К.О.Т.К.И.-те

  • 21 253
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 584
Хихи, Беличке, вярно, чакаме ви с Госпожата да заспите и се почваме  Joy
Ей, кви трезвенички се оказахте всички! Не съм за тук май.

# 706
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Трезвeнички, трезвенички - колко да сме трезвенички  Mr. Green Не стига, че пием вода, та да има повече бира за вас и пак недоволни  Laughing Мен лично ме хваща и от чаша вино и имам безумна случка с чаша вино, ама друг път.

Беличке, има още време, в нисък старт съм, направо  Blush

Бия камбаната (хлоп-хлоп) между 1 и 6 май съм тука  Mr. Green Ще си водя монолози, не ме мислете.

Чефи май е от моя порода, сега и ако не закусва...Понякога имам повече кафе, отколкото кръв в тялото си.

# 707
  • София
  • Мнения: 13 239
Хехе, Шебек, във форума си имаш полу-адашкаLaughing

# 708
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
О, сега и име ли трябва да си добавям  Mr. Green Пфиу, Шебекът Варшава ми викайте, тогава  Laughing

# 709
  • Мнения: 14 453
Процедурно предложение,моля newsm57
Значи който където ходи-броди,да докладва,но четящите да познаят примерно по фото къде е бил или като игра с въпроси и отговори-напр.На север лиси бил/а? и т.н. да познаваме.
Мнения?

# 710
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Аз съм за, даже ще снимам нещо специално (и объркващо) да познавате после  Laughing

Сосче, Рига-та ти е много хубава  Crazy

# 711
  • Мнения: 469
Аз може ли да ви се оплача?
Скрит текст:
Имам награда от фирмата-Санкт Петербург в началото на юли и няма да мога да отида. Наистина причината ми за този пропуск е много сериозна. И ми е малко мъчно, а не трябва. За пръв път обединяват наградите за две години, за да е тази дестинацията.

# 712
  • Мнения: 3 371
Аз може ли да ви се оплача?
Скрит текст:
Имам награда от фирмата-Санкт Петербург в началото на юли и няма да мога да отида. Наистина причината ми за този пропуск е много сериозна. И ми е малко мъчно, а не трябва. За пръв път обединяват наградите за две години, за да е тази дестинацията.

Направо си е за оплакване !  Sad Освен сериозна, дано и да е хубава причината да се откажеш от тази награда ! Аз съм сигурна, че няма случайни неща, та и затова си има причина !  Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 413
Сосче и аз съм ЗА   newsm10

Ети наистина много гадна ситуация, особено ако си имала желание да го посетиш, още по гадно, но няма ли някакъв вариант да отидеш по друго време, когато можеш или всичко е фиксирано и няма никакви шансове?

# 714
  • Мнения: 469
По друго време мога да отида, ако някой реши да ме заведе Laughing Голяма мечта ми е Санкт Петербург. На любимият откакто сме се запознали съм му обявила, че моите родители са имали от свекъра подарък за сватбата екскурзия до там.

# 715
  • Мнения: 6 031
Ети, ако мога да те заместя?  hahaha

# 716
  • София
  • Мнения: 413
Ети Тогава всяко зло за добро, може пък любимия да ти направи изненада   Hug

# 717
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Ети, разбирам напълно разочарованието ти... Санкт Петербург е град, който трябва да се види. Обаче, ако причината е тази, за която мисля...

Не съжалявай за нищо, така е писано. Ако искаш да го видиш, що е живот, пред тебе е.
Адмирации да фирмата, която дава подобни награди, пък било и за две години.

Стискам палци и за причината да не можеш да отидеш, и за това да отидеш, при първа възможност. Hug

# 718
  • Мнения: 14 453
Ети,всяко зла за добро-със  сигурност и за добро Peace
Мимии-пак ме изпревари Mr. Green
Шебече от раз ме разбра-май ти първа ще ни тестваш Party Laughing

# 719
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ама нали може да не си сменям аватара?

Чудесата на Истанбул в две минути и половина :
https://www.youtube.com/watch?v=S_jX5ulgOc4&feature=youtu.be

Общи условия

Активация на акаунт