Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLI

  • 50 704
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 197
Да, и аз искам да попитам в това новото кино дали някой е ходил и какво е мнението? Защо са толкова скъпи билетите и наистина ли е хипер луксозно?

# 721
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Новото кино е лъскаво, да. А въпросната вип зала е вип наистина - чак може от столчето да си поръчаш да ти донесат манджа (това с манджата в салона не коментирам колко е приятно, ама хора всякакви). Местата са обособени така, че да ти е широко и ако искаш може да седнеш с приятел двамца или с мъжа и двете деца, четиримца. Но като изключим комфорта и лъскавите плочки във фоайето, си е кино като кино. Имало някакви сребърни екрани, които правели картината по-хай, но честно казано не забелязах кой знае каква разлика.
И за да не е само спам да напиша две думи за два нови филма.
"Безумна любов" - http://www.imdb.com/title/tt2318092/ Типичен романтичен тийн филм. От онези, които с нищо не могат да те изненадат, чак те хваща яд чий го дириш в салона, ако си минал тийн възрастта. На тийновете обаче ще се хареса - нещо като съвременна версия на Ромео и Жулиета, но с щастлив край.
"3 дни да убиеш" - http://www.imdb.com/title/tt2172934/ Очаквах, че ще е типичен екшън с всичките похвати на жанра, а се оказа повече драма с елементи на екшън. За свободното време не е лош, особено за хора, които харесват атмосферата на малките френски улички и квартали. Много силно се усеща, че в него има пръст Люк Бесон. Но не очаквайте шедьовър.
Филмите от СФФ не коментирам, че не е ясно кой и дали изобщо ще бъде разпространяван. Иначе има и добри попадения, ама ако почна сигурно ще изпиша чаршаф. Mr. Green

# 722
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

И за да не е само спам да напиша две думи за два нови филма.
"Безумна любов" - http://www.imdb.com/title/tt2318092/ Типичен романтичен тийн филм. От онези, които с нищо не могат да те изненадат, чак те хваща яд чий го дириш в салона, ако си минал тийн възрастта. На тийновете обаче ще се хареса - нещо като съвременна версия на Ромео и Жулиета, но с щастлив край.

Този изтече по торентите с хубаво качество още преди премиерата. Нищо особено, но става за убиване на време  Laughing

# 723
  • Мнения: 2 040
Снощи геладах и аз "Ронините", като за самурайско-приказен филм си е много добър. Харесаха ми ефектите.

# 724
  • Мнения: 197
Новото кино е лъскаво, да. А въпросната вип зала е вип наистина - чак може от столчето да си поръчаш да ти донесат манджа (това с манджата в салона не коментирам колко е приятно, ама хора всякакви). Mr. Green

Е ако ще ти миреше на манджа през цялото време не знам къде му е луксозното! Каква е цената на билета?

# 725
  • Мнения: 10 631
14 лв. е цената в Царската зала, която е с 36 места. Това с храната и на мен не ми се нрави, но ще се убедя лично довечера.

# 726
  • София
  • Мнения: 6 219
Сподели впечатления.
На мен ми се виждат безмислени тия вип-чудеса. Аз обичам стандартно кино с пуканки и кола.

# 727
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Нямам идея какви са цените в новото кино.  newsm78 Аз лично се дразня от храна в салона. За щастие това поне ми е спестено.

# 728
  • Мнения: 216
Новото кино е лъскаво, да. А въпросната вип зала е вип наистина - чак може от столчето да си поръчаш да ти донесат манджа

Ммм, и у нашу селу има такова кино, вика му се " Royal Divan".  Flutter

# 729
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Анджък, Флип!  hahaha
И ний имаме таквоз.

И наличието на храна в салона на никого не пречи, казвам ви.  Wink
Че и напитки се сервират понякога...


П.П. Тина щеше да пуска нова тема, нали.  Mr. Green

# 730
# 731
  • Мнения: 197
Zigizagi, ще чакам мнение, за да знам да ходим ли и ние. И да се извиня на всички други, ако малко сме разводнили темата за препоръчване на хубави филми Grinning

# 732
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Цвети, хич не си го слагай на сърце.  Grinning
По-добре за нов кино салон да се отплеснем, отколкото да "разводняваме" със статистите на Пазолини. Вярвай ми.  Wink

Освен това Тина забрани да оспамваме вчера. За днес нищо не се казваше в забраната.  hahaha

Последна редакция: пт, 21 мар 2014, 17:33 от мячик

Общи условия

Активация на акаунт