Магията на изтока - 28

  • 35 084
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 197
2в1,стискам палци за Италия.Ех,Монца Heart Eyes 

"информация първа ръка",означава лично от Минчо,от майката на Минчо или от екипа на Минчо,освен ако приятелката не е част от последните.Всъщност тя да не ти е казала,че Минчо трябва да влиза в казарма (щото не е бил),а ти да си разбрала,че в идните 2-3-4 месеца ще го прибират? newsm78

И като стана въпрос за Мими за Cosmopolitan China 03/2014

Скрит текст:






И др. корица

Скрит текст:




# 721
  • Мнения: 14 418
Уф,как си падам по синьо-лилавката гама Two Hearts
Само чорапките,от готините, ги няма Cry,ама да не издребнявам чак толкоз,де Rolling Eyes

# 722
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ох, Мими става все по-хубав  Two Hearts

# 723
  • Toronto
  • Мнения: 683
За гледащите doctor - май другата седмица ще настъпи раздвижване  loveuuu
Стига да не се окаже някоя чангминова фантазия или спомен. ooooh!
Скрит текст:


Надявам се Джи Хьо сега като си има явно нещо с онзи Гари, да не вземе да се скумросва тип Шин Хье и да съсипе работата. Джин Хьок е ясен, той е страхотен целувач! Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 14 418
Добро утро!
М,и аз в актуалната гама,фръцццц Flutter

# 725
  • Мнения: 9 197
Ох, Мими става все по-хубав  Two Hearts
MMммм Heart Eyes

2в1,дали ще има У Бин в новата тема,а? Flutter

# 726
  • Мнения: 6 776
Тупи, това първото ми прилича на спомен от миналото Thinking. Обаче, определено нашето момче има доста собственически нагласи към бившата си съпруга Joy.


 offtopic oops
Скрит текст:
Снощи се наслаждавах на живо на тези прекрасни гласове и още едно.

..............
2в1,дали ще има У Бин в новата тема,а? Flutter
Сигурна съм, че вие ще се погрижите за това Laughing.

# 727
  • София
  • Мнения: 562
В Спирита много го критикуват този сериал  costumed050, но на мен пък ми харесва - няма излишни драми, а и актьорите - повечето от тях, ми харесват.На Чанг Мин май съвсем не са му изстинали чувствата към бившата съпруга. А тя като че ли се оказва най-печена от всички стажанти, независимо, че шефчето - един от любимите ми персонажи, и казва "препъникамък".И с душа и сърце изпълнява задълженията си.На  Чой Джин Хьок много му подхожда тази роля.А майка му е уникална thumbsup.

С нетърпение очаквам последните две серии на Звездолинчо Two Hearts, да видим как  ще решат сценаристите  тази сложна за двамата главни герои ситуация - той ли ще остане, дали ще умре или ще се превърне в землянин, или ще замине сам, а може и с нея? newsm78

Неделен поздрав Hug!

# 728
  • Мнения: 9 197
Доглеждам си Reply 1997 и усещам как се влюбвам в тази оранжева рокличка Heart Eyes

# 729
  • MJF
  • Мнения: 8 591
The Hours of My Life 7 серии до тук изгледани. Сега 7-а и всичко е екстра.
Скрит текст:
Обаче ме изненада посоката в която продължава историята от кадрите в превюто. То наистина от момента в който спря 7-и епизод има опции но някак друга ми "вървеше" като логична и не тази която би ми се искала. А видях в превюто тази в която исках а ме съмняваше че ще видя. Така че чакам 8 серия явно с голям интерес. Atsuko Hashibe все едно мое копие на сценарий писал.  Simple Smile. Всички образи- 9 броя "вървят" много добре. Всеки път мърморя че ми е кратка серията като свърши  Sad.
По време на моето спортно отсъствие все за Великолепния нацелвах прясно писано  Mr. Green, та реших да проверя аджеба  doctor. Ако не бъркам видях пародия, при правилна нагласа става за гледане по бързата процедура. Видях и "нашата" свекърва  Mr. Green Joy Mr. Green. Фен съм на ГГ а това сравнително рядко ми се случва в кор. сериал. Тупи, да го търся ли като за мен онлайн качен твоя превод?

Последна редакция: нд, 23 фев 2014, 15:23 от Шошулчо

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Мин Хо никога не ми се е виждал толкова хубав Mr. Green. Това фотографът и фотошопът са голяма работа Laughing.
Tuon, благодаря, че сподели Мимето. Ама къде го измисли това готино име  Laughing Hug. Да знаеш, че на момчето с пуловерите, вече ще му викам "Хубавото Мими" Joy.

Шоши, все ще те питам пробва ли Heartbroken Chocolatier и дали ти е в кръвната група Simple Smile.

Мъчих се да гледам The Face Reader, но не са за мен такива филми, пък и нещо съм на друга вълна. Минах го с доста почивки и мишо. Все пак видях Lee Jong-Suk Simple Smile.

# 731
  • DE
  • Мнения: 9 068
Репортаж за кпоп и джейпоп по нова  Grinning
http://play.novatv.bg/programi/studio-vip/361755?autostart=true
около 11 минута.

# 732
  • Мнения: 9 197
Мин Хо никога не ми се е виждал толкова хубав Mr. Green. Това фотографът и фотошопът са голяма работа Laughing.
smile3513
Няма фотошоп,просто става все по-хубав Laughing
Мими му ходи Heart EyesНякак звучи по-интимно hahaha Joy hahaha

# 733
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 Thinking от нашия креатив, който няма граници, ЛМХ е на път да е в кандидатити с най-много прякори.  Laughing
 Blush спортно - разсеяна съм сигурна, че като се уточнявахте по едни превъзходни степени от порядъка на Великолепен, Превъзходен .... аз не запомних кой,  кой е  Laughing. То като хвърля 2 а не 1 очо към тях, ще се изясни  Mr. Green
dovede, още не. Но виждам че се движи и неговия англ. превод добре. Наддавам с Let's Eat  в момента и реших от грижа за човека - bowuu ,   да стигна до шоколада след това.  Blush
The Face Reader го огледах без да го "отварям" и не намирам мотив да го направя за сега.
дането , видях репортажа. Новината е колко познати муцуни и /или имена видях.  bowuu.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 55
..........................
Няма фотошоп,просто става все по-хубав Laughing
..............................
Пу, пу, пу, да не са му уроки на момчето Joy.

Шоши, когато стигнеш до шоколада - тогава. То и настроение си трябва. Аз ей така си питам Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт