чай от джинджифил за отслабване

  • 70 575
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 886
е като казвам отслабване, не очаквам чудеса  Laughing дали помага малко все пак

Според мен, не. Приемам, че е поредният хит. Но на фона на разните хапчета е безобиден /приемам, че ако има отслабване, то е резултат от хранителни ограничения, които спазват хората, пиещи чай/. Не забравайте, че отслабването е цяла индустрия с огромни печалби.

# 16
  • София
  • Мнения: 260
е да определено е индустрия, затова и не вземам хапчета или готови чайове на които изобщо нямам доверие, дори и да имат ефект може да навредят на организма нещо и реших да правя нещо което аз да си приготвям, дали ще има ефект и аз незнам

# 17
  • SA
  • Мнения: 3 196
Като сте заговорили и за другите ефекти на джиндифила, той наистина е ефективен за втечняване и по-лесното отстраняване на секрети от нос, гьрло, дихателните пьтища.
А иначе болно гьрло и кашлица могат да си минат и без никакво лечение.
А джинджифил за отслабване - ако човек вместо да изяжда между храненията по някоя вафла, или шоколад, изпие чаша джинджифилов чай, то сигурно ще поотслабне.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 79
От началото на тази година започнах да пия чай от джинджифил.
Пресен корен, колкото една голяма слива, обелвам я и я нарязвам на тънко.
В половин литър вода завира за около 15- 20 мин.
Оставям я да престои 10-15 мин, за да се охлади леко, за мога да сложа мед без да го прецакам.
Изстисквам половин лимон.
Понякога слагам кафяна лъжичка канела за пречистване на чревния тракт.

Този чай повишава метаболизмът до 25%. При мен действа това, но тези неща са индивидуални. Комбинирам го с активен спорт за отслабване.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
напоследък забелязвам драстично покачване на цената на джинджифила...преди го взимах за 4-5лв./кг. сега към 12лв./кг. го продават на доста места

# 20
  • Мнения: 79
Забравих да кажа, че много покачва настроението и потиска апетита  Peace
Да, цената му е височка. Аз го купувам от Кауфланд на 10 лв/ кг., но един корен ми стига за около 4-5 дни, зависи от големината му. По-големите излизат около 1.50 лв Общо взето около половин килограм на месец ми стига.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
къде го съхранявате,в хладилник или на стайна температура

# 22
  • Мнения: 6 214
напоследък забелязвам драстично покачване на цената на джинджифила...преди го взимах за 4-5лв./кг. сега към 12лв./кг. го продават на доста места
Еми всяка втора статия в нета е за джинджифила. Как няма да поскъпне?  Tired

# 23
  • Мнения: 43
Забравих да кажа, че много покачва настроението и потиска апетита  Peace
Да, цената му е височка. Аз го купувам от Кауфланд на 10 лв/ кг., но един корен ми стига за около 4-5 дни, зависи от големината му. По-големите излизат около 1.50 лв Общо взето около половин килограм на месец ми стига.

А ти колко кг.свали от чая?

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
И аз си помислих,че потребителското търсене вдига цената на даден продукт Money

Народа масово е изтрещял по модните напоследък канела,куркума,джинджър,киноа,чиа,годжи бери  и т.н.Наскоро бях в едно от магазинчетата от които си купувам ядки и подправки на кг.,всеки втори взимаше от тези продукти и то не в малки количества....

# 25
  • Мнения: 43
И аз си помислих,че потребителското търсене вдига цената на даден продукт Money

Народа масово е изтрещял по модните напоследък канела,куркума,джинджър,киноа,чиа,годжи бери  и т.н.Наскоро бях в едно от магазинчетата от които си купувам ядки и подправки на кг.,всеки втори взимаше от тези продукти и то не в малки количества....

Джинджифила се купува също много и заради така нашумялата рецепта в нета за лечение и профилактика на рак.

# 26
  • Мнения: 6 214
И аз си помислих,че потребителското търсене вдига цената на даден продукт Money

Народа масово е изтрещял по модните напоследък канела,куркума,джинджър,киноа,чиа,годжи бери  и т.н.Наскоро бях в едно от магазинчетата от които си купувам ядки и подправки на кг.,всеки втори взимаше от тези продукти и то не в малки количества....
Ще отмине. Като истерията по фибрите, зеления чай и всичко останало.  Peace

# 27
  • Мнения: 79
Забравих да кажа, че много покачва настроението и потиска апетита  Peace
Да, цената му е височка. Аз го купувам от Кауфланд на 10 лв/ кг., но един корен ми стига за около 4-5 дни, зависи от големината му. По-големите излизат около 1.50 лв Общо взето около половин килограм на месец ми стига.

А ти колко кг.свали от чая?

Пия го от две седмици, но пия и едни витамини, от които качих килограми. Освен това покрай празниците е доста подвеждащо, така че по-точно за резултати, може би след около месец, но определено метаболизмът ми се засили.
Предполагам, че трябва да се приема поне 2-3 месеца, за има резултат. Вълшебни неща за отслабване няма, а бързото сваляне на кг не е препоръчително.

Съхранявам го в хладилника в контейнерите за зеленчуци.

# 28
  • Мнения: 79
И аз си помислих,че потребителското търсене вдига цената на даден продукт Money

Народа масово е изтрещял по модните напоследък канела,куркума,джинджър,киноа,чиа,годжи бери  и т.н.Наскоро бях в едно от магазинчетата от които си купувам ядки и подправки на кг.,всеки втори взимаше от тези продукти и то не в малки количества....

Канелата е много полезна и пречиства тракта. Аз имам изготвена хранителна програма от специалист, включваща канела и съм сваляла с нея 7-8 кг за два месеца.

# 29
  • Мнения: 6 214
И аз си помислих,че потребителското търсене вдига цената на даден продукт Money

Народа масово е изтрещял по модните напоследък канела,куркума,джинджър,киноа,чиа,годжи бери  и т.н.Наскоро бях в едно от магазинчетата от които си купувам ядки и подправки на кг.,всеки втори взимаше от тези продукти и то не в малки количества....

Канелата е много полезна и пречиства тракта. Аз имам изготвена хранителна програма от специалист, включваща канела и съм сваляла с нея 7-8 кг за два месеца.
В какъв смисъл канелата пречиства тракта? Разхлабва ли? Знам, че я дават за понижаване на кръвната захар.

Общи условия

Активация на акаунт