мъжът ТЕЛЕЦ-9

  • 25 689
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 231
.

Последна редакция: ср, 19 фев 2014, 22:19 от Ani Ta

# 721
  • Мнения: 192
Айде хубава вечер от мен   bouquet Благодаря ви за подкрепата, имах нужда от нея  Simple Smile

# 722
  • Мнения: 81
ако така се даржиш с твоя приятел незнам как те издаржа на твоя весел хумор и интилигетност

# 723
  • Мнения: 231
Айде хубава вечер от мен   bouquet Благодаря ви за подкрепата, имах нужда от нея  Simple Smile

 Hug и на теб...

# 724
  • Мнения: 95
луди, луди жаби  Mr. Green ! А е питал някой на колко години е Ани Та, а съм го докладвала! Crossing Arms

# 725
  • Мнения: 0
Джули,цитирам те:
"Писах му когато се прибрах, просто ей така да разбера как е. Този път ми отговори, каза че е изморен и т.н."
И съвет - пак под условие (ти самата не знаеш, та аз ли Rolling Eyes) - ако гледа, има сериозни намерения телето - обикновено говори открито и честно с приятелката си. Буквалисти сме! Пак ще ти го кажа: Две уши имаш - една уста. Случай и ЧУВАЙ какво ти казва. Това, което чуваш - го приемай в повечето случай (когато става дума за важни и сериозни въпроси) буквално. Като ти каже "че е изморен" го приеми точно, както го чуваш! Отнася се и за други неща...  Wink
Ние сме директни и казваме/назоваваме нещата каквито са. Не транскриптвай думите му през твоя си мозък. Обръщай внимание и на "т.н."

Ето ти и помощ от умно момиче с опит Grinning
Е к'во да кажа- Раче съм, имам си теленца около мен, влизаме си под кожите и така. Ясни сте ми  Mr. Green .
И като се разярите сте ми ясни- светват ви очите, изпъкват ви жилите, зачервявате се целите и...- бягааай!!!. Но до разяряването ви се стига с много постоянен труд. Без никакво отклонение от целта. И като мълчите, и като сте обидени- да няма почивка! Труд му е майката, за да видиш разбесняло се теленце.
И хубава храна обичате- домашно приготвена. Да има мръвка и картофи за предпочитане. И червено винце. И меко креватче. И успокояваща музика. И красива жена. Дето не бърбори много, ама да не е слабохарактерна. Да има мнение. И да държи на него. Ама да държи на него утре...или вдругиден. Не точно когато сте изморени, смазани, отпаднали и искате да си починете. Само тогава да си замълчи. Пък после да си спори. Mr. Green с радост ще го изтърпите
Така ли е?  Party

Като пропуснеш умишленото вбесяване Twisted Evil и на края "изтърпяването" Crossing Arms
Другото може да го взаимстваш и приложиш едно към едно - няма да сбъркаш Wink
Обърни внимание на детайлите - важни са!
Преди важни и сериозни разговори с телето - се вглеждай предварително в "около, и по света и у нас" Mr. Green и подготви почвата - така ти растат експотенциално шансовете за хепиенд.
Дано не ти се стори трудна задача newsm78 - не е така Peace - въпрос на практика е Grinning
Нема Се Плашиш! Mr. Green И ние помагаме Peace

# 726
  • Мнения: 0

Абе искаше помощ некъде newsm78 ама що я забърса така Mr. Green
Щях да ти кажа - и к'во............ smile3502



Евалата му правя на пишлеменцето Peace То успя там където и аз не можах Joy

# 727
  • Мнения: 231
така е...така е.... Grinning  аз разбрах какво иска да ми покаже Пенчо Peace а ти разбра ли какво аз исках да ти кажа hahaha Peace
наистина не ми беше приятно да олекна с 50 000 мозъчни клетки в h  hahaha,че имаше вероятност от таз диета съвсем да се затрия hahaha
Ама зарежи...... Mr. Green

Та по случай драмата за годините на Ани Та тя ще ви почерпи за навършването на Христовата си възраст днес.... Hug да няма после страх и срам....и всичко останало.......

Хайде лек ден .... пожелавам ви моето настроение днес... Joy Peace

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 20 фев 2014, 07:38 от Ani Ta

# 728
  • Мнения: 192
ОК BIC и аз ще цитирам mep 1984 "И хубава храна обичате- домашно приготвена. Да има мръвка и картофи за предпочитане. И червено винце. И меко креватче. И успокояваща музика. И красива жена. Дето не бърбори много, ама да не е слабохарактерна. Да има мнение. И да държи на него."
Всичко това го получи и може още много дълго време да го получава. На мен ми доставя удоволствие да го правя за него. Колкото до думите му, винаги съм ги приемала буквално, и за това, че е уморен, или ядосан за нещо или за това че му е приятно с мен, всичко. Само не разбирам мълчанието след всички хубави думи това е.

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Хайде, честит ти празник, Анитке! Пожелавам ти да плуваш в най-хубавото и щастливо място да не губиш чувството си за хумор  Wink
ЧРД!


Джули, не се терзай Hug Рано или късно нещата ще ти се разкрият! Аз бих чакала само ако отношенията ни са на ранен етап.При твоята ситуация бих си изяснила какви са му намеренията и следващия път няма да съм на разположение.Играта на котка и мишка важи и за мъжете.Колкото повече им бягаш-толкова повече те преследват и обратното ако те смятат за сигурна бройка си позволяват да те пренебрегват. Peace

# 730
  • Мнения: 231
Благодаря ВИ.... Hug

много добро послание Галчудо  Grinning  Hug  newsm51

а сега да продължим......заповядайте по червения килим...... Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=766917.new#new

Последна редакция: чт, 20 фев 2014, 09:28 от Ani Ta

Общи условия

Активация на акаунт