Мурат Йълдъръм и Сускунларите след "Suskunlar - Безмълвните" - 52 тема

  • 37 845
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 8 717
Ени, и ти си донесла много красоти!  Heart Eyes Hug Права си, днес ще говорим само за любов, е може и за вино  Joy

Едно поздравче с хубава песничка...

Murat Yildirim -My valentine



http://www.youtube.com/watch?v=M2qQrrJW25A

... придружено с един красавец, който щедро раздава рози  Grinning


# 707
  • Мнения: 12 839


Здравейте !

Честит Трифон зарезан, честит Свети валентин!
Хубави снимки и колажи на Мурат като на празник!

Но публикацията за Бурчин е доста обезпокоителна,дали е дело на пресата!


Скрит текст:
Ето и промото за участието на Бурчин в Беяз шоу.

http://video.kanald.com.tr/beyazshow/14-Subat-Cuma-Fragman/22756

# 708
# 709
# 710
  • Мнения: 12 839
Suskunlar Setini Ziyaret Ettik


# 711
  • Мнения: 4 830
Честит празник на любовта и виното!
Обичайте и бъдете обичани!


Благодаря ви за всички красоти, които споделяте тук.За всички клипове и поздрави!
Прегръщам ви всички  Hug Hug Hug Hug

В другата тема преведох една песен, която много ми хареса..И нека тя да е моят поздрав и за всички вас!

">#t=19[/video]


Думите не са достатъчни,
за да опиша усмивката ти,
предназначена за мен!
И как в тоя миг  умирам аз за теб!
И аз мисля, че друг като теб няма да има.
На свенливостта ти няма да й омръзне
понесена от вятъра към мен да се носи!
Завръщането ми към любовта
става само с теб..С други не мога.

Единствено само смъртта,
дошла без време,
без да е свършил последния ни епизод,
от мен може да те отнеме!
Единствено само тези пътища,
за теб могат да разкажат,
стига само с мен по тях да вървиш!

Думите не са достатъчни,
за да обясня това как въпреки всичко,
винаги до мен стоиш.
Не мога да опиша дори това
как докато спиш, ръката ми държиш!
Не мога и това да обясня
как задаваш въпроса ти:
Колко много ме обичаш? Кажи!
Друг освен теб да не опитва..
Луд ли е? Същото никога няма да е!


Единствено само смъртта,
дошла без време,
без да е свършил последния ни епизод,
от мен може да те отнеме!
Единствено само тези пътища,
за теб могат да разкажат,
стига само с мен по тях да вървиш!

Ела,да не ти пука за нищо!
На нас по рождение ни е заповядана любовта!
Никой не знае какво изживяхме с теб.
Тайната я знаем само ти и аз!



Ванинка,миличка, едва сега разбрах, че си имала проблем с очите..Пожелавам ти скорошно оздравяване и те прегръщам силно Hug HugПази се! Дано да не е нещо сериозно..

Скрит текст:
За Бурчин сигурно сте разбрали, че в кръвните й проби в кръвта й бил открит кокаин.. Ето това е туит на Йозкан Тамирак, за чиито коментари в едно предаване ви бях писала..

Özkan Tamirak ‏@OzkanTamirak 9h

Uyuşturucu kullanmadım diyen Burçin Terzioğlu'nun testlerinde kanında esrar çıkınca 2 yıl hapsi istendi

В него пише, че Бурчин е казала, че не употребявала наркотици, но когато в  мед.тестове в кръвта й бил открит кокаин, поискали  за Бурчин 2 години затвор..
В другата тема писах за коментарите на друг журналист - Емруллах Ердинч, който беше в залата по време на второто дело на Чаатай Улусой и Гизем Караджа..Слагам ви постовете си оттам,защото сега пак не ми се пишат същите неща..Надявам се,че нямате нищо против..Просто, за да знаете информативно за нещата..Защото и Мурат ще бъде на такова дело през май..

Сега да ви кажа и две думи за вчерашните коментари на Емруллах Ердинч във връзка с делото..
За Чаатай каза следното: Влязохме в залата..Той седна на мястото си, наведе глава, сложи лактите  на коленете си и до  почивката седя така без да мърда, гледайки земята.. След почивката пак по същия начин е седеше  в залата..Въпреки, че беше много задушно и едва се дишаше, Чаатай не си свали палтото..Имах чувството, че или изживява някаква психична криза или не осъзнава какво прави..Ако направя сравнение с поведението на Чаатай и Гизем от предишното и сегашното дело.То за разлика от предния път, когато Гизем беше много нервна, а Чаатай много спокоен..Сега точно обратното..Гизем беше много спокойна и ведра, но Чаатай беше много унил, тъжен и много нещастен..

За свидетеля на Гизем каза следното: Свидетелят на Гизем се яви и каза, че отишъл в дома на Гизем, за да употребят заедно наркотици, но като видял, че в дома на Гизем има и други хора се отказал и си тръгнал..Съдията го попита: Ти приемаш ли показанията, които си дал в прокуратурата преди време? Свидетелят отговори: Да,приемам.. Тогава как ще обясниш това, че там си подписал показания, в които казваш, че си употребявал наркотици в дома на Гизем, а сега казваш, че не си употребявал. Свиделят отговори, че той не е знаел какво подписва..Да, но заедно с него под показанията му стои и подписът на неговия адвокат..Можеш да кажеш в полицията, че си подписвал показания под оказан някаквъ натиск, но не можеш да кажеш, че в  прокуратурата не си знаел какво подписваш, защото подписът на адвоката ти прави това невъзможно.. И затова показанията на този свидетел няма да бъдат взети под внимание от страна на съдията..Демек това е лъжесвидетестване..

И при показанията на Чаатай е имало такова несъответствие..Когато го попитали за рибата, той е казал, че тогава наистина е носел риба в дома на Дениз Уур и годеника й..Въпреки, че неговият шофьор Онур Тезел да си е признал, че думата ,,риба,, е бил шифър помежду им за назоваване на наркотик, Чаатай е казал, че става въпрос за истинска риба..Обадил се на Хюсеин Орчун Бенли и му казал: Батко, приготви мангала, идвам с рибата.. Но Хюсени Орчун е казал съвсем друго..Кзаал: Ние си мислехме, че става въпрос за истинска риба и запалихме мангала..Но като дойде Чаатай, ме дръпна настрана и каза: Батко, ти не  ме ли разбра, аз ти говоря за другата риба..демек за наркотиците..Затова сега съдът е призовал Дениз Уур, за да разбере от нея дали наистина е ставало дума за истинска риба..Дениз Ууур е казала следното: Докато Хюсеин говореше с Чаатай за рибата, аз взех телефона от ръцете му и казах на Чаатай, че вече е късно за риба,той да дойде, но да не носи риба..И затова ние не запалихме мангала..Съдията я попитал: Годеникът ти каза, че сте запалили мангала, ти казваш, че не сте го палили.Кой от вас казва истината, на чии показания ние да вярваме сега..Дениз е казала: Моите показания са верни..

Сега за тютюна от Амстердам..За него са разпитвали Нанси Ипекуоглу..Тя била приятелка на Чаатай..Нанси помолила един свой приятел, който се връщал от Амстердам, да купи от безмитната зона тютюн на Чаатай, защото той пушел много..Чаатай й се обадил на тази Нанси и й казал: Онова нещо, което ми донесоха от Амстердам не ми хареса, прилоша ми от него..Заради този подлсушан тел. разговор са разпитвали Нанси..

Сега какво каза Емруллах за наказанията..На въпроса дали тези известни хора ще получат наказания, той отговори: Да, повечето от тях ще получат..На въпроса на водещия дали ако има дадат три години и по-малко от три години, това наказание може да се изкупи с пари, Емруллах отговори: Не винаги това е възможно.Ако става въпрос за тежко престъпление, тази замяна на затвора с пари не е позволено..Вижте, обвинените казват, че не са получавали пари за доставянето на наркотиице,демек не са търгували с тях..Но само доставяне да наркотици на други лице само по себе си е тежко престъпление. Да употребяваш не е престъпление, но ако си доставял и осигурявал наркотици на други хора, това е върви към тежко престъпление и затова  се наказва строго..От днес прокуратурата започва да изготва своето предложение за наказанията на обвинените лица. Което предложение ще представи в съда на 15 април..Например прокуратурата казва за тези и тези обвинения за този обвиняем ние искаме еди толкова си години затвора..Или пък казва, че за този свидетел иска да бъде оправдан..И в почти всички случаи съдийският състав приема предложенията за наказния на прокуратурата..Много е важно какви наказания предвижда прокуратурата за тези обвиняеми..
На въпроса на водещия кой какво наказание го очаква? Емруллах отговори: Това ще  е като да позная числата от тотото..Но водещият пак настоя: Не е така..Вие от толкова години следите за такива дела и знаете какво говорите, според вас  какво ще се случи? Емруллах отговори: За един от тези известни хора мога да кажа, че със сигурност ще го накажат с 5 години затвор..Няма да спомена името му, защото не искам да го плаша..Но при защитата му бяха допуснати две технически грешки..И затова този човек го очаква затвор.

Те това е накратко, онова, което сподели Емруллах..Вие вече си правете изводи доколко е серизно положението..

А за това, че вече нямало нужда да идват в съда съдията е казал следното: Ние вече нямаме нужда от вашите показания, ние чухме онова, което ни трябваше..Н аследващото дело вашето присъствие тук не е задължително, но аз ако съм на ваша място, непременно бих дошъл..

Певецът твърди, че е употребявал антидепресанти и затова в  пробите от урината му имало наркотични вещества..Донесли професионалното мнение на някакви професори от някакъв медицински факултет и го представили в съда оня ден..Адвокатите на певеца настоявали за нова медицинска експертиза..Съдът позволи да се направи такава, но на друго място и Емруллах каза, че това е било грешно от страна на съда..И обясни нещо много интересно..Когато човек приеме някакво вредно за организма вещество, организмът се мъчел първите 24 часа да ог изхвърли с урината..Демек до 24 часа след употребата на наркотиците, то може да се открие само в урината..След 24 часа оргонизмът този път се опитва да изхвърли вредното вещество, което урината не е успяла да изхвърли, чрез кръвта..И след 24 часа наркотикът преминавал в кръвта ва човека..Най-последно ораганизмът се опитвал да изхвърли вредните вещества чрез потта..И от  тази пот по косъма можели да разберат дали е употребявал наркотици съответният човек..

Ани,миличка, и аз не твърдя, че той говори за Чаатай. Нали вече на някълко пъти четем, че адвокатите му изготвили много добра защита и че се консултирали с някакъв професор..

# 712
# 713
# 714
  • Мнения: 4 830
Тази вечер ще превеждам онлайн в темата за Меджезир, но след това ще хвърля едно око и на Бейаз шоу..
Ели Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: 12 839
Тази вечер ще превеждам онлайн в темата за Меджезир, но след това ще хвърля едно око и на Бейаз шоу..
Ели Hug Hug Hug

Лили  Hug Hug Hugсъкровище си ни ти!Късметлии са в темата където превеждаш!
Как ми се иска да превеждаш и при нас он-лайн нещичко за Мурат Joy Joy Joyама Йок за сега Joy Joy Joy

нещо хубаво като за днес


http://www.youtube.com/watch?v=KAeLUetWMOw&feature=youtu.be

# 716
  • Мнения: 4 830
Ели, живот и здраве и тук ще превеждам някой ден..Аз силно се надявам през есента Мурат да ни зарадва с нов сериал Peace Peace

# 717
# 718
  • Мнения: 12 839
Ели, живот и здраве и тук ще превеждам някой ден..Аз силно се надявам през есента Мурат да ни зарадва с нов сериал Peace Peace

A дано! Peace



# 719

Общи условия

Активация на акаунт