Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 222
Даааа. Може и в чат-а Grinning

# 16
  • Мнения: 3 248
Марч, аз и на базара ти казах - завършила съм 105 СОУ...но не знам до колко мога да бъда обективна, все пак съм пристрастна. Rolling Eyes Затова ще ти кажа моите впечатления и факти...пък ти си прави изводите! Peace
В това училище съм била от 8 до 12 клас, а моята приятелка от 2 до 12 клас. Бях в паралелка с разширено изучаване на италиански език! А моята приятелка до 7 клас е била в рисувателна паралелка, а след това само в езикова!
Базата според мен е много добра...още с влизането си в училището ще видиш по стените изложби на учениците от 1 до 12 клас. Най-малките са на първия и втория етаж...с увеличаване на класовете се увеличават и етажите! Peace
Преподавателите като цяло са си елитни, ако така мога да се изразя...поне моите всичките преподават и в Софийския университет или пък проверяват работите на кандидат-студентите. Това в никакъв случай не означава, че нямат подход към малки деца! Naughty Може да се каже, че познавам повечето преподавателки езиците специално...дъщерята на госпожата, която на мен ми преподаваше по английски език, преподава същото там и мисля, че е на ниво обучението.
Друго, което искам да ти споделя...на нашият випуск се прави пробна матура по италиански език - средният успех на нашето училище беше около 4.75 Thinking, докато на Италианския лицей в Горна баня - едва 3 и нещо! Laughing И това при положение, че всичко беше инцидентно и не сме имали прециална подготовка! Mr. Green
Друго, което винаги ми е правило добро впечатление беше, че в двора на училището е забранено пушенето! Извън двора, който е огромен всеки има право да прави каквото си поиска, но вътре -  Naughty! Особено, ако нащрек е г-н Даниел Иванов, по физическо, страшно принципен преподавател! Peace

Момичета и на мен Халачева ми е преподавала! Party За съжаление май нямаше от къде да се намери историк с италински език и бяха нагърбили тази жена да преподава история на италиански език...беше голямо шоу, защото някои думи ги изговаряше доста интересно! hahaha

Марч, в много добри отношения до ден днешен съм с класната ми, ако имаш нужда от някакво по-специално съдействие?! Hug Тази година тя извежда последния си клас и се пенсионира! Sad Cry


РЕНИ, майка ти как се казва? Да не е Ели Тричкова? Blush Въпреки, че тя май имаше син!? newsm78

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
РЕНИ, майка ти как се казва? Да не е Ели Тричкова? Blush Въпреки, че тя май имаше син!? newsm78
Не, Ели има едно момченце. Валя Зафирова е майка ми.
Дани наистина е много принципен. Защото е "спортист" (както той обяснява). А Халачева не мога да я мисля горката. Още преди 15 год. тотално я побърквахме.

# 18
  • Мнения: 3 248
РЕНИ, майка ти как се казва? Да не е Ели Тричкова? Blush Въпреки, че тя май имаше син!? newsm78
Не, Ели има едно момченце. Валя Зафирова е майка ми.
Дани наистина е много принципен. Защото е "спортист" (както той обяснява). А Халачева не мога да я мисля горката. Още преди 15 год. тотално я побърквахме.

А Тошка, преподавала ли ти е? Laughing Laughing Laughing

Марч, ще извиняваш...ама знаеш ли колко ми е мило и драго да се завърна към тези години. Не ми липсват ученическите времена, по-скоро преподавателите, защото са ме научили на страшно много! Heart Eyes

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ех, носталгия... Тошка newsm78 Дребната... по физика и информатика? Предавала ми е  Sick Вече ми е жал за нея (заради внучката й Sad)
А на теб кой ти беше по математика?

# 20
  • Мнения: 3 248
Ех, носталгия... Тошка newsm78 Дребната... по физика и информатика? Предавала ми е  Sick Вече ми е жал за нея (заради внучката й Sad)
А на теб кой ти беше по математика?



Какво се е случило с внучката й? Александра беше, нали? Помня, че дъщеря й ми беше адашка...била взимала медал за отличие и по този повод и мене щеше да ме изпитва повечко, ама само щеше...не можехме да се доредим до изпитване от разказите й - за кучето например, или пък как съпругът й е починал, защото известно време преди кончината му е изтупала покривката заедно с брачната халка...това било някакво поверие! Sick

По математика...Ветка Таскова - много я обичам, не знам защо й казваха Вехта Праскова! Sick Едвам изкарвах математиката до 11 клас...и нещо ми прищрака в 12 клас и започнах само задачи да решавам; Всеки си гледа историята или там кой с каквото ще кандидатства, а аз решавам задачи - че даже и подсказвам на контролни! hahaha Насълзявах й очите............след време кандидатствах с математика, изкарах 4 на изпита и ме приеха, станах пример за подражание! Joy Joy Joy Joy Joy
Към днешно време - справям се перфектно с висшата математика, но от малките класове доста знаения ми липсват - парадокс, който е сложен за изясняване! Sick

# 21
  • Мнения: 510
Мерси за мненията,момичета,радвам се, че темата ви навежда на приятни спомени Joy

# 22
  • Мнения: 3 248
Мерси за мненията,момичета,радвам се, че темата ви навежда на приятни спомени Joy

Меко казано!  love001

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Таскова не ми е преподавала. На мен ми беше Терзийска. Голям купон беше в часовете. Мислех, че горката женица няма да издържи дълго в това даскало, но още е там  ooooh! И тя е безкрайно озадачена от моето представяне по математика в университета. Но двете даскалици бяха коренно различни... подхода е много важен.
Иначе в 105-то учителите са много добри. Страхотни впечатления имам от Огнянова по български и литература, Борисова по руски...
Дъщерята на Тодорова е взела медал?!  Shocked По информатика ли?!? #Crazy Това не може да бъде... Имам лични впечатления за нейната "компетентност" и "професиализъм" и не мога да повярвам! За дъщеричката й ми стана мъчно- изкара тежка операция на белите дробове и имаха доста проблеми. А мъжът й не знаех, че е починал (вече нямам връзка с тях). Само знам, че имаха семейни проблеми...
Ау, как клюкарстваме  Embarassed

# 24
  • Мнения: 5 140
Аааа, Терзийска беше супер.
А Бораджиева...., а тази по химия как и беше името.... леле аз съм ги изпозабравила ooooh!, срам  Embarassed.
Рени припомняй мила  Hug

# 25
  • Мнения: 7 821
Момичета минете на ЛС. След известно време ще разчистя темата.

# 26
  • Мнения: 5 140
Аз се извинявам и спирам, наистина става като чат.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Май ни трябва отделна тема newsm78 Не сме само 2 за да си пишем на лични.

# 28
  • София
  • Мнения: 15 222
Да. Но не в този форум, плиййййз!

# 29
  • Мнения: 3 248
Да. Но не в този форум, плиййййз!

Пренасочихме се към Клюкарника!

Извинете за неудобството, което създадохме! Hug

Общи условия

Активация на акаунт