Активиа - полезна или вредна?

  • 27 893
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Какъв срок на годност, какви пет лева?
Нещо, което не се разваля цял месец на слънце при температура от +35С буди основателни съмнения за "полезността" си.

# 16
  • Мнения: 4 569
Много 'арен тоз човечец. Фен съм му вече.
Сигурно има шопски гени в него.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 158
Сложете по един Данон в хладилника и да си говорим след няколко месеца............ все още ще си е там и неразвален. А тоз доктор, направо мед ми закапа докато го четях. Ми че аз съм си косатка и костенурка........ заешкото нещо ми е избягало, защото минах 2 пъти по 15 години и привършвам трета петнайсетлетка...... Плувам всеки ден, пък що не съм толкоз дебела......... Laughing

# 18
  • Мнения: 15 379
Бубата в Активия е ГМО.
Не бих си и помислила, че Активия и изобщо Данон ще допринесат за моето здраве и стройна фигура.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 883
Ще плюем Данон ли? Laughing

Стриктно следете срок на годност...
Няма проблем, 3 месеца след изтичане на срока си е идеално за ядене.
Потвърждавам, изпробвано. Laughing

# 20
  • Мнения: 121
Не само млеката на Данон. Всички съдържат нишесте.
Едни повече, други по-малко. Според приятел, който има такъв бизнес, Верея и Тонус били по-малко опорочени.
Той не произвежда нито едно от двете. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 115
Всичко друго, но не и полезна. Преди няколко години имах период, в който се бях поувлякла малко по една от плодовите Активии. Определено ми действаше разхлабващо, но ми действаше и като другите боклучави храни (кренвирши, меки колбаси, пастет и т.н) - усещах краката си леко подпухнали на следващия ден.

# 22
  • Мнения: 1 099
При наличие на български кисели млеки с булгарикус да се яде Активиа е претъпление. Киселото мляко е много полезен продукт, разбира се в наше време повечето са "модернизирани", но все пак има и хубави.

Някой беше написал, че с кисело мляко не се отслабва- веднага мога да оборя. Благодарение на режим с до 4-5 кофички на ден съм смъквала порядъчно килограми. И не само това се яде Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 11 613
Не смятам, че са полезни, все пак имат захар, сухо мляко, но на мен ми действат добре на корема. 2-3 дена подред да ям и има видим ефект, тъй като по принцип ми е проблемен. На мен са ми и много вкусни, но избягвам да ям редовно.

# 24
  • Мнения: 15 619
Чунким нещо друго може да последва... Mr. Green
Нищо лично, просто бизнес!

# 25
  • Мнения: 2 127


 Peace

С малкото допълнение, че разхлабващите методи помагат само на хора, които задържат вода.
Иначе има много варианти- домати, люто, бира, супи, овесени ядки и т.н. Но не и Активия  Laughing
Ееее, написах разхлабващо, аз лично отделителната система не я свързвам с горене на мазнини Laughing



Някой беше написал, че с кисело мляко не се отслабва- веднага мога да оборя. Благодарение на режим с до 4-5 кофички на ден съм смъквала порядъчно килограми. И не само това се яде Peace
Не знам кой го е написал, че не се отслабва, но със сигурност не може да се разчита само на него. Ако в менюто ти присъстват 2-3 филии хляб на ядене и по някой друг шоколад между храненията... Ами няма да има ефект, да.
Същото като с всички останали модерни методи - зелени чайове, годжи берита, джинджифили... Ми, нека обядът ти да е сандвич, а следобедната закуска - кафе с кексче, пък чакай да отслабнеш, понеже си изяла 2 Активии. Това нищо лично към никого, попринцип си разсъждавам.

ПП: Елена, доколкото знам, също са доста добри Peace И кашкавалът им е един от малкото хубави на пазара.

# 26
  • Мнения: 8 253
Не знам дали е вредна или полезна, но колкото пъти съм яла, после винаги имам киселини.

# 27
  • Мнения: 12 473
Не знам дали е вредна или полезна, но колкото пъти съм яла, после винаги имам киселини.

Абсолютно..
И коремът ми е болезнен и твърд.. Twisted Evil

# 28
  • София
  • Мнения: 34
А иначе може и да се отслабва с нея,знам ли.Аз като ям активия после повръщам цял ден.Да не говорим че една седмица се чудих какво ми се случва.

# 29
  • Мнения: 4 965
Не бъркайте разхлабването с отслабването.
Лично аз преди време се подведох по една уж диета с Активиа. Резултатът откъм разхлабване беше много добър, понеже имам подобен проблем и бях доволна. Резултатът от отслабването беше + 3 кг. за 2 седмици. Това при положение, че заместваш закуската с въпросното "мляко" (с откровен вкус и консистенция на нишесте и пълно със захар), а на обяд и на вечеря се храниш по схема, която включва ограничено количество храна (малко парче печено месо + пресни зеленчуци).
Отслабване с мляко се постига само при истинско такова, докато нишестето се трупа по талията и по задните части. Отделно, че след спомената диета и аз имах ефекта на подутите крака, ръце и подпухналото лице.
Пазихме въпросната "диета" с моя приятелка и при нея ефектът беше абсолютно същият.

Общи условия

Активация на акаунт