Мезоконци Lead Fine Lift

  • 205 884
  • 755
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 280
Момичета, благодаря Ви🌻🤗
Днес ми е ден 3 и се чувствам много по-добре. Болки вече не изпитвам, освен като говоря по-продължително и като се храня и то не всеки път. Усещам съвсем леко придърпване на места и напрежение от отоците. Хематомите ми са по-дълбоко под кожата, но се виждат ясно, тоест вижда се, че под кожата нещо синее от някаква травма.
Единстввно не спя добре, защото ми е трудно да спя толкова нависоко и по гръб, но и това ще мине😊
Конците ми са зъбчати лифтинг 5 броя от едната страна и 6 броя от другата, защото там има много голяма асиметрия (по рождение си я имам) и докторът така прецени. Не живея в България, пластичен хирург ми ги слага. Каза ми, че ефектът е година. Дано се позадържат повече.
Nkv_sz, дали е ок да сложа малко ботокс на пачи крак и чело 6 дни след конците? Въпросът ми е към другите момичета🌹

# 646
  • NYC
  • Мнения: 52
Мартина - честита процедура! Четох малко темата назад - вашия лекар мисля ви беше подготвил да очаквате лка процедура и бързо възстановяване, а всички момичета споделят тук болка и неудобство първите дни. Нагласата също е важна. Чудесно, че се чувствате добре на третия ден!

На мен една докторка ми казваше, че е по-добре лифтинг да си направя вместо да се мъча всяка година така с временен резултат, поне ще трайно,а то и за пари като му теглиш чертата за няколко години излиза същото като пластичната операция.
Доколкото съм се информирала, слагането на конци не изключва да се предприеме и лифтинг в един по-късен етап. Поне това което съм видяла от споделените сникми, дамите тук коригират началната фаза на отпускане на контура.

# 647
  • Мнения: 280
Miss K., благодаря🌻🤗
Да, в началото ми предложи от тези mono threaads, късите, не знам в Бг как им казват. За тях ми каза, че възстановяването е бързо. После обаче ми каза, че отпускането е видимо и тези mono threads при мен няма да имат добър лифтиращ ефект.
Днес ми е четвърти ден и е още по-добре - отокът е доста поспаднал и се чувствам добре. Леко придърпване само при по-силно отваряне на устата. Болка и изтръпналост като нанасям леко крем сутрин и вечер, но в нормално състояние няма болка.

# 648
  • Мнения: 5
БЯХ на обучение в Хил клиник, това което видях, печелбарския начин на работа, слагане на всички пациенти не зависимо от нуждите им по 10 броя конци aptos на всеки пациент. Защото са по 10 в опаковката, и след отварянето и, трябва да се изхвърлят ако не се сложат 10((((
Ботокса се слага по същият начин, на всеки пациент еднакви точки за 10 минути, за да се прецени колко единици са необходими трябва все пак да, се помисли, защото анатомията при всеки е различна! Не съм възмутена, а съм ужасена от това което видях, от глупостта на хората които се водят от рекламата!
Ако някой е чел приказката за голия цар, това е естетиката в Хил клиник!!!!

# 649
  • Мнения: leet
Не съм била в Хил Клиник, сметам тази година да им стана пациентка, но със сигурност има момичета, които са писали в тази тема или в другата, за по малко от 10 поставени конци. Ако не може да се съхраняват след отварянето, за мен е съвсем нормално да се платят от пациента, дори и да не се сложат всички 10 броя конци.
За ботокса не знам, какво трябва да се мисли дълго. На мен всички лекари при, които съм ходила са ми го слагали за 10 минути. Просто проверяват, къде имам нужда. Анатомията си мисля, че при всеки пол е еднаква, може би нуждите са различни

# 650
  • Мнения: 788
Здравейте, някой има ли опит с д-р Снежана Манджукова в София? Има промоция за слагане на конци като модел за обучение. Някой правил ли е такова нещо? Моля за мнение.

# 651
  • Мнения: 231
Здравейте, някой има ли опит с д-р Снежана Манджукова в София? Има промоция за слагане на конци като модел за обучение. Някой правил ли е такова нещо? Моля за мнение.
Това е сериозна процедура,не ви съветвам да се учат на вашето лице,но всеки сам си преценя.

# 652
  • Мнения: 3 589
На мен ми звучи страшно, обучаващ се да слага конци.
А не съм от страхливите 😉

# 653
  • Мнения: 788
Да, обаче твърдят, че се слагат от докторката. Това ме накара да се замисля дали да се включа, ама ако на място се окаже, че не е така, тогава какво ще правя? Та не знам...

# 654
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Най-вероятно обучаващият лекар ще сложи няколко да покаже, а обучаващият се - останалите, но пред тренера, за да вижда и коментира или коригира.

Нали затова е обучението, за да се научат лекарите. После, като отидете да Ви сложат конци - може и да сте първата - след обучение, без тренера да е наоколо.

# 655
  • Мнения: 788
Значи няма да се навивам на това. Благодаря за отговорите.

Отделно питах за д-р Елеонора Арнаудска. Някой има ли отзиви от нея?

# 656
  • София
  • Мнения: 2 434
Днес на обяд сложих конци при д-р Ванеска. Определено не е приятна процедурата. На места ме болеше доста. Контурът е повдигнат, но в момента прибичам на хамстер. Отстрани на скулите е доста подуто. Има и релеф от конците.

# 657
  • Мнения: 788
Този релеф кога изчезва? А ако е удобно може ли да споделите каква е цената на процедурата?

# 658
  • София
  • Мнения: 2 434
Този релеф кога изчезва? А ако е удобно може ли да споделите каква е цената на процедурата?
Не знам, тепърва предстои да разбера....
Да си допълня поста ... изключително внимателна е д-р Ванеска, работи много бързо, за някои това може да им изглежда като претупване /визирам по-горен пост/. Повреме на работа непрекъснато ме питаше "как съм", "боли ли"... остава още мъничко ....даде ми болкоуспокоително, постави ми и инжекция, понеже прецени, че съм от хората "които подпухват",  предложи валидол /бях притеснена, първа такава манипулация ми е/.
Не ми е първо посещение при нея... искам да кажа, че във всичките случаи в които съм я посещавала се е държала по един и същ начин. Внимателното отношение не е инцидентно.

Последна редакция: пт, 16 апр 2021, 20:31 от emy_emy

# 659
  • Мнения: 1 715
Зависи колко е релеф. Обикновено, за 20 дни. (Ама имах злощастието един край на конец да ми стърчи на гушката като цирей повече от два месеца Това е във връзка с ползването на лицето ми като опитно поле. Не че са ме питали.)

Общи условия

Активация на акаунт