ЕЛП 40 - отчетно-потребителска

  • 28 530
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 736
Мхъ. Да цитирам един мой любим герой: - Ъъъъ!... Таквоз!  Embarassed  bowuu

Да, сър, в лека грешчица сте, сър.  Sunglasses

# 31
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
нефелна съм  Tired и то без да съм пила.

как пък не можа едно нещо да стане с плюс минус само една седмица отклонение?

мръъъънн

# 32
  • София
  • Мнения: 5 658
Мхъ. Да цитирам един мой любим герой: - Ъъъъ!... Таквоз!  Embarassed  bowuu

Да, сър, в лека грешчица сте, сър.  Sunglasses
Laughing Hug

# 33
  • гр. София
  • Мнения: 2 529
Драги пъблични личности, моля, почерпете се - тъкмо научихме, че Оцетикс е станал чичо. Да, чичо. Дълго е за обяснение  Laughing
Вчера се е родил един мъничък Стоянчо  Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 5 658
Да са живи и здрави чичото и племенника!  Heart Eyes

# 35
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Чичо станал... дядя Уксусик!

Едната ми щерка е набор на племенника си. Циганска им работа.

# 36
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Да му е честито на Сами чичовството.   bouquet

Добро утро. На Све сърчицата ми липсват.
Но нека бъде сряда, обещава да е вълну-
ваща, хубаво вълнуваща  Hug

# 37
  • Мнения: 3 736
Честито на чичо! И аз имам племенница, която е с 1-2-3 години по-малка от мен. Големи родове ено време, кво да праиш.  Mr. Green

Ше кажа на Све да дойде да посърчицее ако може.

# 38
  • гр. София
  • Мнения: 2 529
Благодаря ви за поздравите  Hug

Чичо станал... дядя Уксусик!
Ускусиииик!  Joy

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Елате на веселбата (от пост 107 нататък)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=760500.105

Умът ми не го побира - какъв трябва да си, че да се изказваш компетентно (компетентно само в собствените си очи, разбира се) по всякакви въпроси? Че и с назидателен тон  ooooh!

Уксусикс  hahaha
Но звучи сладко  Grinning

Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 10:21 от Зимна роза

# 39
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Пуцинко, кажи й на Све да дойде и не само заради сърчицата. Липсва ми адашчето на мене. Така се случи, че във всички теми, дето пиша, имам по едно адашче, а тука си останах без. А тя що ни заряза? Но важното е, че е добре, щото бях почнала да се притеснявам, като не се появява толкова време.

Куркума много ме интригува с тази негова полуциганска булка, звучи като в приказка, много екзотично и с усещане за голяма любов. Представям си, Куркума, как си я омайвал с твойте сладки приказки...

Ооо, забравях да честитя на Малкия чичо Роз племенника му. Живи и здрави и чичото, и племенника! Аааа... майката на чичото на племенника (щот не знам ква му се падаш, Розе), като има време, ако иска , може да разкаже онова, дето е дълго за обяснение. Обичамммм дълги и заплетени истории.
Между другото, ето, сега му е времето да споделя, че много обичам истински житейски истории, които са толкова заплетени и толкова нереално звучат, че ако ги гледаш в латинобоза, ще си кажеш ега си измишльотината.

ПП. Нека да си признаят иночетците колко от тях прочетоха "еротично" вместо "екзотично". Щото аз, проверявайки за грешки, така го прочетох...

# 40
  • София
  • Мнения: 5 658
Благодаря ви за поздравите  Hug

Чичо станал... дядя Уксусик!
Ускусиииик!  Joy
За да сме още по-точни - Уксусикс  Peace

# 41
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Благодаря ви за поздравите  Hug

Чичо станал... дядя Уксусик!
Ускусиииик!  Joy
Не бе, Розе - Уксусик..
 Joy Joy Joy
Ускусик ми звучи като кус-кус-нещоси.

# 42
  • гр. София
  • Мнения: 2 529
Ми преплетох пръстите, ко ся  Mr. Green
Даже се и редактирах по-горе, добавих едни неща в скритичко.

# 43
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Прочетох скритото.
Скрит текст:
Този въпрос е твърде сериозен. Много пъти съм се замисляла. Наскоро по телевизията някакъв мъж (за мене някакъв, щото бях в кухнята и само го чух, не го видях, но беше някой, който е авторитет), та чух да казва, че по принцип е против смъртното наказание, но то щяло да ни излезе по-евтино. Щото това бедно наше общество няма да храни, топли и прочие издържа престъпници нам-колко-години И че е неморално общество, което няма пари да лекува децата си, да отглежда на топло и сухо престъпниците си.. В първия момент подскочих, но после спрях да скачам чак толкоз и се замислих... да, не е лесно да се измисли.В Северна Корея, където живях четири години, са го измислили така - няма затвори. Престъпниците ги пращат в най-отдалечените провинции на най-тежката работа - в мините, в оризищата, навсякъде, където се работи до припадък. Откъде-накъде ще храним престъпници, ми казаха учудено, когато полюбопитствах.Когато питаха как е при нас и аз им разказах, ей такива очи ококориха и съм сигурна, че почти всички се размечтах да поживеят в нашите затвори.В интерес на истината, това е страна без престъпност. В страна, в която храната е лукс, съм си оставяла пълни торби с покупки на средата на пътя между магазина и посолството, щото установих, че ми тежи и после се върнах да си ги взема.

# 44
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ние това име на Оцетикс вмето дрегер на входа на пъба ли ще го ползваме?

Общи условия

Активация на акаунт