София-Младост(22)

  • 81 550
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 396
Благодаря ти!
С две деца съм и клиниката на Мазнейкова ми е далече.
Ние ходихме зимата няколко пъти в 141 училище, но водата там ми се видя доста хладна , а и сега лятото няма занимания.
Давайте предложения , ако може придружени и с цени.
Точната възраст на децата е 3години и 6 месеца.

# 691
  • София-Младост
  • Мнения: 23 384
ravi
Имаше доста писано точно за басейните, но дали в тази или предишната тема не помня.
В Монтесито има басейн
http://www.hotelmontecito.bg/swimming-lessons/
В Овъргаз вече ти писаха, но нещо не ми се отваря техният линк, затова този:
http://www.kidssports.bg/%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82-%D … %B0-e1992c59.html

В училищата сега заради ваканцията май всичко е затворено.

# 692
  • Мнения: 896
Здравейте, може ли да препоръчате някой добър АГ в района на Младост, студентски или дървеница. Ако има отделна тема за това ще съм ви много благодарна.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз мога да препоръчам моята в 25 поликлиника - д-р Галя Богданова - по принцип изражда в Св. София (старата Тина Киркова) и три дена от седмицата приема в поликлиниката в Младост. Отзивите са много добри и аз съм доволна, макар че все пак ходих и на частно.

# 694
  • Мнения: 874
и аз мога да препоръчам - д-р Кукуряшкова - работи в 25то ДКЦ, има и частен кабинет в Младост 1 (работи със здравна каса)   bouquet Тя ми следеше бременността и съм много доволна от нея Simple Smile

# 695
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
.......- д-р Кукуряшкова - и съм много доволна от нея Simple Smile

аз съм мега НЕДОВОЛНА.
Абсолютен некадърник и непрофесионалист. И това е още от 2003та.

Д-р Зухра Расули, има кабинет в Мл.1, бл. 64, точно където преглежда и "д-р" Кукуряшкова.
Но не работи с касата.

# 696
  • Мнения: 874
Шани, от какво точно не си доволна? Не го приемай като заяждане, просто ми е интересно - аз бях чела доста негативни мнения за нея (след като вече се бях записала), но на мен лично много ми хареса - и като отношение, и като професионалист. Живот и здраве, ако имам второ бебе, пак при нея бих се записала Simple Smile

# 697
  • Мнения: X
и аз мога да препоръчам - д-р Кукуряшкова - работи в 25то ДКЦ, има и частен кабинет в Младост 1 (работи със здравна каса)   bouquet Тя ми следеше бременността и съм много доволна от нея Simple Smile
Много от моите колежки са при тази докторка и са много доволни.

# 698
  • Мнения: X
И аз съм от недоволните от д-р Кукуряшкова, с такова презрение ме гледаше с първата бременност, че нямам думи. Един път отидох при нея с болки в корема в начална бременност и на вратата ми каза: "Пий бусколизин." Без да ме прегледа, без да ми обясни нищо повече. Смених я на минутата. Много съм доволна Д-р Хафузова, на 3-ти етаж, знам че работи със касата, но при нея съм била на частно. Изражда във Вита. При д-р Мишел също съм ходила, той следи първата ми бременност, но ти обръща внимание само ако си плащаш. Била съм при Д-р Папукчиев по каса, и също останах доволна, но се чувствам по- добре при жена.

# 699
  • Мнения: X
Била съм при Д-р Папукчиев по каса, и също останах доволна, но се чувствам по- добре при жена.

И аз съм за Папукчиев. Прекрасен лекар, следеше втората ми бременност. По-грижовен, обстоен и акуратен лекар и сестра не съм виждала. Във всяко едно отношение. Приема в 25 поликлиника.

Последна редакция: пт, 11 юли 2014, 09:40 от Анонимен

# 700
  • Мнения: 36 101
също съм доволна от него

# 701
  • Мнения: 478
Аз цялата 2-ра бременност си следях при д-р Чернев-25-та ДКЦ,и той и сестрата са доста внимателни и готини,работи с ЗК,и хубавото е че консултациите са с час и в отделна кабинети,само за бременни,никога не съм чакала,достатъчно внимание отделя на всяка пациентка.

# 702
  • София-Младост
  • Мнения: 23 384
Има ваучери за подстригване в салон "Весел балон" в Младост-2
http://grabo.bg/sofia/liatna-pricheska-0wmdfn/ec:e150655e09713/e … tter&dc=34552

Последна редакция: пт, 11 юли 2014, 10:29 от Ала-Бала

# 703
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кукуряшкова изрази пълно безхаберие към някои проблеми през моята 2ра бременност.
Бях с гест. диабет и стойности около 8, които за нея бяха около 18, без да си прави труда да ги погледне, щом не може да ги запомни... И всичко това съвсем леко и небрежно поднесено от нейната уста.
Е, който е запознат със стойнотите на кръвната захар знае, за каква огромна разлика става дума.
И още ред други причини на немарливост и липса на професионализъм.

# 704
  • Мнения: 5 259
С две ръце препоръчвам Зухра Расули. От както стъпих при нея за пръв път преди 8 години, не съм и не бих отишла при друг повече.

Общи условия

Активация на акаунт