Мезоконци Lead Fine Lift

  • 208 153
  • 755
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 35
Момичета, простете за лаишкия въпрос, но защо снимките не са видимо вече? Изтриват се автоматично след определено време ли? Много ми се искаше да видя преди и след конци.

# 631
  • Мнения: 2 255
Момичета,предстои ми за трети път да слагам Силует софт/веднъж на 12-14 месеца правя/,доволна съм,въпреки че все се е налагало и допълн.филър в скули или назолабиални за пълен ефект,,ходя при д-р Атанасова в Пл-в,тя работи само с тези конци,има ли някой който ги е слагал и след това е сменил с Аптос,Anchor,все пак не е евтина  процедура и събирам мнения,харесва ми работата на Ванеска,тя е с Аптос+ филър за цялостен лифтинг,и резултатът е уау....

# 632
  • Мнения: 4 425
Аз не съм слагала твоите , а лифтинг-зъбчати и сега Anchor.Имаше голяма пауза между двата вида..

# 633
  • Мнения: 2 255
Да,те и моите са лифтинг зъбчати...

# 634
  • Мнения: 4 425
Да,те и моите са лифтинг зъбчати...
Значи аз смених от едните на другите. сега съм на 6ти ден .

# 635
  • Мнения: 23 162
Момичета, простете за лаишкия въпрос, но защо снимките не са видимо вече? Изтриват се автоматично след определено време ли? Много ми се искаше да видя преди и след конци.
Не, момичетата си ги махат, за да не стоят вечно във форума Simple Smile

# 636
  • Мнения: 59
Момичета,  бихте ли ми обяснили разликата м/у зъбчатите, лифтинг конци и Aptos. До колкото знам, има и такива с конуси. При кои има по-изразен лифтинг ефект ? С кои може да се избегне "бобър" ефекта ?

# 637
  • Мнения: 280
Момичета, вчера мина интервенцията с лифтинг конци. Болеше ме, много странно си чувствам лицето. Жестоко подута и с 2 големи хематома, които не знам как да прикрия - дайте идеи моля🌻
Не знам защо на някои места я описват като лека процедура, за обедната почивка🙄 Никак не е лека и така като се гледам минимум 10 дни ще се възстановявам. Едва си отварям устата, а ми е втори ден. Днес едно варено яйце на четвъртинки го рязах и го напъхвах в устата, боли ме като говоря, като дъвча. Вкъщи се чудят какво става с мен, тон не съм повишила вече 24 часа, по-тиха от водата😂😂😂
Въпросите:
1. Момичетата с хематоми - как процедирахте за по-бързото им възстановяване и заличаване?
2. Грим слагате ли ден след процедурата?
3. Утре мога ли да пуша 1 цигара, вече втори ден се въздържам...
4. За отоците само лед ли?
5. Малко ботокс на пачи крак и чело мога ли след 5 дни да сложа, конците са в средна и долна част на лицето? Използвам докато съм в отпуск да свърша с процедурите.

# 638
  • Мнения: 1 726
Моята док ми е казвала да не слагам лед.  Процедурата може да мине за по- безобидна, може би при линейните, но при зъбчати си боли. Освен че не можеш, не се и препоръчва да ядеш с голямо движение на челюстите, хапвай кисело млекце, кашоподобни храни и си подложи възглавници от двете страни да не се въртиш много през нощта. Ако слагаш грим, нека да е такъв, който лесно се маха, че боли почистването с тампончета. Аз се чистя с ел. четка. Носи маска и слънчеви очила, сега нали всички сме маскирани.

# 639
  • Мнения: 4 425
Пий seraza, може би и махане с Арника.
Изчакай с ботокса , аз сложих в същия ден е сега като хвана ботокса на пачия крак, ми опъва леко някой конец.

# 640
  • Мнения: 3 576
Горката, чак хематоми! Бързо възстановяване 🤗
След поставянето на конци моите вкъщи ме усетиха, че правя нещо на лицето заради голямото неразположение. Толкова години нищо не усетиха и блаженно вярваха, че на 40 е естествено да нямаш бръчки 😆

Абе стресова процедура си е. На мен една докторка ми казваше, че е по-добре лифтинг да си направя вместо да се мъча всяка година така с временен резултат, поне ще трайно,а то и за пари като му теглиш чертата за няколко години излиза същото като пластичната операция.

При кой доктор беше?

# 641
  • Мнения: 23 162
Аз мн.посинявам и мажа с Хепароид, но питайте лекаря дали е ок.

# 642
  • Мнения: 1 123
Момичета, вчера мина интервенцията с лифтинг конци. Болеше ме, много странно си чувствам лицето. Жестоко подута и с 2 големи хематома, които не знам как да прикрия - дайте идеи моля🌻
Не знам защо на някои места я описват като лека процедура, за обедната почивка🙄 Никак не е лека и така като се гледам минимум 10 дни ще се възстановявам. Едва си отварям устата, а ми е втори ден. Днес едно варено яйце на четвъртинки го рязах и го напъхвах в устата, боли ме като говоря, като дъвча. Вкъщи се чудят какво става с мен, тон не съм повишила вече 24 часа, по-тиха от водата😂😂😂
Въпросите:
1. Момичетата с хематоми - как процедирахте за по-бързото им възстановяване и заличаване?
2. Грим слагате ли ден след процедурата?
3. Утре мога ли да пуша 1 цигара, вече втори ден се въздържам...
4. За отоците само лед ли?
5. Малко ботокс на пачи крак и чело мога ли след 5 дни да сложа, конците са в средна и долна част на лицето? Използвам докато съм в отпуск да свърша с процедурите.

24 ч.след поставяне на конците се свалят лепенките , почиства се с дезинфектант и се слага крем с антибиотик .
Без лед !
Лиотон ( съхранява се в хладилник ) и се прилага в/у хематома .Учудвам се че има такива .
Спи се на две възглавници , само по гръб поне 10 дни .За същият период е валидно трудно отваряне на устата , усмивки , дъвкане на твърда храна , тя трябна да е на малки хапки .
Отока ще спадне до седмица ( зависи от вашият организъм ) , поне месец им трябва на конците да отпуснат .Какви конци имате поставени ?
За мен Арника е излишна , но вие си решавате .
Цигарите не ви пречат ( факт е че не трябва да се пуши Grinning )
Аз съм месец след Anchor и все още не мога да се усмихна широко и усещам "опъване " .

# 643
  • Мнения: 59
Тази седмица която идва, имам час за поставяне на конци. На другия ден съм на работа, а след 10 дена имам личен празник, на който съм поканила доста гости. В тази връзка, по-горе попитах, дали някоя от вас е на ясно, кои лифтинг конци са по- атравматични. Според моят лекар съм за Aptos, интересуваме как седи въпроса със зъбчатите...
 Martina_petkova11, съжалявам за неприятната ситуация при теб. Би ли споделила, къде и при кого ги постави?

# 644
  • Мнения: 3 592
Дали до лекар, доколко до конци, доколко и до кожа, колко се травмира. С Aptos excellence си продължих работните задължения веднага, с усмивките и с храната първите 2-3 дни се измъчих, но не бях подготвена да мина на течна храна ☺ Не съм имала хематоми, оттоците спаднаха до 4-5 дни напълно, не усещам почти никакво придърпване след втората седмица. Грим сложих чак след 1 седмица, спах на 2 възглавници 10 дни. Следващата съм на контролен и като ви чета - ще питам защо толкова бързо се е отпуснало напрежението в лицето ми 😀

Общи условия

Активация на акаунт