Магията на изтока - 28

  • 35 086
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 562
Тупи, не е възможно да не помниш тоз сладур - момчето,  което препускаше по покривите на къщите с лък в ръка.А и тези устни не са за забравяне newsm76 Joy Лично на мен той си ми беше любимецът от сериала Sungkyunkwan scandal



За "добро утро" - раздвижете се с BEAST newsm68 newsm35.



Tuon, за теб един сладък Марио! Two Hearts
Скрит текст:

arino, добре дошла сред нас! Hug

Последна редакция: пт, 21 фев 2014, 08:20 от freedoms

# 706
# 707
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ау петък smile3558
Въпреки, че е брилянтен рапър аз много обичам пеенето на ТОП  Heart Eyes А когато написана от него песен е изпълнена така

Hug

# 708
  • Мнения: 6 776
Напоследък "нуна ефектът" отново излиза на преден план. Имаме си го в Романса 3, има го и в Can we love, сега и в този Secret Love Affair, а се споменава и за корейски римейк на тайванския My Queen, където за главни действащи лица се спрягат Uhm Jung Hwa и Park Seo Joon, макар че все още нищо не е решено окончателно. Реално погледнато го има дори и в Императрица Ки, защото Императорът де факто е по-малък от Ки Laughing.
Ю А Ин вече е играл с кака си Ким Те Хи в Jang Ok Jung, Living by Love, така че няма да му е за сефте да си партнира с по-възрастна актриса. Ще видим тук как ще се получи.

Това за Сосчето Wink. Да не ходят зян  Popcorn  Hug
Скрит текст:



                                      Извънземен                                или                             Вълче



Защо жените искат да бъдат ухапани и да станат вампири?
Защото краят никога не е щастлив, ако жената остарява.
 newsm62 Joy newsm62


И все пак пролетта наближава Grinning

Последна редакция: пт, 21 фев 2014, 20:01 от 2в1

# 709
  • Мнения: 9 197
И все пак пролетта наближава Grinning
Даааа.
Пък Тупи и дума не обели за пролетната ми премяна Crossing Arms

Вълче Heart Eyes

Между другото след като съм гледала клип на бенгите изпитвам неописуемо желание да си сложа голям пръстен Mr. GreenНяколко пръстена на всяка ръка. Mr. Green

На ТОР много харесвам Especially Today

# 710
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Между другото след като съм гледала клип на бенгите изпитвам неописуемо желание да си сложа голям пръстен Mr. GreenНяколко пръстена на всяка ръка.

Аз винаги съм била ексцентрична(леко луда  Crazy), но ако знаеш на мен как повлияха  Heart Eyes  ooooh!

Понякога чак се изненадвам от себе си какви щуротии гледам от любопитство

# 711
  • София
  • Мнения: 562
Петък newsm44
Много ми липсва Cry
Още убавци Embarassed Laughing
Скрит текст:






И отново Марио Embarassed

# 712
  • Мнения: 9 197
Cry И на мен Cry Cry

Да се отчета петъчно,че за утре имам Минчо Crazy

Нещо китайско - Huang Xiaoming
Скрит текст:


Нещо корейско - Л13
Скрит текст:



нещо японско - Oguri Shun
Скрит текст:



Тайландско няма да дам.Има Мариооо Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 14 418
М, както е тръгнало май ще си похапна от пуканките. Flutter Heart Eyes
Марио  is not enough,ама никога,никога Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 6
Добър вечер от мен.

И Мин Хо отивал в казарма ..

# 715
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 search
Мда, Tuоnския сняг изчезнал нейсе.
 eat 13 - да не се бърка с Любимец 13  Naughty- прегледан. Отдавна намерих решение на кулинарните сцени. Основно правило е да се гледат без звук. Обаче и в този епизод, тичах образно казано до хладилника. От това няма спасение. Бараши ми е мътен, той крими момента отдавна го усеща, току лае по невидим обект но още ми е мистерия местерията  Thinking. Ду и той до Бараши като криминюх. Добра комбинация са. Надежда има да опазят нуната и ученичката. Бързо гледам, мишок, mute, малко от адвоката , Ду-Бараши-Нуната и .... край на епизода  Laughing. Май по 15-20 минути гледам на епизод. Страшен формат  Mr. Green.

# 716
  • Toronto
  • Мнения: 683
Tuon, забелязах още вчера колко си красива, ама забравих да ти кажа! Hug

Момичета, ако някой има на сърце, да подпише петицията за Юна, вече има над милион и 700 000 подписа - https://www.change.org/en-CA/petitions/international-skating-uni … he-sochi-olympics
Всички се чудят и се ядосват. Катарина Вит даваха преди малко, и тя не може да си го обясни. ooooh! Юна заслужаваше златото.


Потвърдено е, че Любимец 13 и Рейн ще се присъединят към Running man в Австралия. Peace

Добро ви утро! Джи вече ви е сервирал кафенцата Heart Eyes

Последна редакция: сб, 22 фев 2014, 08:58 от tuparowa

# 717
  • Мнения: 9 197
Докато осъзная кой е И Мин Хо и как ще ми влияе влизането му в казарма. Crazy Confused

За това харесвам Формула 1 (освен бързите коли и готините мъже) всичко си зависи от пилота/колата,не от съдията.
2в1,след 20-тина дни и ние ще сме спортни  newsm18
Скрит текст:


Л13 и Джи в един пост smile3544

 Coffee

# 718
  • Мнения: 6 776
Добро утро Mr. Green.




Tuon, от 16 март сме на линия Wink. Даже получих покана да гледам на живо състезанието в Италия, но до септември има доста време, та ще видим дали ще ме огрее smile3508.


За Минчо не откривам официално потвърждение, че ще влиза в казармата Thinking. Той има поне още година до крайния срок за влизане, а и започва снимките на нов филм - Gangnam Blues.
Dam.Yeo.Wool може да каже къде го е прочела.

# 719
  • Мнения: 6
Добро Утро!



За И Мин Хо .. информация първа ръка от приятелка. Grinning
Но търсейки онлайн, не го намирам .. хм. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт