К.О.Т.К.И.-те

  • 21 255
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 031
Е, това е приказка на място.
Днес да го върти за пропусналите вчера.  hahaha

# 691
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Айде, който иска да си намисля въпрос

# 692
  • Мнения: 4 584
Как не знаеш, бе, Чефи? То където Мохитото там и Куба либрето:
    1/3 ром (светъл),
    2/3 Кока-Кола,
    парчета лайм или лимонов сок (на вкус)

Налива се ром и кола във висока чаша с лед. Добавя се лимонов сок. Оформя се с коктейлни вишни и лимони.

Миии, стига да не е от 01.05.2014-06.05.2014, иначе след това можем да пием квот си искаме където си искаме!

Мани майтапа, но вярно ми се допи! Аз съм много пощалива!

Абе, мацки, някоя от вас има ли намерение да ходи на Лара Фабиан?

# 693
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Хелънче, ма ти много ги разбираш тея пивките работи  newsm78 Ей, браво браво.  Аз нищо не разбирам и нищо не пия - само вода лоча като кравите  Joy

# 694
  • Мнения: 4 584
Ей, Шебече, нали преди време говорихме дали имам някакъв талант/дали мога да правя нещо-ми тва ми е!

# 695
  • Мнения: 469
Хелънчето по някакви изискани барове ходи Wink нейното Куба либре много изискано и с екстри. Моят отговор щеше да е ром с кола Laughing
Кога ще идва Лара Фабиен?

Допълнение: Хелънче, да не би да искаш да ходиш на кастинг за България търси талант?!

# 696
  • Мнения: 4 584
Хахахахааа, Ети, не ме разконспирирай сега де! Аз им давам оригинала, иначе аз си лоча ром с кола!  Joy

Аааа, Лара ще е тук на 23.10. И гледам сега за билети на готините места дето бяхме и се оказва, че няма много свободни. Така, че ако на някой му се ходи и ще взима на готините места, да взима и за мен! Ако аз не си взема преди това де Simple Smile.

# 697
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Ми талант си е това, браво.   bouquet А в началото на май какво ще правиш  Laughing

Лара не ме кефи мен.

# 698
  • Мнения: 4 584
Бе и аз не се кефя много на Лара, но толкова много я слушах докато я отричах, че взе да ми харесва  Laughing

# 699
  • Мнения: 6 031
Хелън, за Лара Фабиан съм с две ръце. Утре ще си видя плановете и ще купим билети. Дано.
В началото на май и мен ме няма.  Laughing

# 700
# 701
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Бе, то в началото на май и мен ме няма, ама това е по-малкия проблем...

 Naughty Снощи се въртях тук докъм 10, никакви ви нямаше... докато си легна и купонът е почнал. Като деца на лагер сте, значи! Що коктейли съм изтървала, що лафове... Crossing Arms

Шебечко, довършвай приготовленията и бягай... ако ни чакаш да те пуснем, скоро от Солун няма да излезеш (даже от вас). Ама после, нали знаеш... има да разказваш... пръстите ще те заболят... тежка е картографската корона... Hug

# 702
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Добро утрооо Hug
Снощи нета ми нещо умря и съм изтървала и боба и Куба либрето Mr. Green
Сега съм на кафе,защото работа ме чака Simple SmileИначе и аз основно съм на вода ,освен в събота,когато компания и прави малко уиски с много лед Wink
Хубав ден на всички  Hug

# 703
  • Мнения: 469
Чефи, какви са тези кафета преди 6:30 Shocked Поне се храни!

# 704
  • София
  • Мнения: 413
И аз нещо изпускам среднощните купони  Sad

Така като гледам между 1 и 6 май ще е пълно затишие в темата, всеки ще пътешества на някъде, което е много хубаво,защото после се очакват куп разкази и снимки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт