Търся една песен - 2

  • 168 214
  • 762
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 161
Мерси.

# 631
  • Мнения: 4 871
Чух една песен по радиото, запомних част от текста, търсих в гугъл, но нищо не мога да намеря. Пееше жена; текста, който помня е:
kiss me for the last time i was drowning in the ocean with you I never thought it would be so hard so damn hard
Ще съм благодарна, ако ми кажете коя е!

# 632
  • Мнения: 1 577
Търся песен, в клипа момиче с балетни  обувки и кожено яке танцува на някакъв булевард и покрай нея минават автомобили.

# 633
  • Мнения: 92
Здравейте,днес по радио Витоша,към 13:30-14:00 пуснаха инструментал . Китара и бийт . Повтаря се едно и също,танцувално е.Чувала съм го и друг път,може би в реклама-доста е известна мелодията.

# 634
  • Мнения: 277
Слушах една много хубава песен от рода на латино ритмите мъж и жена пееха в един бар.

# 635
  • София
  • Мнения: 13 983
Търся една немска песен, много модерна, пускат я често по немските канали. Припевът е нещо от рода на Durch auf/s die Liebe.

# 636
  • Мнения: 924
Търся една немска песен, много модерна, пускат я често по немските канали. Припевът е нещо от рода на Durch auf/s die Liebe.
2007 Laughing
http://vbox7.com/play:144794fe

# 637
  • София
  • Мнения: 13 983
Не е тя, явно аз съм запомнила грешно текстът. Пея си я Durchaus die Liebe, was die Mode zeigt, ама явно е мой измислен си, щом гуугъл не го хваща. Но и тази си я пуснах 3 пъти, благодаря.

# 638
  • Мнения: 924
Не е тя, явно аз съм запомнила грешно текстът. Пея си я Durchaus die Liebe, was die Mode zeigt, ама явно е мой измислен си, щом гуугъл не го хваща. Но и тази си я пуснах 3 пъти, благодаря.
Mark Forster Wir Sind Grob
EFF  Stimme

# 639
  • София
  • Мнения: 13 983

Тази е! Не знам как успя да я познаеш като явно съм си я пяла с тотално измислен текст.  Laughing Благодаря  bouquet

# 640
  • Мнения: 412
Търся една тъжна песен...арабска,турска,френска не знам.Пускат я във връзка с атентатите,пее я жена.Схващам само едно...виви или биби.

# 641
  • Мнения: 2
Здравейте на всички. Simple Smile
Отдавна се каня да се регистрирам тук, но явно просто вече му е дошло времето.
Настоящото ми запитване е свързано с песен (или по-скоро мелодия, не съм сигурна за вокалите), която я въртят по радиата. Не знам дали е от тази година, но това, което мога да кажа за нея е, че ритмична, подходяща за брейкърите...
В началото се започва с една мелодия и после (явно като инструментален припев) е тази, брейкърската част, после пак друга мелодия. Известна е песента/мелодията, ама... не мога да намеря засега това, което търся.
Извинете ме за дългото обяснение (или опита за такъв), но ще бъда много благодарна на всеки отзовал се.

Поздрави,
Петя

# 642
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Здравейте, търся една детска песен за топката, в  припева на която се пее топа топа типи топ топа типи топ Embarassed детето я е учило в училище - първи клас, но никъде в Гугъл не излиза...

# 643
  • Мнения: 924
Здравейте, търся една детска песен за топката, в  припева на която се пее топа топа типи топ топа типи топ Embarassed детето я е учило в училище - първи клас, но никъде в Гугъл не излиза...
http://textove.com/detski-pesnichki-sartseto-tekst

# 644
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Здравейте, търся една детска песен за топката, в  припева на която се пее топа топа типи топ топа типи топ Embarassed детето я е учило в училище - първи клас, но никъде в Гугъл не излиза...
http://textove.com/detski-pesnichki-sartseto-tekst
Не е това, днес разбрах, че се казва Топка калпазана на вокално студио Усмивки - Стара загора, но самата нея още не съм я намерила.

Общи условия

Активация на акаунт