Тигани?

  • 17 840
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 620
Нашият е от Метро някаква италианска марка сега ще погледна беше около 140 лева но не съм доволна
Беше с бежово покритие а сега е черен на места и много трудно го почиствам алуминиев е

http://www.risoli.com/eng/Grills/Grill-folding-handle11


Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 07:39 от gicka

# 16
  • Русе
  • Мнения: 5 356
gicka добре, че написа, аз на тази марка ги заглеждах тиганите, само не ми хареса самото оребряване, че е на по-тънки ивици от сегашния ми грил тиган. Имам предвид изпъкналата част.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 4 108
а тези на Тефал тефлоновите тигани, които са на промоция в Метро, като цена поне заслужават ли си, по-евтини ли са от другите магазини

# 18
  • Мнения: 2 077
Майка ми си купи преди много години комплект тефлонови съдове на Тефал. Не залепват, лесно се готви. Вече от дългите години експлоатация един по един им изтича годноста.

Купих керамичен тиган за себе си - еми без мазнина си залепва. Тогава и разбрах, че на тях винаги се слага, дори и малко да е.

Знам, че в днешно време тефлонът се отрича като вреден, но имам нужда от по-дълбок тиган/денджера с капак и мисля да е тефлонов.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Купих керамичен тиган за себе си - еми без мазнина си залепва. Тогава и разбрах, че на тях винаги се слага, дори и малко да е.

Моят керамичен прави палачинките без мазнина.Просто реших да опитам,не очаквах да стане.Бях много приятно изненадана.Друго без мазнина не съм правила.Трябва да опитам

# 20
  • София
  • Мнения: 44 345
http://www.vivre.bg/c-2505/%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%B5%D1%82% … D1%8A%D1%81_silex

А тези съдове дали са хубави, изглеждат изгодни?

# 21
  • Мнения: 2
Тефлоновите тигани са много удобни, но аз вече не ги ползвам, защото съдържат канцерогенни източници.

Аз залагам и си купувам алуминиеви Simple Smile

# 22
  • Мнения: 685
Не зная къде да питам, затова тук  Blush

Имам керамичен тиган, но...  залепнаха при печене (мъжо се пробва да готви), пробвах се с търкане, но донякъде, останаха следи и съм го наикснала да стои, ако го изтъркам с телче  newsm78 страх ме е, че ще падне покритието или каквото там има...уж не залепваше в началото, но... Дайте идея какво да го правя, моля!  Praynig

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
anny_,според мен тиганът никога няма да е като преди.С телче ще се съсипе покритието.А така с останали следи от залепнало като се ползва,точно там ще загаря.Пробвай след накисването да го измиеш пак и дано да е по-добре

# 24
  • Мнения: 11
Тиганите са цяла наука Simple Smile) Тефлоновите на тефал не ги бива,керамичните и те залепват ,направо голяма дилема Sad

# 25
  • Мнения: 685
♥Elfita♥, благодаря, така и направих, мисля, че ще се справя, ще стои сигурно 24 ч накиснат  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 077
Поръчах си тази тенджера/тиган http://www.emag.bg/tigan-s-kapak-tefal-sensorielle-24-cm-3168430 … 588/pd/EFCQTBBBM/
Чакам я с нетърпение Simple Smile

# 27
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Колкото и учудващо да звучи-моят керамичен тиган на Сапир не залепва при готвене без мазнина. Правила съм палачинки,спанак,яйца и какво ли не без мазнина и до сега не ми е правил номера вече година. За сметка на него Тефал с червена точка,закупен от Кауфланд на редовна цена,ми се скапа,а е 'варден' отвсякъде. Сега пържа картофи в него или нещо с много мазнина. Не залепва жестоко,но остават следи от готвенето. Това след месец употреба. Грил-тигани изхвърлих 3 броя-жестоко залепване и скапване на покритието след само 2-3 пъти употреба.Вече се отчаях.. Tired

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
А керамичен грил тиган пробвала ли си?Следващата ми покупка мисля да е тази.Моят керамичен също е от Кауфланд,най-обикновен,служи ми вярно и много добре.Тефала са боклуци за много пари

# 29
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Не съм и ще пробвам. Това е следващата ми покупка. Сега спасяваме положението с едно парти-грилче.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт