Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 8

  • 30 653
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Здравейте момичета  Hug
Дръжте се! Как ще изпадате в депресия заради едни цигари? За мен снощи беше много критично, на няколко пъти зверски ми се допуши, бяхме се събрали да играем карти цяла нощ, тези, които обичат да играят ще ме разберат.  Mr. Green Още повече, че останалите трима от карето бяха пушачи, просто перфектно, но устисках. Тоест пред мен не е стоял изобщо въпроса дали да запаля или не, то е ясно, че е не, но констатирах, че ми се допушва зверски, особено като нещо се въодушевя в играта.  Laughing

Много неочаквано за мен, се оказва, че ми се припушва не когато има пушещи около мен, а в моментите на голям кеф, иначе дори излизам с другите да пушат, окото ми не мига.
Наистина се оказва, че човек се наспива по-добре като не пуши, може и да си въобразявам, но ми се струва, че се събуждам много по-отпочинала и имам повече енергия. При вас така ли е?
Дано не се превърна в досадните бивши пушачи, които само мелят на настоящите такива колко е вредно и тъпо да се пуши. Снощи усетих едни такива мисли в главата си как е задимено и колко е тъпо да пушиш цигара след цигара, като можеш да си дадеш паричките за нещо за теб, например.  Mr. Green
Също и на касата в магазина ми е много странно, че не си купувам цигари и че не гледам за цигари, запалки и т.н.

# 736
  • Мнения: 636
здравейте момичета . аз да се оплача снощи пак нервна криза , проблема при мен е че не мога и да се разрева иначе сигурно ще ми олекне и оттам като ме обземе едно чувство на паника и положението стана ужас не издържах и изпуших една цигара и се поуспокоих явно моята психика е много обвързана с цигарите  #2gunfire #2gunfireот днес пия табекс да видим може да ми посмекчи абстинентните симптоми въпреки че пак имам чувството че съм пред криза дано не стискам зъби за сега .

# 737
  • Мнения: 2 461
Теди,успех. Известно време наистина сме зависими от цигарите, Но дано ги пребориш. Бъди силна.

# 738
  • Мнения: 211
здравейте момичета . аз да се оплача снощи пак нервна криза , проблема при мен е че не мога и да се разрева иначе сигурно ще ми олекне и оттам като ме обземе едно чувство на паника и положението стана ужас не издържах и изпуших една цигара и се поуспокоих явно моята психика е много обвързана с цигарите  #2gunfire #2gunfireот днес пия табекс да видим може да ми посмекчи абстинентните симптоми въпреки че пак имам чувството че съм пред криза дано не стискам зъби за сега .

Сигурна ли си че е от цигарите, помисли от къде идват нервите и просто се опитай да ги редуцираш Simple Smile Намери си някакъв отдушник който те успокоява и развлича... успех!!

# 739

Общи условия

Активация на акаунт