Пелени и гащички за многократна употреба - 12

  • 34 410
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Не е нужно да имаш регистрация във фейсбук, за да разгледаш страницата и снимките.

# 691
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
 е значи има някаква промяна , преди за всичко искаше да си регистриран ,а и да се поправя - сега видях ,че има линк към продавалника  Peace

# 692
  • София
  • Мнения: 5 295
Хора, гледайте хубаво - има даден и мейл, и телефон... сега са добавили и Продавалник профил...

# 693
  • Мнения: X
Има, ама вчера нямаше, когато беше постнато първото питане.  Wink

# 694
  • София
  • Мнения: 5 295
Именно затова писах пак днес - ама айде да не оспамвам темата  Joy

# 695
  • Мнения: 182
Да попитам момичетата, които са поръчвали от алва, като плащам препращало ли ви е в alipay.

# 696
  • Мнения: 7 988
Аз за пръв път го чуват това алипей. Едва ли ме е пращало.

# 697
  • Мнения: X
Сега си прегледах поръчките, всичко съм плащала през пейпал.

# 698
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И аз днес се чудех на това Alipay в алвата. Дори им писах да ги питам, защото съм 1000% сигурна, че избирам плащане с карта (Visa, Maestro и т.н.). Да види ще отговорят ли. Също ми е маркирано, че днес съм направила 2 поръчки, както и в понеделник... въобще смахната работа. Днес точно 5 минути им беше активен промоционалния раздел, след което постоянно ме препращаше към някаква друга страница.

# 699
  • Мнения: 7 988
Явно са ги хакнали. Simple Smile

# 700
  • Мнения: 72
Това с алипей е мега досадно... Отидоха поне пет мейла, докато се разберем с китайката. На финала - пейпал

# 701
  • Мнения: 182
уфф аз плащам с карта, ама през това алипай ми е съмнително, пък и все грешки ми дава.

# 702
  • София
  • Мнения: 9 953
Може да пробваш да поръчаш примерно това (някой друг може да се включи с друго конкретно предложение)

за в началото
2 gNappies Small (23 лири)
http://www.amazon.co.uk/gNappies-Little-gPants-Reuseable-Nappies … keywords=gnappies
6 допълнителни джобчета, които да сменяш (13 лири)
http://www.amazon.co.uk/Gnappies-Gpant-Pouches-Reuseable-Nappies … keywords=gnappies

по избор
6 подложки (20 лири)/тях може и да не вземаш, а да купиш просто тензух, който да нарежеш, Алексчето, ако не се лъжа, беше поствала линк.
http://www.amazon.co.uk/Gnappies-Gcloth-Inserts-6-pack-Newborn/d … keywords=gnappies............................

Всичките работи ще ти излязат между 200 и 300 лв. в зависимост от това какво решиш да вземеш. После може да докупиш още някоя бройка, за да не переш всеки ден. Предложенията са примерни, това са неща, които аз бих взела, ако сега започвах с изключение на това, че аз задължително бих си поръчала в допълнение и комплект пеленки + защитни гащички (Motherease, Onelife, Popolini), които със сигурност никога не пропускат, но това си е допълнителна инвестиция, която си заслужава, ако ще се гледат повече деца.
Днес си говорихме с приятел по темата (дете+финанси) и ми спомена само 300лв/мес за памперси (негов приятел давал) - аз му отвърнах, че има пелени и реших да се зачета...
Та, ако инвестицията ако е около 300лв е доста добре, отделно и за консумативи ще се дават, но пък са по-безвредни за децата и природата.

Цитат
После може да докупиш още някоя бройка, за да не переш всеки ден
Това не го чатнах - ако ги оставиш мръзни едно денонощие...  Sick

Чудно ми е само как се перат в пералнята (мен понякога ме е гнус след пране на работни дрехи да си перя бельо...) - нали минават през първично почистване (извън пералнята), споменавате разни подложки и т.н. - нищо не разбрах  Hug

# 703
  • Мнения: 7 988
300 лв на месец - Това трябва да са най-най-скъпите еднократни пелени. Био някакви.
Не се оставят много мръсни. Акото се изпира, изплакват се и се съхраняват в кофа, докато се съберат за една пералня.
В пералнята се слагат почти чисти. Е, през зимата ги слагаме и напишкани, но винаги преди прането пускаме изплакване. Така правим повечето тук, но предполагам, че има такива, които действат по различен начин.
Има подложки за акото, които са като хартийки и се хвърлят в тоалетната.

# 704
  • Мнения: 237
може ли да ми кажете бебешки прах за пране без аромат?? пробвах тео алое верна но миризмата не ми хареса ,май на никой прах не ми харесва .... прекаляват с тез парфюми

Общи условия

Активация на акаунт