Пелени и гащички за многократна употреба - 12

  • 34 407
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 266
може ли да ми кажете бебешки прах за пране без аромат?? пробвах тео алое верна но миризмата не ми хареса ,май на никой прах не ми харесва .... прекаляват с тез парфюми

Бамбино Мио, Фрош - от тези, които аз съм ползвала.

# 706
  • Мнения: 18
Angel baby много ми хареса. Все още съм го ползвала само за дрешки, но трябва да става и за пелени  Peace

# 707
  • Мнения: 7 988
В ДМ има прах без аромати. Бейби Планет също май няма аромати-

# 708
  • Мнения: 237
добре ,благодаря,аз съм от малак град и тук просто няма нищооооооооо  ooooh! ooooh! ooooh! ще поръчвам от нета

# 709
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Аз ползвам Angel baby за цялото пране. Много ми харесва и ми идва много икономичен.

# 710
  • Мнения: X
И аз ползвах предимно Angel baby напоследък, но сега минах на този: http://www.iherb.com/Rockin-Green-Hard-Rock-Laundry-Detergent-La … 5-oz-1-3-kg/40219

# 711
  • Мнения: 237
не ви ли излизат скъпо тези ,800 гр по 10 и повече лева ,поне бамбино мио ,аз зех едно тео бебе за 7 лв и замина супер бързо ,но вече няма да купувам от него 100 % . какво мислите за мъ форест ? мирише ли

# 712
  • Мнения: X
На пелените се слага около 1/4 от обичайното количество.

# 713
  • Мнения: 237
аз разбрах,че всичко трябва да се пере с един прах ,вкл и моите дрехи ...за това търся нещо по-изгодно и не пълна химия ... трудна работа

# 714
  • Мнения: X
Защо трябва всичко да се пере с един прах?  Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 237
ами защото така или иначе бебето ще се допира и до моите дрехи всекидневно ,ако спим в едно легло и в чаршафите .... от тази гледна точка

# 716
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
На мен бамбино мио ми се вижда много икономичен! Слагам по 2 лъжички на пълна пералня с пелени и дрехи! Не е нужно и вашите дрехи да се перат със същия прах, може да ползваш какъв да е бебешки, аз примерно ползвам рекс бейби, но пък рядко пускам пералня само с бебешки дрехи, обикновено добавям при пелените няколкото дрешки, които са се събрали за 3-4 дена..

# 717
  • Мнения: 7 988
Аз пера пелените с Бейби планет, а всичко останало с Тео бебе.

# 718
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
не ви ли излизат скъпо тези ,800 гр по 10 и повече лева ,поне бамбино мио ,аз зех едно тео бебе за 7 лв и замина супер бързо ,но вече няма да купувам от него 100 % . какво мислите за мъ форест ? мирише ли
Повечето такива препарати не се дозират като обикновен прах. Angel baby е по една супена лъжица за пълна пералня ( аз слагам и по-малко)

И аз ползвах предимно Angel baby напоследък, но сега минах на този: http://www.iherb.com/Rockin-Green-Hard-Rock-Laundry-Detergent-La … 5-oz-1-3-kg/40219

Този отдавна се каня да го пробвам  Thinking

# 719
  • Мнения: 2 328
Аз също всичко пера с Персил за бебе.Пелени,Зайови дрехи,наши дрехи,играчки,спално бельо..
Пелените перете ли ги заедно с  бебешките дрехи?Как точно,ако да?Със препарат+дезинфектант ли,и в какво количество слагате препаррата?

Е. от Гардеробче ме посъветва да не пера пелени с Тео бебе,ако искам да не се прецакат.

Общи условия

Активация на акаунт