Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 193

  • 47 174
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 195
Linka, Мая е отличничка - за половин година направо дългокоска е станала. Чудя се дали не ги мият с различни шампоани? Да не би Пантен да е поставил някаква клауза в договора Thinking Joy Joy Joy

Днес успях да гледам ПС. Отново се убедих, че за Мурат концертът бе на първо място и Хасрет бе права да се разгневи. То и Несрин дори забеляза, че синът  й не се вълнува от нищо друго освен от собствените си дела. Сега, като се замисля, Хасрет не беше Хасрет, а дело за него.
И ми възникна дилемата какво е по-добре: да си по рождение безчувствен или придобито безчувствен, заслепен от собствената си личност и великите си дела newsm78 Кога нараняваш повече newsm78
Както и дали е по-добре - прибързвайки да грешиш, но да си признаеш и извиниш, или колебаейки и въздържайки се, да използваш грешките си срещу потърпевшите Thinking
И още нещо в този дух, което не бях забелязала досега - Оджата се страхувал да не повтори грешката си и да не уплаши с чувствата си новата си изгора. Ами излиза, че скокът на Селин е бил безполезен - Мурат въобще не я е разбрал. Горкият,  "любота му е останала неусетена и неразбрана" ooooh!
Знам, че Оджата е любимият герой, но за мене до края си остана талантлив, надменен егоист и комплексар, който с колебанията си и непохватните си, добри намерения нараняваше хората, които го обичаха и които обичаше.  Но така се получава, когато не си особено силен, а всички те гледат с обожание в очите.  
От всички партньори на героините на Туба, Оджата е най-слабият и колеблив мъж, въпреки интелигентността и таланта си Peace Ама нали казват, че в природата има равновесие Wink

Май не е най-подходящо за празник, пък и не пиша нещо ново, но някак си ми дойде отвътре Peace

# 16
  • Мнения: 3 217


Момичета,добър вечер!Не съм писала отдавна,но чета всички хубости,които публикувате.
Честит празник на двете принцески,да са им живи и здрави на СС и много да ги радват.
Вие като експертки по темата Туба,бихте ли се произнесли това на снимката Туба ли е,или не?

# 17
  • Мнения: 2 229
Велиянка,снимката е от днес,а Туба е с принцесите и Онур в чужбина,а и днес са рожденички.Не е възможно да е тя Peace

# 18
  • Мнения: 3 217
dettodorowa ,да,снимката е публикувана днес,но всъщност не се знае от кога е,а пък с тези модерни комуникации ние дори не сме сигурни къде са Туба и Онур с двете малки феи. Peace

# 19
  • Мнения: 10 031


velijana  Hug мисля, че дамата не е Туба - различни са веждите, овала на лицето.  Peace

А, то и Диди  Hug е писала!  Peace Днес Туба е правила парти, както любезно ни осведоми Онур, значи не е тя.  Peace

# 20
  • Мнения: 3 217
Благодаря,момичета!Все ми се искаше да е тя и да участва в нов проект,ама не би.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Благодаря,момичета!Все ми се искаше да е тя и да участва в нов проект,ама не би.

Велиана  Peace и на мен ми се иска, ама...  Sad



velijana  Hug мисля, че дамата не е Туба - различни са веждите, овала на лицето.  Peace

А, то и Диди  Hug е писала!  Peace Днес Туба е правила парти, както любезно ни осведоми Онур, значи не е тя.  Peace

Като гледам тук...   Thinking има прилика, но сякаш тази жена е по-топчеста в лицето и веждите...  Thinking, та вече съм почти сигурна, че не е Туба  Peace

# 22
  • Мнения: 3 217



Желая ви приятна вечер с един мой много любим клип!

# 23
  • Мнения: 4 248
Като сте казали Наздраве! - Наздраве! и от мен

Благодаря,момичета!Все ми се искаше да е тя и да участва в нов проект,ама не би.

Велиана  Peace и на мен ми се иска, ама...  Sad



velijana  Hug мисля, че дамата не е Туба - различни са веждите, овала на лицето.  Peace

А, то и Диди  Hug е писала!  Peace Днес Туба е правила парти, както любезно ни осведоми Онур, значи не е тя.  Peace

Като гледам тук...   Thinking има прилика, но сякаш тази жена е по-топчеста в лицето и веждите...  Thinking, та вече съм почти сигурна, че не е Туба  Peace

velijana  Hug aз докто увеличавам снимката, Цвети и Линка Peace са ти отговорили. И на мен не ми прилича на Туба.
Диди Hug
Линка Hug много ми хареса това от първата страница. Затова го слагам и тук Peace

Марги Hug Това с колата може да е един от гафовете в сериала (не е чак толкова очеваден, де Wink)

Баги Peace много си му набрала на Оджата.
Цитат
И още нещо в този дух, което не бях забелязала досега - Оджата се страхувал да не повтори грешката си и да не уплаши с чувствата си новата си изгора. Ами излиза, че скокът на Селин е бил безполезен - Мурат въобще не я е разбрал. Горкият,  "любота му е останала неусетена и неразбрана" ooooh!
И на мен това ми направи впечатление
И аз днес докато гледах сериите му се ядосах отново Peace /при всяко гледане на тези серии е така/ Как пък не разбра, че ученичката му е толкова притеснена ooooh! Че ще й се сърди и ще й вика  Sad А би трябвало - все пак нали е педагог. Оказа се, че Джихан и Левент бяха по-добри психолози от него yes





И един лаф на Джихан, който ме разсмя:"Пред онзи айсберг и славей да си, ще замръзнеш" hahaha

Ето от мен един колаж с някои от днешните снимки Peace

Последна редакция: нд, 19 яну 2014, 21:46 от kanti

# 24
  • Мнения: 2 195
Диди, Велияна Hug


velijana  Hug мисля, че дамата не е Туба - различни са веждите, овала на лицето.  Peace

А, то и Диди  Hug е писала!  Peace Днес Туба е правила парти, както любезно ни осведоми Онур, значи не е тя.  Peace
А мене ми прилича на Туба от тази снимка:

А от кога е и къде са не е ясно. Може да е била и на среща днес, независимо от купона.
А първите рождени дни, колкото и забавления да има за децата, ги правим за нас самите и за близките си. Децата се радват на суматохата около тях.  Така че за мене са в Истанбул. newsm78


Канти, аз само до гривната нямах зъб на Оджата. За мене не е бил героят на белия кон. Но какво да правя като за Хасрет бе Wink

# 25
  • Мнения: 41 918
Здравейте! Hug

Гледам има разследване на нова снимка. newsm78
Тази вечер започна 4сезон на ''Под прикритие'',а аз го следя отначало.Нашите са решили да снимат и в Истанбул.Участва турския актьор Мехмет Юлай.Показаха красиви гледки от Истанбул.Наблегнаха и на екшъна и търговията с наркотици.

Канти Hugблагодаря ти за красивите колажи с малките принцеси!  bouquet
И на Лина Hugза снимките от Онур.  bouquet
На всички останали за прекрасното настроение в темата!  newsm51
 


# 26
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Новия проект на Томрис.

HER SEVDA BİR VEDA 2.FRAGMAN

# 27
  • Мнения: 3
Не мога да повярвам ,че някои  се радват на отношението на Туба  с феновете и.
Дори недоумяват защо хора, които са я харесали в Аси и ПС са отвратени от двуличието и неискреността и.
Туба подвеждаше/лъжеше публиката за отношенията си с Джансел
Туба подвеждаше/лъжеше за отношенията си с Онур
А относно  криенето/не криенето  си е смешна ......

 hahaha Joy Joy Joy

Нима фанатизираните и фенове не осъзнават ,че  тези  подхвърлени /огризки  /"снимки" са подигравка.
Желая късмет на hahaha РАЗСЛЕДВАЩИТЕ  "снимките" на
 hahaha  показваните/непоказани деца Joy Joy Joy



Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 00:22 от smile_smile

# 28
  • Мнения: 10 031


Нов туит от Туба.

Благодари на всички, които я поздравиха за рождения ден на момичетата!  Peace

# 29
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт