ИНВИТРО /ИКСИ И ДРУГИ/ ПРИ ДОКТОР АЛКАН ЕМИН В МЦРМ „Радост” - гр. Варна 2

  • 84 689
  • 935
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 209
благодаря за отговорите момичета . нз дали ще мога по фонда като се зачетох в изискванията съм с една отстранена тръба а другата ми е проходима .и като цяло казват че при мен може да се получи и по естествен начин . нз какво да правя може да опитам още веднъж  и ако и тогава не стане да мисля за фонда . Hugуспех момичета  Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 481
Аз предлагам да не обръщаме внимание на Вероник много, поне аз нямам нужда от толкова злост в този момент. Недоволни и доволни винаги и навсякъде има и ще има. Това си е в реда на нещата според мен!  Naughty
Сега малко клюки да ви кажа, фукитата ми растат и хубавеят. Още мъничко обаче им трябва. Утре сутрин пак съм на УЗ. Скоро ще е пункцията ми се струва. Дано утре да са готови вече за големия ден.  Praynig

# 47
  • Варна
  • Мнения: 263
Стискам им палци. Започвам да се притеснявам, все едно на мен ще ми правят УЗ Grinning, пиши пак.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 708
Даа, всички сме затаили дъх и тръпнем в очакване,  Praynig

# 49
  • Мнения: 14
Здравейте бъдещи мами Simple Smile Тази година наистина е доста по-оптимистично, надявам се всички скоро да сбъднем мечтите си Wink Аз ви пиша, за да ви окуража още малко - тези дни посещавах клиниката и разбрах, че има поне още 2 бъдещи мами  Party Не ги познавам момичетата и не знам дали се включват във форума. Прави впечатление, че все повече и повече клиенти има.. както ще има и все повече и повече положителни  EFP Въпреки, че не се включвам често, ви стискам палци и ви пожелавам успех. Praynig И бъдете позитивни, който иска да е негативен и мрачен си е за негова сметка Simple Smile

П.С: аз съм веч в 7 месец и половина и скоро наближава голямото събитие Simple Smile

# 50
  • Мнения: 481
damadjanka леко раждане ти желая миличка  Hug Тъкмо имах нужда да питам някой с бременно коремче е Радост - до края на бременността ли те следи доктора и къде ще раждаш, ти ли си избираш в коя болница, предполагам там няма родилно нали  newsm78
Аз бих искала доктора да си ми следи бременността, нали все пак това е и негова рожба в известен смисъл и е запознат с цялата история и т.н. Не мога да си представя да тръгна да търся друг доктор за проследяване.  newsm78
Аз тая седмица пътека направих до клиниката. Тази вечер си бих за последно пурегон и декапептил. Бих си и овитрел и прегнил.  Вторник ще ми бъде пункцията. Рано рано сутринта в 6 ме викат.

# 51
  • Мнения: 909
Успех кокошинче и моята пункция беше в ден Вторник , дано да имаш късмет , ще стискаме палци Simple Smile

# 52
  • Варна
  • Мнения: 149
Кокошинче,силно стискам палци,и се моля всичко да е наред, и с успешен финал.  Peace Praynig
Аз бях в събота,преди обяд, имаше много момичета,наистина,и бременни все повече,много се вълнувам.  Laughing

# 53
  • Мнения: 14
Кокошинка, аз понеже от 3 месец излязох в болничен и не съм ходила на работа, трябваше да се регистрирам при друг лекар (казаха ми от центъра, че при тях не може да се издава болничен). При нея ходя всеки месец, прави ми женска консултация, издава ми болничен, но при моя доктор си ходя поне на 2 месеца веднъж, за да види какво става - при него ми е най-спокойно и най-много му вярвам. При него си правих и феталната морфология (имаме клипче на 4 D - това е едно от най-вълнуващите гледки). Иначе да, доктора не изражда - аз много исках при него, но... питах го има ли нещо предвид после за раждането - доколкото си спомням той каза, че има сключен договор с някого, но е още много рано (аз тогава бях още съвсем в началото, към 3 месец). И така, тогава нищо не ми каза, но сега след няколко дена ще ходя и мисля да го питам какво има предвид, за да се ориентирам вече към някого, и да започна консултации и при доктора, който ще ме изражда все пак. Когато разбера нещо, ще ви пиша  Hug
Ти доста напредваш и отиваш към същинската част. Ще чакаме след около 20 дена да се похвалиш с  положителен тест  Praynig

# 54
  • Варна
  • Мнения: 829
А след трансфера до датата на теста почивахте ли си? И ако да - кой ви даде болничен?

# 55
  • Мнения: 14
По принцип казват, че е редно да се почива, но лично аз бях на работа, но аз работя в офис и не съм имала натоварвания, седях на стол. В деня на пункцията обаче със сигурност ще трябва да си почиваш, тогава няма как, добре е и поне следващите 3 дена също.. след трансфера ако не можеш да си вземеш почивка, поне като си във вас си почивай - без прахосмукачки, натоварване и т.н.  Това е според мен и от моя скромен опит Simple Smile

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Ние днес се върнахме от първата консултация с др.Емин. За сега съм с леко смесени чувства, но има време да се опознаем. Както и предполагах, пуснахме всички изследвания на ново. Прав е човека, Бургас е една тъмна дупка по отношение на лекари. Видя ни спермограмата от МБАЛ Бургас /инвитро звеното/ и каза, че за него това изследване не е изследване. И в други теми съм попадала на подобни мнения за спермограмите в Бургас и това беше една от основните причини да търсим клиника в друг град.
И двамата с мъжа пуснахме хламидия /кръвни/. На мъжа ми: Разширена спермограма, микробиология, антиспермални антитела и преживяемост на поповите лъжици. На мен: Стандартните хормони на 3-ти ден, щитовидна - хормони, НК клетки, микробиология, биохимичен скрининг и др. хормони.
За сега пуснах само НК клетки и хламидия, тъй като съм 5 ти ден и не ставам нито за преглед, нито за хормони.
Та това е в общи линии. За първи път ти подкараха от вратата, за краката. Беше малко трудно и смачкващо /до сега явно не сме попадали на сериозно отношение към проблема/, но мисля, че има защо да е така. Време ни е да се стегнем.  Peace

# 57
  • Мнения: 22
Здравей, Sesana, тъй като и на мен ми предстои първа консултация с д-р Емин, бих искала да те попитам дали си му занесла хормонални изследвания и ако да-от преди колко време са били и къде са правени, че не ги е признал. Аз съм пред голямата дилема дали сега да си пусна тези хормони в Бургас, тъй като на 3-я ден от този си цикъл ми е невъзможно да ходя във Варна. Не ми се иска да изпускам месеца, а направо не знам къде да ходя в Бургас.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 263
Питайте в клиниката на Емин изследвания на хормони на 3 ден в Бургас на коя лаборатория ще признае - дали да си давате парите за изследвания изобщо. Може да ви упътят и кои да пуснете, ако ви е необходимо. Звъннете на рецепцията, ще ви кажат най-точно. Аз имах изследвания от Кателия Александров Варна, от 3-4 ден на същия месец и ми ги призна.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Носих доста изследвания, но назначиха нови. Най - добре си направи хормоните там. Защо ти е да ги пускаш два пъти?
Правя хормони при Тошкина. Но реално в Бургас специализирана клиника или лаборатория от такъв тип няма.

Общи условия

Активация на акаунт