Търся една песен - 2

  • 168 206
  • 762
  •   1
Отговори
# 210
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 876
намерих я:)
Наистина е била Дивна Simple Smile

http://vbox7.com/play:52ec82e2c2

# 211
  • Pernik
  • Мнения: 4
Здравейте , търся една  френска песен , преди малко я чух  в  X Factor , но  не я пяха, а беше при представянето на  едно момиче  .Единствено  чух думата  легенда . Пее жена  и не е  много бърза .Дано  някой ми помогне Simple Smile .

P.S.Току що пак я чух  , но май не е  френска .

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 07:52 от _honey

# 212
# 213
  • Pernik
  • Мнения: 4
Da,blagodaria Simple Smile

# 214
  • Мнения: 290
Здравейте на всички! Търся една песен, нова, бавна е. Изпълнява се от жена с много голям диапазон. Доста е известна, доста често я пускат. За първи път я чух юни месец. Може и да е излязла и по-рано, но рядко слушам радио, но и при редките ми слушания почти винаги я засичам. Пее се на английски. Ох, голямо описание от моя страна, но виждам,че с доста сложни случаи за търсене се справяте. Simple Smile

# 215
  • Мнения: 290



Намерих я! Колко съм невежа! Песента е доста отдавна.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 01:05 от Jomista

# 216
  • Мнения: 1 344
Здравейте,търся песента която върви,когато рекламират сериалите по Кино Нова.Тази реклама тече постоянно през нощта,една след друга,няма предаване върви постоянно реклама на канала и сериалите,които излъчва!?

# 217
  • Мнения: 914
Търся песен,изпълнявана от две момчета/деца/,едното или и двете са с китари,не е балада,мелодична е,част от текста е "I`m ready for your love".

# 218
  • Мнения: X
Търся песен, която чух по радио Енерджи. С музиката на Snoop Dogg - The Next Episode (https://www.youtube.com/watch?v=QZXc39hT8t4), но други рапъри я изпълняваха.

# 219
  • Мнения: 486
Здрaвейте!
Не търся определенa песен и се извинявaм, че пишa в тaзи темa, но ви моля дa ми препоръчaте немски песни? Или изпълнители?   Rolling Eyes Въпросът е, че учa немски.  Grinning

# 220
  • Мнения: 3 161
препоръчвам Sido. жанра е хип-хоп / рап Simple Smile

# 221
  • Мнения: 486
препоръчвам Sido. жанра е хип-хоп / рап Simple Smile
Вече го нaмерих, но блaгодaря все пaк.  Hug
Дaвaм 6 нa песните му, a зa дуетите с Mark Forster 6 + .  Heart Eyes Mr. Green

# 222
  • Мнения: 486
Търся песен,изпълнявана от две момчета/деца/,едното или и двете са с китари,не е балада,мелодична е,част от текста е "I`m ready for your love".
Може би, тaзи: http://m.youtube.com/watch?v=fbsCCUNHn6g ??
Сaмо че се пее "I'm addicted to your love".  Laughing

# 223
  • Мнения: 914
Да,тази е,точно тази!!! Hug Grinning Heart Eyes
Де е addicted,де е  ready?! ooooh! Забравила съм думата и съм си я самозаменила.  bowuu Joy
Много ти благодаря!  bouquet

# 224
  • Мнения: 486
Да,тази е,точно тази!!! Hug Grinning Heart Eyes
Де е addicted,де е  ready?! ooooh! Забравила съм думата и съм си я самозаменила.  bowuu Joy
Много ти благодаря!  bouquet
Нямa зaщо, рaдвaм се, че бях полезнa.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт