Аватарнa Tема 47 - Дъждовна

  • 23 304
  • 620
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 56
Автоматично явно са променили настройките аз сега си го оправих това с подписите Peace

# 376
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Чудно! Отново сме с "нова" визия!
Кое е по-доброто, пак вратът ти се схваща!
Откъде може да се избира старата версия?
Бутон в дясно;най-отгоре:Използвай старата визия.
Само не знам защо подписите ги няма..

# 377
  • Мнения: 1 171
Да и аз отидох в настройките и си го оправих ,сега пак виждам всички подписи  Peace

Само да не го правят сега редовно да ни бутат настройките  Crossing Arms

# 378
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Пожелавам успех и здрави нерви на Лока докато ни събере от двете теми, докато всеки разбере защо няма подпис и откъде да си го оправи. Laughing Hug

# 379
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
 Crazy Joy Така нека помогна аз го разгадах  Mr. Green bowuu
Влизаш в профил- Настройки Изглед и Подредба - Не показвай подписите на другите потребители. има едно тикче,махате го  Mr. Green Joy

# 380
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
То всъщност за Лока е достатъчно тя да си оправи настройката, де., и ще ни вижда всички. Grinning

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 2 106
Влизаш в профил- Настройки Изглед и Подредба - Не показвай подписите на другите потребители. има едно тикче,махате го  Mr. Green Joy
Аууу много благодаря, сега всичко е ок.  Hug

# 382
  • Мнения: 2 843
Ехо  Hug
Ми то не е зле като сме си със стария изглед  Joy Ох, ще падна, промени, промени, но старото си е най-Убаво  Mr. Green И новата визия обае не е зле, малко объркано, но понеже е ново, сигурно ще свикна и с нея, ама за сега си използвам старата  Grinning
Ето ме и мен, с нощен град и малко коледни светлини  Mr. Green
Момичета, след като си имаме старата визия, защо не останем само тук, тук сме с традиция все пак  newsm78

# 383
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Влизаш в профил- Настройки Изглед и Подредба - Не показвай подписите на другите потребители. има едно тикче,махате го  Mr. Green Joy
Аууу много благодаря, сега всичко е ок.  Hug

 Hug

# 384
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159

Момичета, след като си имаме старата визия, защо не останем само тук, тук сме с традиция все пак  newsm78

Така или иначе ще дойде моментът, в който ще премахнат опцията. Мамма го каза, даже в отговор на Артемис. Wink

# 385
  • Мнения: 50
Хайде честита ни нова визия. Simple Smile Аз мисля да си ползвам старата Flutter .
Момичета,  с новата визия не си виждам целия подпис, и при вас ли е така? Да не би да са смалили големината му  newsm78

# 386
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Щели да го оправят,ама като гледам какви дебати се водят по новата визия,скоро няма да е  Crazy

# 387
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Квото и да оправят, вече ми е все тая на мен. Тук съм, заради играта, докато все още я провеждаме и тук и заради подфорум Имена. И не знам от моя комп ли е само, но с новата версия нон стоп цъкам върху неща, които не искам да отварям, нямам намерение да си хабя нервите повече и да я изпробвам.

# 388
  • Мнения: 1 171
Ерин в новата визия не се вижда целия ти подпис,в стария изглед си е ок!

# 389
  • Мнения: 50
Артемис, и аз го забелязах, обединих картинките в една. Когато са поотделно не се виждат всички. Peace

Общи условия

Активация на акаунт