Януари вече е наполовина,много попълнения от ИБ чакаме в нашата дружина-тема 14

  • 18 715
  • 771
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Зузе,
я стига, повечето тук сме капали в устата, нищо грешно не си направила Simple Smile Това да се маже на бузата според мен е просто за улеснение, защото при деца като моето например капването в устата беше мисия невъзможна, защото не я отваряше при никакви обстоятелства, освен за да реве, а като ревешв започваше да се мята и да върти глава, така че уцелването на устата беше хипер сложна задача Simple Smile Аз затова и редовно го забравях вигантола. И какво усещане на стичането в стомаха, една капка как ще се усети, да е лъжичка разбирам. Според мен е съвпадение, стига го мисли, мажи си го и толкова.

# 736
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
аз ако бръкна в устата на Ема рискувам да й докарам истерия - и преди и сега - та в общи линии при нас мазането не беше вариант Peace

# 737
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Абе преди успявах криво-ляво, ама сега като ги стисне тези зъби, майко мила, като питбул захапва и не пуска Joy

# 738
  • София
  • Мнения: 4 145
Абе преди успявах криво-ляво, ама сега като ги стисне тези зъби, майко мила, като питбул захапва и не пуска Joy

Хихихихи Simple Smile при нас точно като при Мец - ако и брънка в устата и докарвам първо порив за повръщане, а след това и истерия. Та затова хващам отвън устата леко в ръка и тя я отваря и така капех. Сега си знае и си я отваря сама без да се налага намеса от моя страна....ама и при нас малко остана и го приключваме.

# 739
  • Мнения: 1 490
Зузи не се филмирай,нищо грешно не си направила.Аз също винаги съм давала вит Д на Джеймсън и това в описанието наистина е написано за улеснение на майките ,защото е доста трудно бебе да ти стои с отворена уста и да си чака капката .ЛЛ ми гио каза , да му давам така както ми е удобно.Аз винаги дъм му я капала директно ,защото исках да получи 100% капката си , но не съм давала сутрин , а след банята вечер.То пак си беше на гладно , защото след банята си хапва винаги Wink.Бебетата повръщат и това е напълно в реда на нещата ,не можеш да правиш изводи от нещо еднократно , ако и утре като ѝ дадеш вит Д и повърне отново ,тогава може да се говори за нещо нередно,дали в начина на приемане или в самия витамин Д.

# 740
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
в момента Ема гризе солета и на всяко хрус се смее с цяло гърло Joy Joy Joy

# 741
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Ох почнах да пиша и зарязах ,гледам сега цели 3стр изписани  Shocked Направо не знам, аз ли съм толкова тутава ,ама все правя нещо и нямам време за форума а така ми липсва, чета ви ,но да пиша все няма време а като се реша вече обсъждате съвсем различни неща  newsm78
Мами с новородени биха ли споделили как успяват да си свършат всичко ,че и тук по 2-3 пъти да влизат  Simple Smile
И друго ,как обличате малчуганите и на какви градуси ги държите нощем/денем?
Теди Едно тихичко честито,много ме развълнува случващото ти се тези дни,(чак и на мен ми се прииска второ)  стискам палци и твоите родители да са толкова позитивни като свекърите ,че и повече  Hug

# 742
  • Мнения: 6 395
Аз до сега се справям, защото съм с мъжо вкъщи а и бебка е послушанка  Heart Eyes хапва, ака кикерчи се и заспива ....и така, ще видя от Понеделник как ше сме, извадих днес слинга, извадили сме шезлонга, за да е при мен в хола докато си шетам и така....пускам дрехите на сушилня като стане задръстване на простора  Mr. Green , готвя с мултикукъра....за по лесно , с една дума разчитам на технологичните джаджи за сега.

За градусите държа през нощта на 21-22 градуса, през деня 23-4 . Облечена е с долно боди памучно с дълъг ръкав, горно плюшено или вариант ританки с блузка или жилетчица и това е....тя почти цял ден е легнала и завитичка с одеалце, ама и като се кикерчи или се разнасяме не съм забелязала да и е студено  newsm78

# 743
  • Варна
  • Мнения: 25 345
bbb.,
явно не си достатъчно пристрастена, затова се чудиш Laughing За мен форумът е като цигарата за пушача, винаги се намира време да палнеш една, опс, да напишеш някой ред Mr. Green

# 744
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Абе и аз бях пей сърце докато майка беше тук, ама сега ММ е по цял ден на работа, помага ми ,нощем предимно и за къпането и не мога да му се сърдя  Peace
И Цези е кротък ,но и бодува доста от време на време и аз гледам докато спи набързо да изпера, изгладя ,чистя ,едвам време за ядене намирам, свеки ми помага от време на време ама най често той спи и тя стои  и го гледа  Twisted Evil
За шезлонг имаме и ние и люлка и вършат работа, но понякога и там не е на кеф. В общи линии в рамките на деня успявам с всичко ,но съм като труп вечер и ме е страх от преумора да не ми спре кърмата  newsm78

# 745
  • Мнения: 2 802
И аз давах Джеймсън ... в началото си мазах зърното  Joy тоест преди да го накърмя слагах една капка, но е друг въпроса колко е хапнал. След това започнах да слагам директно в устата, но номера не минаваш, щото все се въртеше и не знаех капнала ли съм или не. Накрая се ядосах и си купих една лъжица за бебета, от тези меките дето се гънат направо. Капвах си там капката и му я давах в устата, като обръщах лъжицата и направо я "изтривах" на езика му Mr. Green дано сте ме разбрали, че нещо не обясних май правилно  Mr. Green По принцип и друг е въпросът колко редовно давах  Crazy щото сутрин толкоз да ми се спеше, че като ревнеше хич не ми беше до витамина, ми направо го кърмех и бум пак в леглото. Знам и аз, че трябва да е на гладно, но дете, което се храни примерно на 3 часа, как се определя кога е сутрин на гладно  Mr. Green


Ми те реално всички млека са такива, химия какво искате  Mr. Green

в темата за смешките, пуснаха един цитат на някаква мама, която твърди, че кърмените деца са по-умни от тези хранени с АМ, щото кърмата била пълна с Омега 3 .. ся освен глупави, ще излезе, че нашите деца са и Алхимици Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Значи моето ще е средна интелигентност, щото е и кърмен и е на половина химик  Joy Joy Joy

# 746
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Абе и аз чета непрекъснато щом мога ама все гледам всичко вкъщи да ми е на 6 ,а много искам и тук да съм ама явно не съм достатъчно пристрастена както казваш Simple Smile

# 747
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Абе на три часа е Ок, моят  както имаше периоди, когато висеше нон стоп на гърда а кажете ми как се определя кога е "на гладно" hahaha
Да се оплача, опитвам се да построя къща от конструктора на Борислав, а той ми пречи и я разваля постоянно. Пък така ми стана интересно, да му се не види Crazy Уф, олях се днес Embarassed

# 748
  • Мнения: 2 802
Абе на три часа е Ок, моят  както имаше периоди, когато висеше нон стоп на гърда а кажете ми как се определя кога е "на гладно" hahaha

 Joy ами точно де, и аз все се чудих кога се дава  Mr. Green
Друг е въпроса, че моето педи беше забранила да го храня през нощта. Каза последното хранене да е  в24,00  ooooh! та предполагам вече първото ако е към 6 тогава да се дава витамина, ма при нас нямаше такова нещо с режим. Кърмих си го когато иска и бах майка на повикване  breastfeeding  Joy

# 749
  • Мнения: 182
Ние държим 20-21 градуса и денем и нощем. Обличам с 3 пласта горе, но с тънички (памучни) дрехи, например боди с дълъг ръкав, гащеризон и памучна блузка за връхно с копчета отпред,ако е с жилетчица или по-дебело връхно бодито е с къс ръкав. На крачетата чорапки, гащеризон (ританки) и терлъчки или буйки.

Дадох на малката Инфакол и понеже се кърмим веднага след това, чувам как почна едно бълбукане в корема и, все едно се пукат мехурчета и къркори. Дали е съвпадение?

Общи условия

Активация на акаунт