехласва и подскача  ooooh! ooooh! ooooh! Най-слабото звено на сериала се перчи най-много  Crossing Arms Crossing Arms Whistling Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт