Мезоконци Lead Fine Lift

  • 205 476
  • 755
  •   2
Отговори
# 660
  • Мнения: 242
Вече изминаха 20 дена от поставянето на конци на моето лице. Отокът спадна, но все още имам болки в зоната на слепоочието, защото в тази посока е направено изтеглянето. Предполагам, че скоро и тази болка ще изчезне, но резултата е много добър.

# 661
  • Мнения: 280
Момичета, имате ли представа кога ще изчезнат тези крайчета на конците? На 3 места си ги напипвам, боцкат, стоят като черни точки и се чудя дали ще се махнат някога?

# 662
  • София
  • Мнения: 2 431
Момичета, кога спада отокът...днес ми е четвърти ден, а все още съм  като "питка", особено сутрин.

# 663
  • Мнения: 3 576
Слагаш ли лед? Да не задържаш вода?
В краен случай се обади на докторката, ако имаш някакви притеснения.

# 664
  • Мнения: 186
Момичета здравейте!
За пръв път пиша в темата, но от година и половина я следя и много ми помогна да се реша и аз да си сложа мезоконци. Вчера 19.04 ми беше процедурата при доктор Ванеска. Много е внимателна. Сложи ми Аптос от едната страна 6 конеца , а от другата 7 защото имах лека асиметрия в лицето. Струва ми 1800 лева. Първо ми сложи антиалергична инжекция, след това упойка под слепоочията, даде ми валидол и постави конците. Много бърза и безболезнена манипулация. Имам лек оток по скулите, дори единия конец от лявата страна ми образува релеф...личи си някак че от там минава нещо. Но се надявам да изчезне. Доктор Ванеска каза че ще се наместят конците и релефът ще изчезне и истинският резултат ще го видим след месец ...тогава съм и на контролен преглед. И тогава ще направи снимката “ след” .
Усещането часове след процедурата е никаква болка в спокойно положение на лицето, но наистина не мога да се усмихвам, не мога да се храня и не мога да спя на страни. То и не трябва де. Мога да си пуша и да пия айрян и смутита, да приказвам. Не можах да си измия зъбите много добре 😕 боли ме, а и отвътре четката разтяга бузата. Но всичко това ще се изтърпи в името на красотата. Ще съм неглиже няколко дни.
На 47 години съм и имах леки назолабиални, леки марионетни и увисване на бузите тип булдог и ъгълчетата на устните ми също бяха станали някак надолу. Кожата ми е много много тънка и мека. Поддържала съм се досега с радиочестотен лифтинг, масажи, разни козметични процедури с маски, прием да хранителни добавки ( колаген, омега три, витамин D, витамин С и др.) .
Наистина съм с минус 10 години по хубава ден след манипулацията... след месец ще видим още колко по- хубава ще бъда 😁
И последно, че станах много дълга: Преди конците си направих серия радиочестотен лифтинг и пиех колаген. Доктор Ванеска каза да продължа да си пия колагена минимум три месеца след конците.

# 665
  • Мнения: 3 576
Валидола е някаква новост, а чета тук в темата че вече редовно го дава.
С цел да не се шашкаш от процедурата е, нали?

# 666
  • Мнения: 782
Това с болките и разтягането на устата за говорене, храна и миене на зъби колко време продължава след конци?

# 667
  • Мнения: 186
Валидола е някаква новост, а чета тук в темата че вече редовно го дава.
С цел да не се шашкаш от процедурата е, нали?

ами да аз защото много се страхувам от игли и спринцовки и й казах и тя ми даде валидолче

# 668
  • Мнения: 186
Това с болките и разтягането на устата за говорене, храна и миене на зъби колко време продължава след конци?
не знам още... втори ден ми е, но ще пиша като се почувствам по- добре. Ванеска каза 5-6 дни

# 669
  • Мнения: 57
Kruhan, а на колко време си правите радиочестотен лифтинг и каква мярка колаген вземате?

# 670
  • Мнения: 186
Правя радиочестотния лифтинг веднъж на година, година и половина. По принцип трябвало поддържане веднъж на един- два месеца след интензивния курс, но аз не го спазвам това. Колагена който пия е “Neocell супер колаген плюс витамин Ц” на таблетки.

# 671
  • София
  • Мнения: 2 431
Слагаш ли лед? Да не задържаш вода?
В краен случай се обади на докторката, ако имаш някакви притеснения.



Maroonka, лед не слагам, някъде четох, че не е желателно. Правя компреси със студена розова вода, но сутрин, за около половин час. Днес 4 ден съм по-добре, но все още имам оток, особено от едната страна на лицето.

# 672
  • Мнения: 186
Момичета днес ми е осмия ден след поставянето на конците. Отекла съм по скулите все още, но е доста по малко от преди. Релеф също все още имам, но както каза доктор Ванеска след месец ще се наместят и релефа ще изчезне. Все още ме боли когато се усмихвам и прозявам но пък вече мога да се храня нормално и да си мия добре зъбите. Дневната и нощната грижа с кремовете много внимателно без да масажирам или втривам. Мицеларната съм я зарязала за сега че не трябва да се търкам, измивам си лицето с гел за лице и вода много много внимателно.

# 673
  • Мнения: 1 190
При Вас са предполагам Аптос или други силно лифтиращи конци, а аз съм от седмица с по 15 бр. спирали във всяка буза.Нямах никаква болка, но отока се държа 3/4 дни, синините бяха страшни и ги имам и днес.Вече избледняват и на места съм жълто-зелена, другаде още синея - ужас.Мажа само Лиотон и чакам.Не мога да си представя какво ще е с нещо като Аптос. Конците се наместиха при мен, вече не ги чувствам и се харесвам засега, пък колко ще е трайно - ще видим.

# 674
  • Мнения: 4 422
Аз съм вече 22 дни,отока спадна и вече го няма бобърското..Само на слепоочието понякога опъва или боцка от вътре..

Общи условия

Активация на акаунт