Търся една песен - 2

  • 162 676
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Здравейте,
Повече от година търся една песен без успех. Моля за помощ. Песента се пее от мъж и жена.
Той пее на италиански а тя на английски. Мисля, че е стара песен, но не съм сигурен. Звучна, мелодична, италианска песен. Единствено мога да я изтананикам, но не знам как да я постна след това.
Моля, ако някой има идея да пише.
Благодаря предварително
Сигурен ли си, че е италианска?! Да не е френска?! Около мен всички я затананикаха, но никой не се сеща коя е  Laughing

# 751
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 782
Честито Възкресение Христово! bouquet

Не съм  jumistelsap и се извинявам, че се намесвам. Търсих я и при италианските, и при американските певци до 90-те години. Сигуна съм в две думи "аморе" и " кара", както и в това, че пеят мъж и жена. Мога да я затананикам, но за съжаление не мога да я намеря!  #Cussing out

# 752
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
По-скоро песента е 70те или 80те. Но италианската естрада е безкрайна Grinning Къде изпълнителите са известни, къде неизвестни. Аз търсих дуетни изпълнения при познатите имена с повече хитове, но греда. Колкото повече ровя - толкова повече изскачат и още, и още песни. Че и си поприпомних някои забравени,които ги нямам в музикалните ми рвтро подборки Blush

# 753
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 782
................... Колкото повече ровя - толкова повече изскачат и още, и още песни. Че и си поприпомних някои забравени,които ги нямам в музикалните ми рвтро подборки Blush

И аз съм така,  hahaha hahaha hahaha   преди ми харесваше повече Вбокса и по- лесно  намирах каквото  търся. Сега се е набила в главата ми тази мелодия и продължавам да  ровя.  Joy Joy Joy

# 754
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Сигуна съм в две думи "аморе" и " кара", както и в това, че пеят мъж и жена. Мога да я затананикам, но за съжаление не мога да я намеря!  #Cussing out
То във всяка италианска песен се пее за "amore"  Laughing Да не си мислиш за тази песен?! Звучи сходно на тананиканата. Бая си мислих дали търсеният дует не е на Ал Бано и Ромина, но тя не пее на английски в песните им.


# 755
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 782
Неее, няма нищо общо с тази, пък и Ал Бано и Ромина бяха първите които прерових. Знам, че те не пеят на английски и затова се прехвърлих на американците Дийн Мартин, Нийл Седака, Пол Анка  и др. Межу другото имам спомен, че съм я слушала на касета и беше заедно с  " You Are My Destiny", "Oh Carol " и др. не помня точно кои.

# 756
  • Виена
  • Мнения: 899
Аз търся една българска песен. В припевът се пееше "Градът притихнал вече спи , и полунощ отдавна мина, летят в ефира новини..."

# 757
  • Мнения: 381
https://www.youtube.com/watch?v=gcDEx7H7Y_s


Това е една много стара предполагам родопска песен която е потурчена. Може ли някоя от вас да ми каже коя е тази песен. Благодаря

# 758
  • Мнения: 11
Търся една песен, одеве я чух по радио 1 рок не успях да запомня целия текст и нищо не намирам  гугъл, тъкмо щях да я шазамна но ми звъннаха  #Cussing out... Моля ако някой се сеща да помогне че ме човърка цял ден вече  Grinning

"Какво ни кара да се борим"
"Какво ни кара да бъдем с някой само да не сме самички"
"не вярвам вече в любовта"

# 759
  • Мнения: 2 545
https://www.youtube.com/watch?v=gcDEx7H7Y_s

Това е една много стара предполагам родопска песен която е потурчена. Може ли някоя от вас да ми каже коя е тази песен. Благодаря

pilence2, не зная защо си решила така.
Песента не ми прилича да е родопска. Ако наистана е българска, по-скоро ще е от някоя друга фолклорна област. И може би не е много популярна, защото не разпознавам мелодията. newsm78

# 760
  • Мнения: 35 961
Моля някой да пусне нова тема.

# 761
  • Мнения: 3
Здравейте,
Повече от година търся една песен без успех. Моля за помощ. Песента се пее от мъж и жена.
Той пее на италиански а тя на английски. Мисля, че е стара песен, но не съм сигурен. Звучна, мелодична, италианска песен. Единствено мога да я изтананикам, но не знам как да я постна след това.
Моля, ако някой има идея да пише.
Благодаря предварително
Сигурен ли си, че е италианска?! Да не е френска?! Около мен всички я затананикаха, но никой не се сеща коя е  Laughing
Песента може и да е френска, но тази която чух по радиото се пееше на италиански и английски.
И да, от една година и аз си блъскам главата в стената и не мога да я открия тази песен- узас. Един ден, пак в колата ще я чуя....

# 762

Общи условия

Активация на акаунт