На море в Турция - тема 28

  • 100 520
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 262
Здравейте.Прочетох ,че в миналата тема сте обсъждали тур-агенциите.Миналата година бяхме на 10дневна почивка в Кушадасъ ,с Емералд.Автобуса и в двете посоки беше стар,на връщане започна да пуши и се счупи,стояхме 3часа на магистралата ,за наш късмет едни пожарникари минаха и помогнаха да се закрепи автобуса до бг.
Тази година мисля да сменя агенцията и събирам мнения.
Другия ми въпрос е в Айвалък плажовете не са ли пясъчни?

# 16
  • Мнения: 2 926
В голяма дилема съм какво да избера тази година - да заложа на сигурното,което ми хареса - Мармарис или да опитаме Бодрум?
Много ви моля помагайте  Praynig
Мармарис ми хареса много, Кушадъсъ-изобщо.
Може би има значение, че миналата година бях там през октомври.
Тази година мислим началото на юни д отидем.

# 17
  • Мнения: 5 459
Благодаря ти за темата   bouquet
На мен ми е интересно като минат ранните записвания какви ли ще са цените  Rolling Eyes

Ние се подлудихме да бързаме да платим до 27 декември и го направихме последния ден, но сега като гледам за нашия хотел в Ориент, срокът е до края на януари, а цените са без промяна.........И аз ще наблюдавам тази година , та ще се замисля, дали пак ще се хвана за ранни записвания, защото ,каквато съм паникьорка , докато дойде 20 юни направо ще лудна......

# 18
  • Мнения: 4
Вече има добри отзиви и за Титаник Де Лукс Белек,макар през изминалия сезон да е работил само месец и за нова година Peace
Уважаема,Титаник Делукс в Белек никога не е работил само месец. Пуснаха го април 2013 и цял сезон беше пълен до дупка.Имам познати които още юни почиваха там. Хотела много им е харесал, и е логично като гледам снимките им от там.

# 19
  • Мнения: 20
да се запиша и аз тук  Grinning

# 20
  • Мнения: 7 605
Татяна,ако има възможност сложи на първа страница
списък с екскурзиите и цените ,защото всеки втори пост е затова .


С удоволствие ще я сложа ако някой го подготви и ми го праща. Трудоемко е да се създава нова тема, трябва да се преглеждат 50 страници (този път дори 100 заедно с преходната тема) за да се извадят линковете към мненията за хотелите. Без да преувеличавам, това отнема около 2 часа.
Темата не е моя, а наша. Нека съдействайте малко, ако искате да бъде включено нещо на 1ва страница.  Peace

# 21
  • Мнения: 2 147
Татяна ,  bouquet
На стр.34, от предишната тема ,Вики е постнала цени и екскурзии за Кушадасъ.

# 22
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Някой може ли да каже,хубави ли са плажовете на Делфин делукс и Платиниум? Моля и за мнения за двата хотела,понеже се двуомя между тях и Суено бийч?

# 23
  • Мнения: 0
Някой може ли да каже,хубави ли са плажовете на Делфин делукс и Платиниум? Моля и за мнения за двата хотела,понеже се двуомя между тях и Суено бийч?
И аз се поинтересувах за плажа на Платинум и от моята агенция ми казаха че това е единственото лошо нещо там.Било едър чакъл на влизане в морето,иначе плажната ивица била с насипен пясък. Двата хотела са близо един до друг и затова може да се очаква и пред Делукса да е така . А от 1 стр може да прочетеш за плажа на Сеуно-оказва се че е  страхотен. Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте дами, започвам и аз да следя новата тема. Моля дайте малко информация за Бодрум. Досега не сме ходили в Бодрум, а ми се иска малко да разнообразим. Миналата година бяхме в Сиде, хотел Роял Драгон. Някой ако се интересува за този хотел да ми пише, ще отговоря.
Искам малко инфо за плажната ивицица в Бодрум. Харесах хотел VOGUE BODRUM, ако някой има впечатления нека пише, ще бъда благодарна.

# 25
  • Мнения: 539
Някой може ли да каже,хубави ли са плажовете на Делфин делукс и Платиниум? Моля и за мнения за двата хотела,понеже се двуомя между тях и Суено бийч?


Изказвам собствено мнение.Хотелите Делфин се намират в района на Окуджалар и плажа е пясъчно каменист.Хотел Sueno е района на Сиде (Соргюр), а там плажа е пясък.

# 26
  • София
  • Мнения: 50
Някой може ли да каже,хубави ли са плажовете на Делфин делукс и Платиниум? Моля и за мнения за двата хотела,понеже се двуомя между тях и Суено бийч?


Изказвам собствено мнение.Хотелите Делфин се намират в района на Окуджалар и плажа е пясъчно каменист.Хотел Sueno е района на Сиде (Соргюр), а там плажа е пясък.

и аз съм била в района на Сиде, плажа е пясък и достъпа в морето е плавен, без камъни. Препоръчвам, ако търсите плаж...

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В Бодрум е много красиво. Предлага страхотни гледки още при влизането в курорта. Крайбрежната улица е много хубава, пристанището също е много приятно място за разходка. Курортът е разположен амфитеатрално. Всички постройки са бели /дори Макдоналдс  Laughing/ с прекрасни розови храсти. Определено /живот и здраве/ бих се върнала да почивам отново в Бодрум.
В петък има пазар /до автогарата/, от където може да си купите много хубави неща и да си спазарите много добри отстъпки. Там се намира най-голямата в света открита дискотека Халикарнас. Има прекрасни магазинчета за ръчно изработени стоки и въобще много места за пазаруване /за шопинг маниаците/. Там има за всеки по нещо  Peace

Ето снимка от Бодрум при влизане в курорта:
http://turkey.snimka.bg/travel/isis-bodrum.724847.31821413
Останалите снимки са от хотел Isis Hotel & SPA

# 28
  • Мнения: 60
Здравейте.Прочетох ,че в миналата тема сте обсъждали тур-агенциите.Миналата година бяхме на 10дневна почивка в Кушадасъ ,с Емералд.Автобуса и в двете посоки беше стар,на връщане започна да пуши и се счупи,стояхме 3часа на магистралата ,за наш късмет едни пожарникари минаха и помогнаха да се закрепи автобуса до бг.
Тази година мисля да сменя агенцията и събирам мнения.
Другия ми въпрос е в Айвалък плажовете не са ли пясъчни?
За Аѝвалък-който е бил в Кушадасъ няма да му хареса Айвалък.Плажът  сарамсъклък е перфектен-плитък,пясък НО винаги водата е студена в морето.Обслужването в хотелите не е на ниво.

# 29
  • София
  • Мнения: 413
Здравейте  wavey wavey wavey

Имам въпросче понеже се колебая за два хотела единия е в Бодрум - Хотела Кефалука Резорт, отзивите са добри от това, което прочетох, а другия хотел е в Алания - Гренада Луксури Резорт,но за него не намирам отзиви, може ли някой да сподели мнение.
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт