Намаления 2013/2014 зима -2

  • 104 196
  • 768
  •   1
Отговори
# 30
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 737
Някъде да има останали хубави дамски ръкавици (плетени, кожени)? Аз нямам никакво време да хода по магазини.  Confused

# 31
  • Мнения: 308
  bouquet  намазах от Зара момичешки дънки 30лв
Реално май в ЗАРА са най-истинските намаления!  Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 117
Долнища за момичета има в Уайкики - от типа на дебелите ватирани анцузи, както и плюшени - около 12-13лв бяха.

За мен Бенетон беше "джентълмена" на намаленията - твърдо 50% на всичко. По другите магазини са сложили едни огромни транспаранти 50, 70 % и с микроскопични буквикчки "до" Реално 20-25%  се връзват намаленията.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 912
Пак да питам във всички Теранови ли има детско ?

Не  .
В Сердика има  Peace
И в България Мол има, вчера ти отговорих.


В Карфур - The Mall - доста стоки на промоция 2+1 (консерви, лютеница, бисквитки, рула, кроасани и др.)
6 бр. сокчета Теди за 4,45, банани за 1,55 (но бяха мнооооого зелени). Киселите млека бяха на по 40-50 ст. (до 3 бр за клиент), но не знам дали не важеше само за вчера - дано и днес да е така....
Стига с тая манджа бре! Laughing  bouquet
От ранъ шъ останем голи и боси Laughing


Ама що, бре!?!?! Рънътъ прай бурбътъ!!!!  Grinning
Тъй, тъй  Laughing Нямаше ограничения за бройки вчера, аз взех повече от 3.


Мерси за темата, роник  bouquet

# 34
  • Мнения: 121
В миналата тема имаше въпрос за GiAnni - до -50% си остава в Мола на Стамболийски.

# 35
  • Мнения: 1 220
В Нико също има доста намалени неща.

# 36
  • Мнения: 94
  bouquet да ви следя

# 37
  • Мнения: 2 936
Разочарована съм от Дика - никакво съществено намаление, отделно че и нищо не ми хвана окото newsm78

# 38
  • софия
  • Мнения: 100
  bouquet за темата

# 39
  • Мнения: 64
Има ли нещо останало в Зара в Парадайс. Интересува ме най-вече детското за момче и дамските якета

# 40
  • София
  • Мнения: 6 912
Има ли нещо останало в Зара в Парадайс. Интересува ме най-вече детското за момче и дамските якета

За момчета имаше повече, отколкото за момичета  Peace Има и дамски якета.

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 3 848
Благодаря за новата тема   bouquet

По повод Бенетон вчера бях в Мола на Стамболийски, много рядко ходя там и ми направи впечатление,че има много повече стока намалена,отколкото в Сердика.Успях да взема клинче за около 7,95 и долнище на анцунг за 9,95 лв, като са размер 10-11 г.,ако за някой е важно.

# 43
  • Мнения: 2 838
И при нас в Бургас уж има намаления, но на мен абсолютно нищо не ми хареса  Laughing  Купих си само един сутиен от Ню Йоркър, и преди съм взимала от там и съм много доволна от качеството.

# 44
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
... Стига с тая манджа бре! Laughing  bouquet

А, защо, има логика. Трябва да се захраним добре, за да имаме сили, преди да хукним да обикаляме намаленията по моловете.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт