Мезоконци Lead Fine Lift

  • 205 718
  • 755
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 186
При Вас са предполагам Аптос или други силно лифтиращи конци, а аз съм от седмица с по 15 бр. спирали във всяка буза.Нямах никаква болка, но отока се държа 3/4 дни, синините бяха страшни и ги имам и днес.Вече избледняват и на места съм жълто-зелена, другаде още синея - ужас.Мажа само Лиотон и чакам.Не мога да си представя какво ще е с нещо като Аптос. Конците се наместиха при мен, вече не ги чувствам и се харесвам засега, пък колко ще е трайно - ще видим.
Аз съм с Аптос, но синини изобщо не съм имала. Може би защото тези конци се вкарват от 3 до 5 милиметра дълбочина в кожата, та ако е имало хематоми те не са прозирали. Отоци си имах, но честно казано само аз си ги виждах. Хората около мен нищо не забелязаха. Не е толкова страшно де, въпрос на няколко дни. И болката беше само при мимики. Днес ми е 14 ден и съм супер вече.

# 676
  • Мнения: 186
Момичета, някоя от вас слагала ли си е Аптос при доктор Манджукова?  Не намирам мнения за нея в темата. Питам за моя приятелка, която има записан час при нея. За малко си е в България, а при Ванеска нямаше свободни часове.

# 677
  • Мнения: 186
Момичета вече съм на месец от поставянето на конци Аптос. Мнооого съм доволна от резултата. Отоците спаднаха, релефът също. Болки нямам вече никъде. По скоро от време на време някакви бодежи в областта на назолабиалните линии. Кожата ми никога не е била толкова свежа и гумена. На 3.06 съм на контролен преглед при Ванеска и тогава ще имам снимки “преди”  и  “след” и ще ги кача. За сега това, което отчитам като резултат е:
- без назолабиални;
- без марионетни;
- без бузки на булдог;
- по- плътна кожа и свеж тен;
- леко и недостатъчно прибиране на кожата под брадичката, но за там ще се консултирам с Ванеска как ще го оправим. Предполагам пак с някакви конци.
На 47 години съм, а сега в огледалото виждам Kruhan на 36 години 😁.  Супер съм и всяка болка, дискомфорт и стотинка си заслужаваше. Да не говорим, че резултатите ще се подобряват още. Ванеска каза след шестия месец ще говорим за окончателен резултат.
И последно да информирам в темата, вчера моя приятелка си постави Аптос при доктор Манджукова. Тя също е много добра опция. Супер стана момичето.

Последна редакция: вт, 18 май 2021, 07:06 от Kruhan

# 678
  • Мнения: 8
Привет, момичета!
Нова съм тук. Искам да попитам за мнение за д-р Стойчева в клиниката на д-р Денкова във Варна. Преди десетина дена си записъх час за конци. Когато отидох тя ме отказа с редица причини против и ме агитира за радиочестотен лифтинг. Имах две сини и малко груба кожа. Ефект все още е рано да виждам, надявам се с времето да си проличи.
   Първоначално процедурата се прави 3 пъти, но ми кажа че сега ще е една защото не се прави в топло време и зимата ще са останалите. Предложи ми сега да поставим  филар в Брадичката, но го обмислям... Не съм сигурна.
    Ще бъда благодарна, ако споделите опит или мнение!

# 679
  • Мнения: 106
Kruhan, честито! Ефекта от конците за какъв период е? Каква е цената на процедурата?

# 680
  • София
  • Мнения: 361
Kruhan, поздравления за чудесния резултат!
Аз също искам да си сложа мезоконци при Д-р Ванеска, но за сега събирам смелост. Не зная дали натовареният й график и топлото време няма съвсем да отложат нещата.

19Zvezda, бихте ли посочила кои са причините против поставянето на мезоконци?
Благодаря!

# 681
  • Мнения: 186
Kruhan, честито! Ефекта от конците за какъв период е? Каква е цената на процедурата?
Благодаря ти Charina !!! 🍀 Предавам думите на Ванеска , но все още не мога да ги потвърдя. Каза, че след три години ще имам резултата, който търся, но освен тези които ми постави сега ( Аптос) догодина по същото време трябва да отида да ми постави друг вид конци, които са различни и се поставят на не толкова дълбоко под повърхността както са Аптоса . Предполагам че ще са линейни, но не ги уточни. 1800 лева ми струва поставянето за 6 броя от ляво и 7 броя от дясно. Но като цяло съм се примирила че от сега нататък трябва да се поддържам с конци ежегодно. Какъвто и да е ефекта и колкото и да е дълготраен, аз продължавам да остарявам 😁. Сметнах си набързо колко кинти заминават годишно по скъпи кремове и скъпи козметични процедури по салоните за красота и реално ако ги събирам ще мога да си плащам съвсем лесно конците. Сега с една серия от Нивеа и един по марков с фактор за слънцезащита и това мисля да ми е разхода за мазила.
При всеки е различно, защото много зависи на каква възраст си, каква ти е кожата, формата на лицето, и т.н. При безплатната консултация при Ванеска уточнихме всичко, включително и цената.

Arwen Undomiel Не зная ... не съм мислила за това. Може би си права да се притесняваш да не е в жегите. Но можеш да отидеш на консултация при Ванеска и ще го уточните.

Последна редакция: вт, 18 май 2021, 19:01 от Kruhan

# 682
  • Мнения: 106
Благодаря!

# 683
  • Мнения: 8
Цитат на: Arwen Undomiel link=topic

[b
19Zvezda[/b], бихте ли посочила кои са причините против поставянето на мезоконци?
Благодаря!

   Основната причина, която посочи е, че чрез тях не се произвежда колаген, резултатът е кратък / около 6 месеца, а не както е разпространено 3 г. /, дискомфорт и видими следи при разпадане, наличие на чуждо тяло и последици от това. Мнение, което няма много общо с прочетеното и видяното от мен за мезоконците. Разочарованието ми беше голямо. За това се интересувам за мнение относно работата на д-р Стойчева.
 Благодаря!

# 684
  • Мнения: 3 589
Аз също си имам притеснение за трайността на конците, засега съм хепи. По препоръка от тук питах за Радиес да бодна в горната част за поддръжка, вътр.и средна част на бузите увисвам, ето на мястото на "очите" на снимката. Обем не ща, само малко лифт. Ванеска каза да минат 3 месеца от конците и тогава радиес.
Скрит текст:

# 685
  • Мнения: 186
Doro чудесно изглеждаш!
Доктор Ванеска на мен друго ми обясни за конците....точно обратното на това, което е обяснила доктор Стойчева. Аз последните няколко години си правя серии радиочестотен лифтинг и ефекта е бил никакъв, в сравнение с този от конците. По скоро получавах освежаване на кожата и тена, но лифт ефект никога, нито пък плътност. И колаген съм пила и изпила сигурно цял камион. Но така просто запазих кожата си от петна, пъпки и фини бръчици, ноооо тя продължаваше да се свлича. Та колкото и да е траен/нетраен ефекта от конците ( тепърва ще разбера) си трябва ежегодна поддръжка както всичко, което правим като апаратни и козметични процедури.

# 686
  • Мнения: 547
Здравейте момичета! Имате ли мнение за корейските зъбчати конци mint lift? Търся алтернатива на аптос, защото 10 конеца няма къде да ги сложа реално. Имам нужда от лек лифтинг от брадичката към челюста. Колко конеца са нужни за тази ми цел? И още едно питане... Някой доволен от др. Бабаян има ли? Много
ще съм ви  благодарна да споделите.

# 687
  • Мнения: 547
Сложих от корейските. Доволна съм засега.

Последна редакция: сб, 05 юни 2021, 04:00 от silvia.si

# 688
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Привет, момичета!
Нова съм тук. Искам да попитам за мнение за д-р Стойчева в клиниката на д-р Денкова във Варна. Преди десетина дена си записъх час за конци. Когато отидох тя ме отказа с редица причини против и ме агитира за радиочестотен лифтинг. Имах две сини и малко груба кожа. Ефект все още е рано да виждам, надявам се с времето да си проличи.
   Първоначално процедурата се прави 3 пъти, но ми кажа че сега ще е една защото не се прави в топло време и зимата ще са останалите. Предложи ми сега да поставим  филар в Брадичката, но го обмислям... Не съм сигурна.
    Ще бъда благодарна, ако споделите опит или мнение!

Доста неадекватно звучи. Да откаже конци, защото не са подходящи - ОК, ама да отложи радичестота за зимата е много странно. Може да се прави целогодишно.

Аз също си имам притеснение за трайността на конците, засега съм хепи. По препоръка от тук питах за Радиес да бодна в горната част за поддръжка, вътр.и средна част на бузите увисвам, ето на мястото на "очите" на снимката. Обем не ща, само малко лифт. Ванеска каза да минат 3 месеца от конците и тогава радиес.
Скрит текст:


Къде ще слагате Радиес? Поне на снимката не се вижда нужда, иначе - може би има къде. Аз го харесвам много -  тук можеш да видиш как работи, но ми е чудно - след конци може ли да се работи с канюла. Може би след 3 месеца са се резорбирали и може.

# 689
  • Мнения: 3 589
Идеята ми е да повдигна увисване в средната част и да подкрепим конците, които повдигнаха долната част, може би малко и в брада. Не знам, Ванеска да каже, не ми е на всяка цена. Чудя се и аз как да спра да се свличам 😃😃😃

Общи условия

Активация на акаунт