Черноморец - лято 2015

  • 142 061
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 64
MUTKOTO,благодаря ти.Аз предпочитам спокойно място за почивка и точно заради това мисля че ще ми хареса.Търсих в интернет и ми излязоха две такива къщи Зоя1 и 2,но снимките са много малки и не се вижда хубаво,но ми се видя добра гледката от терасата.Нямат сайт и имейл,затова записах телефона и ще звънна тия дни,като разбера кога ще ми е отпуската.  bouquet
Ние бяхме в Зоя 1, а Зоя 2 мисля че беше точно до тази къща в която бяхме ние, но не знам какъв изглед има от нея. Приятно моренце

# 31
  • Мнения: 4 500
За Вромос няма ли отзиви   bouquet? Само един и то негативен прочетох  newsm78

# 32
  • Мнения: 1 071
Пиша и тук с молба за препоръка:)
За доста хотели и къщи прочетох, но предпочитам съвет от първа ръка. Става въпрос за последната седмица на юни.
Изискванията: мястото да е подходящо за баба, дядо и внуче на 3 год. - без кола. Т.е., хотелчето/къщата да е до макс 15 мни пеша от плаж. В хотела/къщата да има хубав двор с детски съоръжения. Разбира се да е чисто. Някой с мнение?

# 33
  • Мнения: 10
Имам два въпроса:понеже ще пътувам с автобус до Черноморец,сама с дете и няма да имам възможност да ходя на другите плажове,та да попитам хубав ли е централния плаж и има ли платена зона и организират ли се екскурзийки,например до Замъка в Равадиново?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не е хубав. Много малък, тесен, заграден отвсякъде залив, много пренаселен. На мен ми действа много клаустрофобично. Тъй като е залив почти никога няма вълни и водата е като чай. Почти никога няма и вятър, което в горещите дни не е приятно. И пясъкът и водата са не особено чисти. Има платена и безплатна зона.
Поне аз не го харесвам. 5 поредни години почиваме в Черноморец и съм ходила на градския плаж само веднъж и няма да повторя. Но това си е мое мнение. Вкусове всякакви.  Който харесва топла вода без вълни, плаж без вятър, може да ходи достатъчно рано, за да си намери място и му е важно да му е близо може и да му хареса.

# 35
  • Мнения: 10
Благодаря.Ще ходя края на юни,надявам се,че няма да е пренаселено и много топло.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 529
 Може да пътувате до Златна рибка от автогарата. Има автобуси на всеки час за Созопол.
 Там е хубав плажа.

# 37
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
Черноморец е едно от любимите ми градчета Simple Smile, само с паркирането всяка година става все по-зле!

За хапване, мога горещо да препоръчам Пицария Замъка, в която три години хапваме и никога не сме оставали разочаровани! Атмосферата е приятна, а на горния етаж миналата година имаше и детски кът! Намира се, като се тръгне от централния вход на плажа, по лявата успоредна на централна улица, точно да детската площадка!

Някой питаше за вила Камелия - това трябва да им е сайта
http://www.kamelia-villa.hit.bg/map.html
Миналата година работеше, но затвориха доста по-рано, за тази незнам!

# 38
  • Мнения: 34
И ние миналата година бяхме там , много доволни от почивката. Ходехме на плажа Градина , беше чудесно. Като си спомня ужаса от предни година на Албена, никога не бих повторила там. И тази година ще сме в Черноморец, но все още търсим и гледаме да уредим спането. Който иска спокойна почивка с дете или деца там е мястото!

# 39
  • Мнения: 800
Здравейте на всички. Някой може ли да ми препоръча място, където приемат кучета. Искам да ходим на плажа в Градина, обаче не мога да намеря нищо подходящо за две деца и куче. Помагайте, моля

# 40
  • Мнения: 1 633
Аз питах за Камелия, просто не мога да се примиря, мн ни хареса...телефоните са невалидни Sad Ще трябва да сменям, а все се надявах да отворят Камелията това лято...

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
D.Stoyanova, повечето квартири приемат кучета. С хотелите е малко по-сложно. Квартири има много. Ти какво точно търсиш, че не можеш да намериш? Дай малко подробности.

# 42
  • Мнения: 800
Търсех удобно място за спане на 4 възрастни и 6 деца (2 от които бебета-близнаци) и куче. Оказа се, че и в квартирите не е добре дошъл нашия акита. Последво резервирах в една вила Червенка, която е по пътя към Градина. Дано да ни хареса. Препоръчайте добри места за хапване.

# 43
  • Мнения: 34
Хоп , и ние резервирахме 9 нощувки във вила Евма. Дано да нямаме лошия късмет от миналата година всичко да е перфектно на снимки и по телефона, а в действителност да е трагедия. За хапването , където и да изберете, няма да сбъркате. Ние хапвахме най-често във Вромос. Малкия е каприз Огромен Simple Smile, и само там му хареса , та затова.

# 44
  • Мнения: 379
Момичета, има ли ЦСМП в близост до Черноморец и ако да на какво разстояние?

Общи условия

Активация на акаунт